| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 9005  [Dalších 8875 >>]
neznámá 91073
29.7.2024 13:09:16
Vážný, s tou Colou tě chápu, já mám nízký tlak, tak si ho po ránu zvedám colou, teď také stále ještě řeším zdravotní problémy a nemůžu ji, netušila jsem, že na skleničce Coly může být až taková závislost.~a~

S dietními sestrami má zážitek můj švagr prý "zaduněla podlaha, rozletěly se dveře a do pokoje se navalily dvě neskutečně obézní sestry, prý jsou dietní setry a jdou mi vysvětlit jídelníček." A pak popisuje, jak mu ty dvě obezity naordinovaly pouze dva rohlíky k snídani.~t~

Gratuluji ke zhubnutí.~R^
Senedra 14756
29.7.2024 13:01:23
Dcera jezdila s růstovým hormonem ( injekce), na endokrinologii jí vydali doklad v ČJ, NJ a AJ, že ho potřebuje. Na letišti nebyl problém, jen jsem zjišťovala, jestli mají chladící polštářky víc než 100 ml. Řešila bych to tímto směrem - zpráva od dr. v angličtině.
Monika 123907
29.7.2024 12:57:32
Vážný, mrkvový salát snad ani není potřeba sladit, mrkev je sladká dost, ne? Stačí trochu přisolit a přikyselit ... Já jsem tedy jako dítě milovala strouhanou mrkev smíchanou se strouhaným jablkem (které to dosladilo) a trochou citrónu, vlastně nevím, proč mě nenapadne si to někdy udělat. Moje děti to tedy nezaujalo, vůbec nestojí o strouhanou mrkev, jenom koušou celou ...
Vážný2 158667
29.7.2024 12:53:22
Business class tam do Burgasu ve Smartwings vůbec není. Akorát máme oba zapsaná zavazadla. Nejen palubní.

(Do Portugalska mne před lety pak už nebavilo si vozit s sebou košile a pral jsem si je tam v laundromatu a žehlil v hotelech. A nechával v kanclu ve skříni, hotely se měnily. A tak jsem zapsané zavazadlo směrem tam dovažoval vždycky light colami a zpět portským vínem ze sámošek. :) ).

Light colu, základní životní tekutinu, mi taky lumpové omezili na 0,5l denně a mám z toho vyloženě fyzický absťák. (V práci jsme to fasovali zadarmo.)

Když mne kdysi ve VFN odtučňovali a místní dietní sestra tam mrkvovej salát sladila sacharinem s výkřikem, vám to NEMÁ CHUTNAT (hajzlíci), tak jsem se jim jako poděkování na FB dal fotku jejich kliniky po zásahu americkou bombou v únoru 1945. Bylo akorát výročí. ~:-D

Tady jsou na mne hodnější, zatím funguje ambulantně. A používám Kalorické Tabulky.
Vážný2 158667
29.7.2024 12:45:04
Přemýšlím co strčím do kabinového a co do zapsaného zavazadla. Máme oba zapsaná zavazadla, a letíme bez cestovky. Naštěstí mám takový ten přednostní průchod kontrolou v prvním patře k salónku v rámci karty. Ještě furt. Tam bývají slušní a je tam klid.
Vážný2 158667
29.7.2024 12:42:40
Před asi 7 lety jsme tam ještě s dětmi byli autem. Dvě noci v Sofii, výlet na Vitošu (autem :-) ). Zpátky noc v Novém Sadu v Srbsku/Vojvodině. Ale měli jsme 4 řidiče. V SO jsem byl hotovej při řízení z Česko-Saského Švýcarska přes nákup v Německu a pak přes Pirnu domů po dálnici. Za 2 hodiny celkem.

Byli jsme i v Černé Hoře s přepáním na Plitvicích. Přímo jsme nejdál jeli do Holandska a na Pelješac. Ale vždycky 3-4 řidiči.

V Bulharsku si auto půjčuju. Bez auta bych nemohl existovat, žena dojde tak 500-1000 m.
Evelyn1968,2děti 6269
29.7.2024 11:24:38
~:(Jinak gratuluju k zhubnutí a přeju, ať dovolenou využijete k pořádnému odpočinku a dalšímu zlepšení zdravotního stavu~R^
Šťastnou cestu.
Evelyn1968,2děti 6269
29.7.2024 11:21:01
Někde v pokynech jsem četla, že léky v originálním balení, naštěstí kromě omeprazolu na žaludek to mám v platíčkách.
Lada2 130679
29.7.2024 10:39:14
Příbuzný ted letel, mimo EU teda, a musel mít papír , anglicky, s vypsáním léků, potvrzení od doktora. Měl i nějakou masku na spaní, to tam měl taky napsané. Chtěli to 2x. Mám dojem, že psal, že se to nepočítá do toho příručního zavazadla, je to navíc. Měl to asi zvlášt. Při letu tam se o to ale nikdo nezajímal, zpátky ještě neletěli.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
29.7.2024 10:33:51
Člověk s takovým množstvím léků asi nebude úplně zdravý, aby řídil celý den nebo noc.
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 9005  [Dalších 8875 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.