| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 320] Názory 321330 z 9005  [Dalších 8675 >>]
apo-lena 159305
3.7.2024 21:00:13
Do příručního zavazadla bych se nevešla nikdy. Možná tak na víkend.
Do příručního zavazadla si sbalím věci, bez kterých bych se neobešla (plavky, oblíbené boty a elektroniku, dioptrické brýle na plavání) zbytek půjde do kufru. Zatím ještě nevím, jaké zavazadlo máme v ceně zájezdu. Prý bude upřesněno později.
Poletíme do Turecka. Když nedorazí kufr, tak si nakoupím nějaké oblečení tam. Přízí na pletení tam mají taky mraky.~:-D Jenom to smlouvání fakt nezvládnu.
Evelyn1968,2děti 6269
3.7.2024 18:34:57
Nerada nakupuju oblečení, ale miluju nakupování jídla, zvlášť v cizině, domů si pak vozíme místní speciality, olivy, vína atd, co doma nemáme ~;)

MM to nudí, ale se synem prolézáme trhy a krámky, on má navíc rád čerstvé ryby a plody moře a rád to pripravuje. Večer si děláme na střídačku Prostřeno :-)
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.7.2024 18:27:09
Já nakupuju ráda i na dolený si vždycky něco koupím, ale prože chci. Ne, že bych musela. Třeba spodní prádlo, pyžamo, plavky.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.7.2024 18:22:55
To má fakt smůlu, my jezdíme léta a pořád hezky.
Stará husa 154854
3.7.2024 18:13:48
Kaipo, já taky nesnáším nakupování. Kamarádka, když jsme spolu před 16 lety začaly jezdit, strašně milovala courat u moře po stáncích a krámcich a prohrabávat se tam věcma, já to neměla ráda ani tehdy. Nejhorší to bylo v Turecku, kdy na nás porvávali už na ulici a když jsi nedej bože do toho krámku vkročila, tak se na tebe prodavač hned přilepil a začal ti vnucovat všechno možné, to otrávilo i tu kamarádku. Teď už dost let do žádných obchodů nechodíme a nic nekupujeme. U moře se chci válet na lehátku, plavat v moři, cpát se dobrým jídlem, procházet se po mořském břehu a pozorovat západ slunce, případně jet na nějaký výlet, aby byla změna. Nákupy čehokoliv jsou u mě domácí práce a ty na dovolené fakt dělat nechci.
77kraska 132593
3.7.2024 18:13:08
Rose, ja jsem si koupila v zahranici spousty obleceni, kdyz tady jeste nic moc nebylo a ja musela chodit oblekana do prace v kancelarske mode (90. leta)...pri kazdem skoleni v zahranici padlo jedno odpoledne na nakupy obleceni....ale ne na dovolene, pokud jsem uz nejakou dovolenou tehdy mela, jakoze spis nemela....a ve velikosti S nebo M se mi jeste krasne nakupovalo, nez ted, kdyz vaham mezi XL, XXL nebo XXXL a vsechno si musim radsi vyzkouset
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
3.7.2024 18:07:39
Kdybych si mohla koupit oblečení tak, že vejdu do obchodu, vyberu si co se mi líbí a koupím, tak by mi to možná nevadilo :-)
Takhle při představě, že si musím asap něco koupit, jinak nemám v čem chodit, je mi úplně špatně...
Vlastně jsem si v zahraničí nikdy žádné oblečení asi nekoupila :-)
Půlka psa 24064
3.7.2024 17:54:50
Nějaké zavazadlo sebou beru, ale celkově mě nakupování na dovolené nevadí. Doma na takové věci v pracovní době nemám čas a mimo pracovní dobu jsou otevřené jen obchoďáky, které nemám ráda. Nakupuju tím pádem jen na eshopech, a když je na dovolené konečně příležitost, tak si docela ráda něco na sebe v nějakém malém obchodě koupím.
TaJ 81121
3.7.2024 17:50:11
Kaipo, přesně tak, zahájit dovolenou nákupy, to fakt ne...
TaJ 81121
3.7.2024 17:43:11
Fren, mám to stejně, nakupování mě moc nebaví ani doma, ani na dovolené, často vůbec do žádného obchodu ani za celou dobu nejdeme, maximálně koupit pití, nebo jídlo, občas třeba turistickou známku, nebo pohled... nové věci vždycky nejdřív vyperu, než je beru na sebe. Teda bundy většinou ne, ale všechno ostatní ano.
[<<Předchozích 320] Názory 321330 z 9005  [Dalších 8675 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.