| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 330] Názory 331340 z 9005  [Dalších 8665 >>]
Kaipa 98564
3.7.2024 17:41:08
Huso, jedna zdejší uživatelka, která sem už nechodí, psávala, že na cesty nemá ŽÁDNÉ zavazadlo, doklady dá do kapsy a vše si koupí na místě. To by mě mrsklo, na dovolenou nejezdím nakupovat (jasně, pokud něco potkám a zatoužím po tom, koupím si to, ale muset se vybavit vším, co je třeba, by mi spolehlivě otrávilo dovolenou).
77kraska 132593
3.7.2024 17:39:48
Inko, ja uz zase nesnasim hodinky....kdyz taham furt mobil, tak k cemu jeste hodinky...ale je to o zvyku, jednou jsem u more ztratila hodinky a taky jsem si musela koupi nove, u cernocha na plazi, ale uz pred 25 lety
TaJ 81121
3.7.2024 17:36:08
Ropucho, přesně, jezdíme celé roky vlastně hlavně po Čechách, na hory i do měst a bereme si s sebou vždycky pro jistotu oblečení na všechny typy počasí - plavky, kraťasy, dlouhé kalhoty, sukni,tričko, tílko, mikinu, bundu, pevné boty a sandály. Počet záleží na délce pobytu, ale vždycky se nám to každému vejde do větší sportovní tašky (když jedeme autem), nebo do velkého batohu (když jezdíme sami se synem).
Kaipa 98564
3.7.2024 17:35:38
Inko, teď je v Bulharsku kolegyně, leje a 22 stupňů. Jistotou jsou země typu Egypt, Tunisko apod.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.7.2024 17:26:27
Letos jsem si na dovolený koupila hodinky, přetaly mi jít den po příjezdu a nesnáším být bez hodinek. Taky je budu nosit dokud vydrží. Stály 10 leva.~:-D
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.7.2024 17:22:44
To nikdo netvrdil, napsala jsem to jako vtípek. Jet jen s kartou všechno si koupit.
sally 3140
3.7.2024 17:11:05
mrkni, co máte placeno v rámci letenky. Pokud je to jedno odbavené zavazadlo, jedno příruční a jedna "osobní věc" (kabelka), tak byste se měli vejít i jen do příručních. Místo kabelky mám takový městský baťůžek, který vypadá relativně elegantně, ale je to vlastně velký pytel - do toho toho nacpu :-)))

Teď na jaře jsme cestovali ve dvou, letadla, vlaky, přestupy, pochoďáky po městech - a měli jsme každý baťůžek, pak jsme měli jeden příruční kufřík a pak velký kufr (abychom hodili baťohy na záda a každý vlekli jen jeden kufr). Do toho příručního jsme sbalili věci na dva dny - dvě sady prádla, triček, a jeden náhradní spodek - kalhoty / sukně + větrovky + já boty (mám speciální, ztrátu bot nevyřeším tím, že si koupím nějaké pantofle). V baťůžku jsme měli osobní věci - hygienu, prášky (já), sluchátka (do letadla), trochu jídla (zase já - s bezlepkou nemůžu být na cestě 24+ hodin odkázaná na to, že se podaří dostat v letadle bezlepkovou dietu, byť objednanou), čtečky atd.

Ve velkém kufru skončily věci jako zbytek převlečení, trekovky (turistika byla naplánovaná až na později), dárky atd.
Holt bych ve vašem případě sbalila nezbytné věci (plavky, případně ty masky na potápění) do příručního / baťůžků a ploutve a nafukovačky dala do check - in. V moři vydržíte den dva bez ploutví a matrací, ne? Obvykle se snaží ty kufry doručit, jsou na to nějaká pravidla - že když nedoručí do jánevím 24 hodin, tak si můžeš nakoupit za určitou částku oblečení atd... takže oni se zase snaží doručit... důležité je mít něco na ten první den dva...
Půlka psa 24064
3.7.2024 17:10:14
Na Mallorce byl leden, takže to nebylo out of season. Mělo být tepleji, ale ochladilo se, tak jsem si koupila bundu. Jezdíme celoročně jen s kabinovým batohem a tam máme na celou dobu půjčené auto nebo motorky, takže ničemu nevadí se stavit, pro co je třeba. Snad každou dovolenou se stane, že je něco zapotřebí, ale jak jsme stejně pořád na cestě a jezíme z jednoho ubytování do druhého, tak se příležitostný nákup někce cestou zkrátka vstřebá. V rezortu a bez dopravy bych to určitě viděla jinak.
Fern 155759
3.7.2024 17:02:40
Pro me tohle teda neni zabava,ale opruz a pruda. A urcite nejsem jedina.

Nemluve o faktu,ze kdyz si u nas kupuji obleceni,krom svrchniho,tak hk pred nosenim vyperu v pracce, nedala bych to z obchodu hned na sebe,kdovi,kde se to vsude vyvalelo~k~
77kraska 132593
3.7.2024 16:59:14
Fren, moje řeč.
[<<Předchozích 330] Názory 331340 z 9005  [Dalších 8665 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.