| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 360] Názory 361370 z 9005  [Dalších 8635 >>]
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
3.7.2024 13:58:37
" Koupit si něco, co budu používat jen týden, to bych nikdy neudělala, to ty peníze můžu do koše vyhodit rovnou."

otázka je, co za ty peníze kupuješ... u oblečení dejme tomu, tam není důvod to tam nechávat, ale třeba vím, že běžně lidé na dovolené u moře kupují maxiosušky - stojí pár drobných, jsou na pláž lepší než hotelové a při odjezdu je nechají na lehátkách - obchodník je posbírá, vypere a prodá zase dalším - v tom je "kouzlo" minimální ceny... málokdo je chce tahat zpět, když zaberou půl kufru ~;) turista si ho vlastně jen "pronajme" ~:-D a mně osobně to fakt dává smysl... stejně tak obchodníci sbírají ty nafukovací lehátka, maxikruhy, slunečníky a podobný blbiny...
Ropucha + 2 120300
3.7.2024 13:58:12
"Koupit si něco, co budu používat jen týden, to bych nikdy neudělala, to ty peníze můžu do koše vyhodit rovnou."

Peníze jsou od toho, aby sloužily. Aby usnadnily život. Třeba i tím, že si koupím věc k týdennímu použití.
Jako každodenní strategie se to nevyplatí, ale jako služba pro hladký průběh dovolené ano.
Chodit týden v jedněch šatech a mít radost, že jsem "nezahodila" pětistovku nebo dvě, to mi nedává smysl.
Lenka Pražanda 128023
3.7.2024 13:53:47
Dvoje letní šaty se mi vejdou do kabelky, na to nepotřebuju kufr. Na dovolenou mám malý kufřík a je poloprázdný. S nákupy na místě počítám :-)
Letím bez dětí, takže nejsou potřeba žádné věci do vody ani na sport. Žádné brýle, ploutve, šnorchl, nic takového. Pevné boty a kalhoty se svetrem mám na sobě.
V Čechách je to horší. Tady potřebuju jen na víkend půlku šatníku. Běžně si na 3 dny balím i džíny, bundu a kotníkové boty. Když je v plánu túra nebo něco sportovního, tak legíny, sportovní bundu a boty a mikinu. To zabere hrozně moc místa. V podstatě je jedno, jestli je to víkend nebo celý týden. Jestli se mi stalo, že jsem něco nepoužila, tak to byly plavky nebo šaty.
Stará husa 154854
3.7.2024 13:51:29
Nejen neekologické, ale i neekonomické. Koupit si něco, co budu používat jen týden, to bych nikdy neudělala, to ty peníze můžu do koše vyhodit rovnou.
Liaa 29716
3.7.2024 13:47:23
Klasické příruční zavazadlo na týden u moře v pohodě.

Příruční zavazadlo ve smyslu malého batůžku, který se musí vejít pod sedadlo před tebou, to už by byla větší výzva, ale dalo by se.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.7.2024 13:42:09
Nejlepší by bylo nakoupit a pak to tam nechat. Ale to je poněkud neekologické.
Termix 105545
3.7.2024 13:20:34
K moři v létě jezdíme výhradně autem, protože bereme paddleboard, kajak, pádla, nafukovací člun ... to se nám nikam nevejde.
Minulý týden jsme letěli na tři dny na výlet v rámci Evropy a bohatě každému stačil jen malý batůžek. Letenky jsou takto výrazně levnější. A umíme letět celá rodina na týden jen s jedním palubním kufříkem. Jsme zvyklí za ty roky s nízkonákladovými společnostmi. Takže týden s příručním zavazadlem pro každého by bylo v pohodě, jen bychom neměli ty sportovní věci, bez kterých jet k moři nechceme.
Jerry G. 159407
3.7.2024 12:54:39
Na palubni listek frontu stat nemusi odbavis se online. Velky kufur je minimalne 20 euro navic k cene letenky. Pak nemusis cekat az kufry vylozi.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
3.7.2024 12:49:52
"Já spoléhám na to, že u moře si šaty a pantofle koupím"

no a pak to na cestu zpět zase musíš dát do stejného zavazadla, ne? nebo dokoupíš ještě kufr a pak odbavuješ kufr jen na zpáteční cestě? ~:-D
tohle chápu u kosmetiky (opalovací mléka, sprcháče...) nebo u věcí na blbnutí k vodě (nafukovačky, šnorchly...), prostě krámy za pár drobných co tam případně nechám, ale pokud to chci vézt domů, tak si na to musím vyhradit místo předem ~d~
Stará husa 154854
3.7.2024 12:12:11
My jsme teď byly třikrát po sobě v Řecku v osamělém rezortu, kde byl jen pidiobchod v hotelu s obludně předraženými věcmi. Obchody byly dost daleko, muselo se tam jet místním autobusem, což je dobrodružství, kterého se ráda vzdám.
[<<Předchozích 360] Názory 361370 z 9005  [Dalších 8635 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.