| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 370] Názory 371380 z 9005  [Dalších 8625 >>]
Lenka Pražanda 128023
3.7.2024 12:03:28
Já spoléhám na to, že u moře si šaty a pantofle koupím, protože mají hezčí než u nás. Vzala bych si tak dvoje, víc ne.
X__X 145723
3.7.2024 12:03:08
nejsem zkušený letec, vlastně loni jsem seděla v letadle poprvé, ale deset dní u moře jenom s příručním zavadlem jsem zvládla. pravda tedy je, že jsem s sebou netáhla věci na blbnutí do moře. dcera teď letěla na pět týdnů na Aljašku a taky měla jenom příruční zavadlo. v ceně letenky měla dvě, ale přišla jí zpráva, že letadlo bude plné a to druhé stejně půjde do zavazadlového prostoru, tak si zbalila jenom jedno ~d~ jako je pravda, že při odletu na sobě měla asi deset vrstev oblečení včetně teplého ponča plus si cíleně vybírala hadry s velkými kapsami, které neváhala naplnit.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
3.7.2024 11:54:22
"krom toho v situaci, kdy s lidmi neleti vubec zadny kufr a leti jen lidi s prazdnym nakladnim prostorem, tak je to stejne uplne zbytecne - promichane kufry zustanou na letisti"

promíchání věcí v kufrech děláme taky... míváme dva kufry a v nich každý něco... ono se běžně stává, že se ztratí jeden kufr... mně stačilo, když jsem po příletu nemohla vymámit kočárek - slibovali, že bude čekat hned u výlezu z letadla, ještě v tubusu - ha ha ha... chvilku to vypadalo, že kočárek s námi vůbec nepřiletěl, pak teda se našel, ale úplně jinde, než měl být a myslím, že kdyby nešlo o kočárek a já nebyla dost umanutá, že ho chci hned teď, řekli by nám, že ho dopošlou do hotelu...
vlad. 38059
3.7.2024 11:39:50
Na dovolenou na týden v hotelu u moře úplně v pohodě, letní šatičky jsou skladné, svetřík nebo šál na večer, ručníky jsou v hotelu, kosmetiku, kterou mám ráda, mám i v cestovním balení, zbytek a mléko na opalování se koupí tam, i šnorchl by se vešel :-)
babi_ 48341
3.7.2024 11:08:02
Blanče, po ČR myslím nikde nepotřebuješ dlouho nosit litr a půl vody. Po pár hodinách (maximálně) se dostaneš k nějakému zdroji (studánka nebo civilizace). Jedině, kdy tolik vody potřebuješ, je spaní (a tedy vaření a mytí) mimo zdroj vody, a to si ji můžeš nabrat na poslední možnosti. I tak bych plánovala nocleh spíš někde u studánky, i ty turistické nocležní přístřešky tak bývají.
Osobně se pohybuji po horách i ve velkých vedrech s dvoudeckou, kterou průběžně upíjím a doplňuji dle možností, a samozřejmě piju i přímo ze studánek a na chatách. Ovšem spím na stará kolena už zásadně v ubytovacích zařízeních, takže nalehko - vaření, spacák apod. nenosím.
Pokud běhám přes vesnice, často ani žádnou vodu nemám s tím, že snad potkám hospodu nebo obchod, ale pravda je, že o víkendu je často všechno zavřené (hospody otvírají třeba až ve čtyři), takže už jsem několikrát poprosila o vodu lidi u domu co vidím přes plot - s tím nikdy není problém.
Monika 123907
3.7.2024 10:52:55
77krásko, problém s brigádníky bude zřejmě ve výši mzdy, případně dalších podmínkách práce? :-)
Anadar 27930
3.7.2024 10:49:25
Na týden u moře s příručním zavazadlem? No dá se to,ale je to dost neradostné čtení,když má k dovolené patřit i vynesení nějakého pěkného oblečení a jiné radůstky.
Vzhledem k situaci na ruzyňském letišti bych se asi řídila radou,která doporučuje zabalit si do příručního zavazadla základní potřeby pro pokrytí prvních dnů,než případně docestují kufry.
Tahle situace určitě nebude trvat věčně.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.7.2024 10:40:35
My lítáme s cestovkou, zavazadlo je v ceně a stejně musíme počkat až ho dostanou ostatní.
La Pepa 5341
3.7.2024 10:33:58
Letět bez kufru je často levnější. Litame s nizkonakladovymi aerolinkami a naposledy jsme měli jedno nejmenší placene zavazadlo (palubní, neodbavebne). Stálo to skoro jako letenka pro další osobu.
77kraska 132593
3.7.2024 10:27:27
kdyz si predstavim promichavat veci ruznych osob v kufrech, tak se mi predem dela nanic z te slozitosti, aby kazdy mel v kazdem kufru jedno tricko a jedny kratasy a jedny plavky a jedny boty a nejakou kosmetiku....

a krom toho v situaci, kdy s lidmi neleti vubec zadny kufr a leti jen lidi s prazdnym nakladnim prostorem, tak je to stejne uplne zbytecne - promichane kufry zustanou na letisti

ja denne odebiram info o brigadach, kvuli dceri, a uz cele mesice tam hledaji lidi na nakladani kufru na letisti, takze o problemu se dobre vedelo, ale holt se nevyresil
[<<Předchozích 370] Názory 371380 z 9005  [Dalších 8625 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.