| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 400] Názory 401410 z 9005  [Dalších 8595 >>]
Ropucha + 2 120300
3.7.2024 8:39:40
Také jsem megaloman, pro pocit klidu potřebuji mít u sebe více věcí, než kolik reálně použiji.
Oblékám se podle momentální situace a nálady, být odkázaná na jedinou možnost mi nevyhovuje.
Nicméně, k moři do plně vybaveného hotelu bych si určitě dokázala sbalit příruční tašku, s níž bych tam v případě nutnosti vydržela.
Plavky a pár letních kousků, které se přeperou a uschnou, kosmetika bude na místě. Běžné plážové potřeby se v místě nejspíš dají koupit.
Kufr se vším ostatním v lepším případě dorazí, v horším holt ne.
Stará husa 154854
3.7.2024 8:38:26
Inko, osmery šaty ani nemám a ten týden budu klidně chodit na večeři v jedněch šatech a jedněch sandálech. Kalhotky si beru na každý den čisté, podprsenku si tedy přepírám. Plavky by mi stačily jedny. Ručník neberu, jsou každý den v hotelu čisté, osušky na pláž jsou taky v hotelu. Na výlet tričko a trictvr5aky, tenisky, ponožky jsem si přeprala a pak ještě na odlet. Svetřík jen jeden do letadla, nosím větší kabelku, tam ho zmuchlám. Léky, které beru, mívám taky v kabelce, vozím ještě Ibalgin a immodium, zatím jsem ani jedno nepotřebovala. Fén je taky v hotelu, vozím kulmu, ale teoreticky bych se bez ní obešla. Šampon, sprcháč, mléko na a po opalování, antiperspirant, krém na obličej, kartáček a pastu. Knížek musím mít víc, celé dny si čtu na pláži a pak i před spaním, přečtu tak 4 knížky za týden.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.7.2024 8:36:42
Jezdím jedině s cestovkou a za posledních 30 let se nestalo, že by kufry nepřijely hned. Jen jednou mi urazili kolečko.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.7.2024 8:32:57
Zrovna opalovací mléko se dá koupit na místě, mají stejné druhy jako u nás a jestě něco navíc. Většinou si kupuju na místě 6 nebo 8. S tím je u nás potíž.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.7.2024 8:24:59
Byli jsme teď v červnu, tak si pamatuju docela přesně co jsem měla.Tak třeba boty:pantofle na doma, pantofle k vodě a tak troje sandály, černý, červený a nude. Šaty jsem měla asi osmery plus nějaký kaftan přes plavky, pyžamo, spodní prádlo je taky slušná hromádka. Slabý svetřík 2x, ponožky, kapesníky, ručník. Mléko na opalování, po opalování, lak na vlasy, šampón. Ķniha, lékárnička, klobouk, brýle. Plavky jsem měla nakonec čtvery, nemohla jsem se rozhodnout. A uorčitě ještě něco.
Mě by ta dovolená ani netěšila, kdybych měla chodit ve stejných šatech a kalhotky si přepírat.
Stará husa 154854
3.7.2024 8:21:28
Teď jsem byla na dovolené u moře a stačily mi dvoje šaty, tunika na pláž, jedny trictvrtáky, 4 trička, pyžamo, v teniskách jsem letěla, takže už jen sandály a boty na pláž, spodní prádlo, dvoje plavky, ale stačily by mi jedny a kosmetika. Kdybych s sebou nebrala knížky, ale měla čtečku, tak bych to asi do příručního zavazadla nacpala. I když nevím, jestli by mi stačilo 100 ml opalovacího mléka, ale asi bych to řešila dvěma lahvičkami.
Beat 107867
3.7.2024 8:20:53
A to bych vezla ještě boty na běhání a moje pevné prsenky, sport sortky a natelnik. ~:-D
Beat 107867
3.7.2024 8:19:45
Na týden se určitě sbalim do kabinoveho zavazadla. Plus k tomu ještě tašku/ batoh/ kosik.. proste něco v ruce. Nebo do menší krosny. Než cekat na odbavení, tak si radši vezmu méně kramů. Ale já mám celkově rada, když to, co sebou vezu je variabilni a da se kombinovat všechno se vsim. Mám to promyšlený a jsem schopna se sbalit za chvíli.

77kraska 132593
3.7.2024 8:09:15
Inko, to bych presne udelala taky.
Dovolena je jednou za rok, tak bych tam chtela mit saty na vecer a hezci sandaly na vecer a veci na potapeni a poradne boty na chozeni po okoli atd.
Půlka psa 24064
3.7.2024 8:08:35
Ono je to docela fajn, že na letišti popadneš zavazadlo nad hlavou a jdeš. Pokud jsi s cestovkou, tak je to skoro jedno, protože tam stejně čekáš na ostatní. Akorát při příletu jsi dřív doma. Pokud jsi ale bez cestovky, tak je to super. Ušetří se tím spousta času i na místě.
[<<Předchozích 400] Názory 401410 z 9005  [Dalších 8595 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.