| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 390] Názory 391400 z 9005  [Dalších 8605 >>]
Blanče 42184
3.7.2024 9:16:57
Takže za prvé huráá, asi po měsíci konečně zase můžu přispívat na Rodinu:-), třeba to vydrží. Hlásily se mi nesmyslné chyby s tím, ať napíšu adminovi a ani to nešlo.

Ad zavazadlo - po Evropě, pokud neletíme na sever pod stan, mi příručák zatím vždy stačil. Kdosi mi kdysi poradil, ať do příručáku zkusím po návratu nacpat vše, co jsem reálně použila. To se vlezlo v pohodě a od té doby to praktikuju i při odjezdu.

Z pracovních důvodů jsem kdysi absolvovala během šesti dnů šest letů Evropou, letěli jsme dva, potřebovali jsme počítač a foťák (doba předfoťákověmobilová), každý měl v batohu jedno z toho plus své věci, nepotřebovali jsme teda společenské oblečení, jen slušný městský standard, zavazadla do podpalubí byl nesmysl, na jednom místě jsme spali max dvě noci, občas vůbec. Ta volnost nemuset se starat o zavazadla se mi hrozně líbila, vyvážila to, že jsem týden strávila v jedněch kalhotech.

Já teď co se týče balení bojuju s batohem, chtěla bych zase začít chodit na těžko alespoň po ČR, ale mám nadváhu, jsem bez formy, bolí mě při zátěži koleno a prostě neunesu delší dobu víc, jak 5 kilo. To s litrem a půl vody, půl kilem jídla a čtečkou není úplně komfortní:-). Tady jsem to ještě nevychytala, ale vypadá to, že snazší bude zvednout fyzičku než vrazit tisíce do odlehčených věcí.
Stará husa 154854
3.7.2024 9:13:48
Inko a jaký je rozdíl mezi spodním prádlem a plavkami? Klidně věším na hotelovém balkoně cokoliv, co potřebuje uschnout. Pokud vím, dělají to tak všichni.
Beruška78 160077
3.7.2024 9:11:32
Neboj, taky nemám M ale sehnala jsem něco. Holky pohoda, pár triček si koupili. Ale řekla bych, že my to snášeli dobře, bylo mi hrozně líto těch maminek s dětma, byli tam i starý lidi, pán na vozíku.
Ropucha + 2 120300
3.7.2024 9:00:55
Inko, viditelně ozdobit prádlem balkón nějakého fancy hotelu, orientovaný na promenádu, se nehodí, to máš pravdu.
Ale v takových místech se nepohybuji, vyvěšuji si prádlo v soukromějších zákoutích.
Lei 37503
3.7.2024 8:58:45
Na all-in u moře v létě bych to určitě zvládla s příručním zavazadlem. Nikdy jsem na takové dovolené nebyla, ať s kufry nebo bez, ale vypřemýšlené to mám ~:-D.

Zato mi jednou nepřiletělo zavazadlo do New Yorku, koupila jsem si v HMku jednu halenku a jedny 3/4 kalhoty, pak v drogerií kartáček, pastu a šampón a s tím jsem hospodařila, každý večer vyprat a pověsit a ráno znovu, a stejně jsem si připadala jako Carrie ze Sexu ve městě (bydlela jsem zhruba tam, co ona) a byl to skvělý čas ~z~.
terapeutka 100134
3.7.2024 8:56:48
No to je pecka ~8~ To by mi teda asi dovolenou docela otrávilo. Hlavně já nemám zrovna velikost S/M, abych si koupila lehce oblečení a plavky v každém stánku nebo butiku na promenádě ~f~
Takže asi raději kufry namíchat oblečením všech členů rodiny a do příručního hodit plavky a minimálně jednu sadu oblečení na převlečení.
Ještě trochu doufám, že je problém spíše Prahy, my poletíme z Ostravy, menší letiště, méně letů, snad menší chaos ~d~ ~:-D
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.7.2024 8:55:12
Terasa kam není vidět, leda. Nevypadá moc hezky mít na hotelovem balkóně, na který je vidět ze všech stran viset spďáry.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.7.2024 8:53:25
To je hrůza, lituju vás.
Ropucha + 2 120300
3.7.2024 8:50:49
"Mě by ta dovolená ani netěšila, kdybych měla chodit ve stejných šatech a kalhotky si přepírat."

Jakmile jsem někde, kde je terasa a slunečno, spodní prádlo, ponožky i další lehké kousky přepírám, i když mám plný kufr čistého.
Je mi příjemnější skladovat čisté, na sluníčku vyvoněné věci, než hromadit špinavé.
Beruška78 160077
3.7.2024 8:47:26
Ahoj, my jsme ten případ teď z pondělka. Přiletěli jsme do Burgasu, ale kufry s náma neletěly 😅. Dneska ráno dorazily holkám na hotel, ale nám s manželem ne. Dnes sem maj letět dvě letadla, tak prý budou v nich. Aspoň doufáme. Něco jsme dokoupili,ale na letišti bylo spousta nešťastných lidí s malýma dětma bez ničeho.
[<<Předchozích 390] Názory 391400 z 9005  [Dalších 8605 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.