| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 550] Názory 551560 z 9015  [Dalších 8455 >>]
Renka + 3 26652
1.2.2024 9:59:18
Já Flightradar raději nesleduji, když letí moji blízcí. Ono dokud je to OK, je to v pohodě, ale pak se ztratí letadlo z radaru nad mořem - jsou tam oblasti, které nejsou pokryté, takže radši nekoukám. Jsem si vědoma, že špatné zprávy se šíří rychle, tedy o katastrofě se v podstatě okamžitě ví. Takže žádné zprávy jsou dobré zprávy.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
1.2.2024 9:57:36
já to beru tak, že jestli to letadlo spadne, bude to rychle za mnou... u autonehody je větší riziko dlouhého "konce"... trochu mě teda vždycky rozhodí takové ty filmy o přeživších z leteckých katastrof ~t~
Fern 155759
1.2.2024 9:56:40
Sok utrpel synuv tchan,kdyz mladi odletali z Dominikany,kde byli na svatebni ceste - sledoval letadlo na flyihtradaru a najednou, kdyz letelo nad morem,tak se zaclo vracet zpet - srdecni indispozice jednoho cestujiciho a tak se osratnim cestujicim protahla zpatecni cesta na dalsi 2-3dny .
P.T. Cruiser 139258
1.2.2024 9:55:24
Já vím že je to v podstatě nesmysl, ale tak to mám.
Monika 123907
1.2.2024 9:52:29
Nemám ráda vzlet (mám pokaždé problém uvěřit, že se ten velký stroj fakt vznese a nespadne) a přistání (ale to je lepší, protože už se těším, že bude konec a jsem spíš optimistická). Mezitím to zase tolik neřeším, jestli sedím v letadle nebo v autobuse, vadí mi jen, když to trvá dlouho, což platí v případě všech dopravních přestředků. Jsem velká a sedět na sedačce víc než dvě hodiny v kuse (bez alespoň krátké pauzy na záchod a protažení) už je pro mě diskomfort i v pohodlném autě. Jinak pokud jde o "strachy", tak v autě tedy bývám jako spolujezdec mnohem nervóznější, že se něco stane, než v letadle. Žádné velké turbulence ani jiné potíže jsem v letadle zatím nezažila, létám tedy málo.
Stáňa * 7932
1.2.2024 9:38:15
Me letani strašně baví, vyslovene si ho uzivam 🙂
Líbí se mi pozorovat z okénka krajinu z výšky.
Mám za sebou i dlouhé lety (do Činy). Zatim jsem jetleg neměla.

Beru to tak, že pokud to má spadnout, tak to spadne. Tak proč se nervovat.
Letos letím do Neapole a na Krétu. Do Neapole se ségrou, každá ale asi budeme sedět jinde. Ségra se bojí, asi si vezme nějaký prášek 😀
Renka + 3 26652
1.2.2024 9:33:11
Ti piloti mají mnohem víc nalétáno, víc zkoušek a pak velké letadlo ve vzduchu jen tak nerozhodí nějaká turbulence, je tam spousta bezpečnostních systémů. Do toho vyhlídkového nebo malého soukromého bych nevlezla, to rozhodí i špatně umístěný kufr.
Rodinová 140078
1.2.2024 9:32:43
Dari, mam uplne stejne blazene pocity, odpoutam se od zeme a starosti a plavu si vzduchem:-)
Rodinová 140078
1.2.2024 9:31:24
Zajimavy, velka dopravni letadla jsou nejspis bezpecnejsi nez mala startujici z letiste v Horni Dolni.
Dostala jsem onehda darem vyhlidkovy let z Klatov nad Sumavou, coz bylo moc krasny teda.
Nicmene pri nastupu do letadla prvni, co jsem si vsimla, byla cast budiku prelepena napisem Mimo provoz~:-D
Renka + 3 26652
1.2.2024 9:30:41
Dari, to ti závidím, moje dcera to má taky tak. Navíc lítá v jednom kuse, takže to je pro ni dobře. Jen my doma jako rodiče trneme. V pondělí přistávali v Praze v husté mlze, u nás bylo sluníčko, ještěže tak, že jsem nic netušila.
[<<Předchozích 550] Názory 551560 z 9015  [Dalších 8455 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.