| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 540] Názory 541550 z 9007  [Dalších 8457 >>]
angrešt 114837
1.2.2024 10:11:01
tak létání mám strašně ráda, nebojím se, miluju pocit vznesení se do vzduchu :)
Létám teda málo, ale hlavně z jiných důvodů - částečně finančních, letenky něco stojí, a částečně ekologických, uvědomuju si spoluzodpovědnost za snižování své ekostopy. No ale když se mi poštěstí letět důvodně, tedy obvykle pracovně - to jásám a rezervuju si místo u okýnka na straně s očekávatelně lepším výhledem :D

Ale samozřejmě strachy a úzkosti zažívám v různých jiných situacích, jsem pěknej angsthase~f~. A to, co mně (byť teda nejde o létání, ale může to fungovat podobně) pomáhá asi nejvíc, je tak nějak přijetí toho, že se bojím. Že se můžu bát a je to normální a neznamená to nic jinýho, než že se bojím. A že můžu dělat cokoli, co jsem měla v úmyslu dělat, a můžu se u toho bát. A když tak nějak pokračuju v tom, co jsem chtěla, a beru, že strach je u toho prostě spolupřítomnej jako spolucestujíc, tak - se pak nějak začnu bát míň :) Nevím, jeslti to takhle může fungovat pokaždý, ale mně to fakt pomáhá. A pomáhá mi u toho benegesseritská Litanie proti strachu z Herbertovy Duny, kdy si hlavně její druhou část fakt zkusím představit, tak mi strach mizí.
Mortadela 52731
1.2.2024 10:00:14
Já se spíš bojím takových těch "věcí kolem" - že se mi nepodaří začekovat, že mi neprojde velikost příručního zavazadla, že při bezpečnostní kontrole najdou něco, co se jim nebude líbit, že mi ztratí zavazadlo apod. Létání samotného se nebojím vůbec, většinu letu pokojně prospím.
Renka + 3 26652
1.2.2024 9:59:18
Já Flightradar raději nesleduji, když letí moji blízcí. Ono dokud je to OK, je to v pohodě, ale pak se ztratí letadlo z radaru nad mořem - jsou tam oblasti, které nejsou pokryté, takže radši nekoukám. Jsem si vědoma, že špatné zprávy se šíří rychle, tedy o katastrofě se v podstatě okamžitě ví. Takže žádné zprávy jsou dobré zprávy.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
1.2.2024 9:57:36
já to beru tak, že jestli to letadlo spadne, bude to rychle za mnou... u autonehody je větší riziko dlouhého "konce"... trochu mě teda vždycky rozhodí takové ty filmy o přeživších z leteckých katastrof ~t~
Fern 155759
1.2.2024 9:56:40
Sok utrpel synuv tchan,kdyz mladi odletali z Dominikany,kde byli na svatebni ceste - sledoval letadlo na flyihtradaru a najednou, kdyz letelo nad morem,tak se zaclo vracet zpet - srdecni indispozice jednoho cestujiciho a tak se osratnim cestujicim protahla zpatecni cesta na dalsi 2-3dny .
P.T. Cruiser 139258
1.2.2024 9:55:24
Já vím že je to v podstatě nesmysl, ale tak to mám.
Monika 123907
1.2.2024 9:52:29
Nemám ráda vzlet (mám pokaždé problém uvěřit, že se ten velký stroj fakt vznese a nespadne) a přistání (ale to je lepší, protože už se těším, že bude konec a jsem spíš optimistická). Mezitím to zase tolik neřeším, jestli sedím v letadle nebo v autobuse, vadí mi jen, když to trvá dlouho, což platí v případě všech dopravních přestředků. Jsem velká a sedět na sedačce víc než dvě hodiny v kuse (bez alespoň krátké pauzy na záchod a protažení) už je pro mě diskomfort i v pohodlném autě. Jinak pokud jde o "strachy", tak v autě tedy bývám jako spolujezdec mnohem nervóznější, že se něco stane, než v letadle. Žádné velké turbulence ani jiné potíže jsem v letadle zatím nezažila, létám tedy málo.
Stáňa * 7932
1.2.2024 9:38:15
Me letani strašně baví, vyslovene si ho uzivam 🙂
Líbí se mi pozorovat z okénka krajinu z výšky.
Mám za sebou i dlouhé lety (do Činy). Zatim jsem jetleg neměla.

Beru to tak, že pokud to má spadnout, tak to spadne. Tak proč se nervovat.
Letos letím do Neapole a na Krétu. Do Neapole se ségrou, každá ale asi budeme sedět jinde. Ségra se bojí, asi si vezme nějaký prášek 😀
Renka + 3 26652
1.2.2024 9:33:11
Ti piloti mají mnohem víc nalétáno, víc zkoušek a pak velké letadlo ve vzduchu jen tak nerozhodí nějaká turbulence, je tam spousta bezpečnostních systémů. Do toho vyhlídkového nebo malého soukromého bych nevlezla, to rozhodí i špatně umístěný kufr.
Rodinová 140078
1.2.2024 9:32:43
Dari, mam uplne stejne blazene pocity, odpoutam se od zeme a starosti a plavu si vzduchem:-)
[<<Předchozích 540] Názory 541550 z 9007  [Dalších 8457 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.