| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 570] Názory 571580 z 9025  [Dalších 8445 >>]
Dari79 114243
1.2.2024 9:28:35
Nebojím, miluju létání. Za covidu jsem měla větší absťák z nelétání než z "bez moře".

Už na letišti se mi vnitřek začne tetelit a při usazení do letadla cítím regulérní pocit štěstí a při rozjezdu mám chuť jásat, po odpoutání nadšeně hledím (přes dítě-děti) z okýnka a ukazuju jim prstíkem - hele dálnice - hele fotbalový stadion - hele na tu řeku... Během letu si fotím "krásné mraky pod náma" :-)

Jenom teď, když to píšu, mě vstávají vlasy na hlavě a usmívám se...

Je to pro mě podobné blaho, jako za mládí nějaký divoký kolotoč... Teď už kolotoče nesnesu, nedělají mi dobře, ale ta euforie se vrací v letadle.

Je to přece absolutní nádhera, že člověk může se pohybovat tak vysoko takovou rychlostí a za pár hodin být na jiném kontinentu, v jiné kultuře, u moře, v teple ...

To, že je to nejbezpečnější způsob dopravy, je už jen třešnička na dortu.
Renka + 3 26652
1.2.2024 9:28:34
Samozřejmě s neznámým řidičem, který ještě navíc jede rychle a člověk vnímá, že nebezpečně, tak se bojím taky. Je fakt, že zrovna autobusy mívají těch nehod víc a někdy člověk žasne, jakým způsobem jezdí.
Renka + 3 26652
1.2.2024 9:26:42
Statisticky je to jasné. Jen v tom letadle je to už v případě problémů takové definitivní, no.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
1.2.2024 9:23:56
jo, vždycky říkám, že na létání letadlem je nejhorší ta cesta z goparkingu na letiště ~t~
opravdu špatně snáším jízdu autem pokud neřídím a když ještě jede řidič rychle, jsem na pokraji nervového zhroucení ~t~ a nesmím sedět vepředu, to nedávám už vůbec...
P.T. Cruiser 139258
1.2.2024 9:23:10
Já to mám s létáním ještě složitější: vyzkoušela jsem, že mi nevadí vyhlídkový let malým letadélkem, ale mám pocit naprosté paniky při letu velkým letadlem, takže už nelétám.
Girili 117849
1.2.2024 9:09:46
Jsem na tom podobně od posledního těhotenství. Do té doby úplně bez problémů, v těhotenství jsem si myslela, že se zblázním, ale doufala jsem, že to je jen pod vlivem hormonů a přejde to. X let po porodu a nepřešlo. Taky jsem se posledně držela s cizí ženou za ruku. ~f~~8~
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
1.2.2024 9:09:40
Mně přijde mnohem nebezpečnější jízda autem. Tam je nehod mnohem víc, každý den.
Renka + 3 26652
1.2.2024 9:08:59
"Ještě doporučuju YouTube od MentourPilot."

Jojo, toho sleduju. Já jsem velký fanda a obdivovatel letadel a létání, když zrovna nesedím uvnitř letadla. ~:-D
Renka + 3 26652
1.2.2024 9:03:29
Tak zlé to zase se mnou není, kdybych na tom měla být jako tvůj kolega, tak se takových zážitků raději vzdám. Nepotřebuji prášky ani alkohol. Ale je mi jasné, že v okamžiku, kdy nastoupím do letadla, tak to může dopadnout všelijak. Viděla jsem Letecké katastrofy, což je na jednu stranu i uklidňující v tom ohledu, že se každá taková událost analyzuje, aby k ní už nedošlo. Na druhou stranu ty nehody vznikly někdy ze zcela neuvěřitelných příčin. Třeba, že piloti špatně spočítali, kolik mají natankovat paliva. To se totiž v letadlech tankuje vcelku přesně podle určitých parametrů, ne jako u auta, že člověk natankuje plnou nádrž.
No je toho hromada, co se může pokazit. Ale samozřejmě denně létá stovky letů a většinou se nic nestane. V tomto ohledu jsou mnohem horší malá soukromá letadla nebo vyhlídkové lety.
Renka + 3 26652
1.2.2024 8:53:31
Údajně se bojí každý třetí člověk, který sedí v ledadle. Já se bojím, protože vím, co se vše může pokazit, od faktoru pilota (zdravotní stav či nějaké záměrný čin), technické potíže anebo náhodný vliv čehokoliv kolem.
Na druhou stranu vím, že ta bezpečnost letecké dopravy je velká, oproti pozemní přepravě jasně vítězí.
Létám, ale strašně nerada, ten stres v letadle mám.
[<<Předchozích 570] Názory 571580 z 9025  [Dalších 8445 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.