| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 580] Názory 581590 z 9025  [Dalších 8435 >>]
Rodinová 140078
1.2.2024 8:47:58
Miluju to ~s~

Pokud vim, jak resi lide kolem me, co s tim maji problem, neni to nic objevneho, jak pises - prasky na uklidneni a alkohol ~d~
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
1.2.2024 8:47:47
Nebojím, považuju to za součást dovolený. To je horší ta pruda na letišti, hlavně, když je zpoždění.
Alkohol před ani při cestě nepiju, působí močopudně. Radši nepiju nic. Nerada tam chodím na záchod.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
1.2.2024 8:40:39
já mám teda létání ráda, mám ráda ten pocit při vzletu i při sestupu ~:-D
ale při jiných, mně nepříjemných situacích, mi pomáhá vypnout mozek - ideální je pro mne nějaká nablblá hra na mobilu - candy crush, tetris, sudoku, balónky... čím primitivnější, tím lepší, než se naděješ, jsi ve vzduchu... a pak na samotný let jsou dobré stažené filmy, seriály, případně sitcom... něco, co tě pohltí a přestaneš vnímat čas (kupodivu jak ráda čtu, tak to mi v takových chvílích nepomáhá, tam ten mozek na pozadí pracuje pořád)
a upřímně já sama bych si naopak ten alkohol nedala vůbec, mám dojem, že (u mne) pak zbytečně umocňuje některé nežádoucí pocity... ale je pravda, že já osobně mám hrůzu ze ztráty sebekontroly, takže alkohol piju spíš když jsem v pohodě...
Gladya, bývalá dasa, 63023
1.2.2024 8:39:30
Nebojím se, krátký let beru i jako zážitek. Dlouhý let je holt dlouhá cesta, úmorné a nudné. No, já si čtu, pospávám a když je k dispozici, využívám tu obrazovku se zábavou, co mám před sebou. takže to s nudou není tak hrozné.
Racionálně víme všichni, že létání není nebezpečnější než jiné formy dopravy, ale na strach rozum stačí, co s tím neporadím.
Anadar 27930
1.2.2024 8:25:15
Bojím se létat od té doby,co jsem se dozvěděla,že tatínek mé kamarádky se zabil při leteckém neštěstí a my měli letět druhý den na dovolenou.Bylo mi čtrnáct,takže to nikoho valně nedojalo,posadili mě do letadla a letěli jsme.Do Rumunska,je to fakt dávno.
Pak jsem už lety odmítala natolik zběsile,že jsme jezdili do Jugoslávie vlakem,abych dala pokoj.
Do Anglie to ale jinak než letadlem nešlo,tak jsem seděla do uličky a luštila křížovky(moc mě pobavilo obdobné řešení s tetrisem předchozí přispěvatelky),akorát že všichni účastnící zájezdu sledovali bílé útesy Doverské a na mě se dívali jako na cvoka.
Pak jsem měla zhruba desetiletí,kdy jsem létala po Evropě a dvakrát za oceán. Co se mi narodily děti,neletěla jsem.Je to víc jak třicet let.
Byla jsem u nás na hřbitově.Hned u kostela první hrob je tatínka mé kamarádky.Vedle leží jeho syn,také letecké neštěstí o mnoho let později. A říkejte mi něco o statistikách,tedy spíš staré paní,kterou občas potkávám. Přišla o muže i o syna ve dvou leteckýcn neštěstích.
rekla 105489
1.2.2024 8:16:30
No takhle jsem to mívala dřív, teď si myslím, že už jakž takž umím regulovat alkohol i prášky, abych to dala i po přistání. Ale taky mám pár historek, jak jsem byla po letu nepoužitelná:-(
Drypetis 154924
31.1.2024 23:05:30
Vážný,
vtip dobrý.
Já jsem neveřící, ale spíš si říkám, že spadnout s letadlem cestou na dovolenou, když se člověk někam těší, je asi lepší, než si v bezpečí na zemi počkat na nějakou hnusnou nemoc. Nakonec je X-krát pravděpodobnější bezpečný let tam i zpět a to, že nás ta nemoc stejně dožene.
Ale stejně nelítám, kvůli práci nemusím a rodina lítá už beze mě. A dítě tedy lítá i na taková ta nejnebezpěčnější letiště na světě a tak, zkouší moje nervy, ale mlčím.
Len 108740
31.1.2024 23:04:12
Nebojim se letat, ale bojim se spousty jinych veci, treba lanovky:-) Resim to tak, ze na ni nelezu. Obdivuju, ze se prekonas. Moje svagrova se takhle bala, neprekonavala se, na zaoceanske dovolene jezdil sam svagr s detmi. Poradit neumim, ja se svou fobii nebojuju, na to uz nemam nervy.
Ropucha + 2 120300
31.1.2024 23:02:23
"Začal bych na lodičce, tam to taky s pevnou zemí není nejjistější..."

Přesně. To také nemám ráda ~:-D
Ale pořád vidím jakousi šanci z vody se zachránit. Letadlo je konečná, když se to nepovede.
Vážný2 158667
31.1.2024 23:02:11
Když jsem po letech vlezl na teambuildingu na plachetnici, tak jsem měl taky hrůzu, i když jsem jako kluk na plachetnicích jezdil několik prázdnin. Podobně jako na kanoi mám hrůzu pro její vratkost.

A na trajektu jsem raději seděl někde kolem horní paluby, odkud jsou východy na ochoz.
[<<Předchozích 580] Názory 581590 z 9025  [Dalších 8435 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.