| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 8819  [Dalších 8739 >>]
Ropucha + 2 120300
5.7.2024 12:18:49
"Nikdy nemáte průjem?"

Kdybych cestovala do exotiky s exotickým stravováním, tak bych si zažívací potíže pojistila.
Ale běžně ne, stravuji se stereotypně a ukázněně a potíže mám max. jednou za X let v rámci střevní virózy.
Možná jsem živočišné uhlí vozila s malými dětmi, už si to spolehlivě nepamatuji.
TaJ 81121
5.7.2024 12:17:15
Stáňo, já když jezdím na pár dní se synem, tak jezdíme vlakem a tudíž máme každý na zádech velký batoh, abychom měli volné ruce. A v něm máme každý složený menší městský batůžek, který pak nosíme po městě i po výletech.
babi_ 48341
5.7.2024 12:13:26
Ani já se nemaluju. Vůbec. Nemám doma nic. Tedy to ani nemusím balit na cesty ~:-D Vlasy na krátko (od ježka po "už by to zase chtělo přejet"), myju jen vodou, suším ručníkem.
Řeším tedy krémy - ochranu proti slunci a něco na suchou kůži co k stáru mám. Léky, resp. potravinové doplňky beru v počtu tablet co max. lze za dobu akce užít. Náplast šitíčko apod mám v KPZ, kterou nosím u sebe stále, tedy i na cestách. Na palubu letadle ne, jsou tam i nůžky na nehty a kapesní nůž.
TaJ 81121
5.7.2024 12:11:42
Stáňo, já pár kolegyň, které se nelíčí vůbec, v práci mám a jsou mladší, než já. A kamarádek, co se nelíčí vůbec, nebo jen řasenku, těch mám pár taky. Stejně jako mám kolem sebe i takové, které bez nalíčení fakt nejdou ani s odpadky😁.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
5.7.2024 12:03:09
Nikdy nemáte průjem?
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
5.7.2024 12:02:14
Husa už v důchodu je ~:-D
Stará husa 154854
5.7.2024 11:35:16
Ropucho, možná, že to nepoznám, pokud si blondýna se světlými řasami ty řasy lehce prišmrncne ne úplně černou řasenkou, nebo si nechá nenápadně ztmavit obočí. Za nalíčení považuju stíny, linky, tvářenku, rtěnku, make up, prostě to, co tě uhodí do očí.
Stáňa * 7932
5.7.2024 11:25:51
Stará huso,
v práci snad nepotkávám nikoho, kdo by nebyl alespoň trochu nalíčený. V okolí mám jen jednu dobrou kamarádku, která se nelíčí. Až pak ženy, co jsou už v důchodu, takže 65+, spíš 70+.
Stáňa * 7932
5.7.2024 11:22:29
Jo, já ti věřím

Ale třeba nedávno jsem do Neapole měla s sebou i boty na Vesuv, jiné než na chození po městě. Kalhoty, svetr, nepromokavou bundu, nahoře byla docela zima. Týden předtím byl kvůli počasí i uzavřený. Plavky, ručník, sandály to zase naopak k moři.

MInulý rok se nám zase v Lisabonu hodně hodil deštník i bunda, protože jsme chodili i na pobřeží a pršelo a foukalo.
Na druhou stranu by se mi ani nechtělo s tím batohem, do kterého bych se snažila narvat co nejvíc, pak chodit po městě. Samozřejmě by byl prázdný, ale batoh...
Ropucha + 2 120300
5.7.2024 11:14:14
Já vůbec neumím odhadnout, jestli potkávám více nalíčených nebo nenalíčených žen. Nevšímám si toho a nejspíš to v mnoha případech ani není na první pohled poznat.
Zaujme mě pouze extrém.
Já sama jsem ten bezbarvý typ, co vypadá zcela bez úprav jako stižený chorobou, takže si alespoň barvím obočí a každodenně používám rtěnku a pudr. Okolí očí si líčím pouze na výjimečné příležitosti, mám oči citlivé a nepřipadá mi moudré dráždit je zbytečně
líčidly.
Na cesty se v tomto ohledu tedy sbalím velmi snadno.
Léky s sebou nevozím žádné, pouze oční kapky. Někdy si vzpomenu a přibalím Paralen, který mi pak
leží v kosmetické taštičce a
zestárne tam.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 8819  [Dalších 8739 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.