| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

  (?)
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 8854  [Dalších 8764 >>]
babi_ 48341
5.7.2024 14:26:52
No aleeee... proč se ti nelíbí tvoje pleť? Co je to za normu, které se snažíš dostát? Kde se vzala? Mimo to tedy nevím jak kdo, ale popravdě sama na sebe nemám moc možností se dívat.
Silvie+dva kluci 103202
5.7.2024 14:21:44
Já se nelíčím kvůli okolí, ale kvůli sobě. Nelíbí se mi moje pleť, když ji sjednotím tónovacím krémem, hned mám lepší pocit. Cítím se líp sama pro sebe. Neobarvene vlasy, nulový make-up, proč ne, ale já bych se necítila dobře.
byvala radka 154149
5.7.2024 14:17:35
Nejsi, taky to neresim, castecne proto, ze mi to pripada nesmyslne, castecne proto, ze s ekzemem co nejmin sracek a castecne proto, ze i kdyz se nalicim, zapomenu na to a berzy si protru oci nebo tak neco. Jedine, kam chodim, je jednou mesicne trhani a barveni oboci
Ropucha + 2 120300
5.7.2024 13:25:57
Babi, je to tak.
Nejistá holčička snadno získá pocit, že přirozený vzhled obličeje je nedostatečný vedle zmalovaných, které se všude kolem ní prosazují, při dnešní záplavě médií obzvlášť.
Ale řekla bych, že s přibývajícím věkem si to většina žen v hlavě srovná.
babi_ 48341
5.7.2024 13:05:24
Stará huso - ale to je právě ta smyčka, kterou si vytváří ženy - nejsem dost hezká, když se nenamaluju. Není pravda, dle mého, jen iluze. Ovšem čím víc žen je namalovaných, tím víc ty nenamalované vypadají nevýrazně. Otázka je, jestli chci vypadat výrazně, navíc tedy pomocí přidaných barev. Možná ani ne. No ale chápu, že jsem v tomhle patrně dost mimo, neměla bych o tom diskutovat...
Stáňa * 7932
5.7.2024 12:52:54
S obočím máš pravdu, na kosmetiku chodím jen kvůli tvarování a barvení obočí, sama bych to na sobě neuměla.
Používám tužku na oči a řasenku. V zimě tónovací krém, v létě jen ochranný krém.
Stará husa 154854
5.7.2024 12:52:34
Babi, tak já chápu, že ženy chtějí vypadat hezky a když je ta možnost, tak proč tomu trochu nepomoci? Já se nalíčená necítím dobře, ale třeba vlasy si barvím, v šedivých bych se cítila ještě starší, než jsem.
Silvie+dva kluci 103202
5.7.2024 12:51:38
Tmavovlasky mi nepřijdou vyblite ani když nejsou namalovane. To vám závidím. Já mám blond vlasy, pleť světlou a objevují se mi pigmentové skvrny, takže já si pripadnu nenalicena fakt hrozně. Ale je pravda, že se líčím výrazně méně než dřív. Jediné, co používám téměř denně je krém s ochranným faktorem, na to lehce tonovaci krém a řasenku. Obočí mám vytetovane a rty taky. Ale je to přirozené, ne to tetování cernou barvou, jako se delalo dřív. Obočí dělá fakt hodně a já svoje žádné nemám :-)
Stáňa * 7932
5.7.2024 12:49:15
Já to holkám neberu, že se sbalí tak minimalisticky, bez léků, kosmetiky, opalovacího krému atd.

My lítáme s kamarádkou a teď už i ségrou jednou za rok letecky na poznávačku na celkem 5 dní, těšíme se na to celý ten rok a na místě pak kupujeme i nějaké dobrůtky pro sebe domů nebo blízké, co zůstali doma.
babi_ 48341
5.7.2024 12:48:22
TaJ ~:-D, no, a o tom to je ~t~
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 8854  [Dalších 8764 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.