| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 850] Názory 851860 z 9053  [Dalších 8193 >>]
Stará husa 154854
22.5.2023 9:54:02
Kdysi jsem si takhle koupila slunečník na Mallorce. Normálně jsem ho pak odbavila s kufrem, nic jsem nedoplácela, přijel na pásu mezi kuframa. Od té doby jsem ho nikam už nevezla, protože už si kupujeme vždy hotel, kde jsou slunečníky a lehátka na pláži v ceně, to je jedna z podmínek, přes které nejede vlak.
Fern 155759
22.5.2023 9:41:14
Nevim jak uplne ted v posl.letech,ale driv jsme dali slunecnik normalne k odbaveni na pas. Rakovina nerakovina~8~

Nastuduj si podminky vaseho prepravce.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
22.5.2023 9:27:46
Dřív jsme ho vozili přidělaný na kufr. To teď nejde, musí být zvlášť jako další zaplacený zavazadlo.
Vranice 21600
22.5.2023 9:27:12
Za exota nebudeš, lidi lítaj s kdečím. Letěli jsme s florbalkou na turnaj, šla jako nadrozměrné zavazadlo, příjem i výdej u zvláštní přepážky = o něco delší odbavení.

Většinou to lidi se slunečníkem dělají tak, že si u moře u stánku koupí svůj za pár peněz a pak ho tam někde nechají anebo přikurtují, přibalí ke kufru a dovezou domů, kde si ho užívají na zahradě, na balkoně atd, až doslouží.
kosatka2 89902
22.5.2023 9:18:48
Přečti si podmínky vlastního dopravce ohledně cen a rozměrů.
Já letěla i s dvoumetrovýma běžkama, samozřejmě ne na palubě, ale dole. Akorát si člověk musí ohlídat, že tyhle netypické věci mají jiné místo výdeje.

Zjisti si, jestli nebude výhodnější koupit si slunečník na místě. My si takhle koupili skládací odlehčený s UV, i když k moři nelítáme.
babi_ 48341
22.5.2023 9:13:48

https://www.flyradar.cz/letectvi/slunecnik-do-letadla/
RachelGreen 128944
22.5.2023 9:00:12
Ahoj všem.
Letíme letos na dovolenou do Řecka a napadlo mě vzít si s sebou vlastní slunečník, ale nikdy jsem to ještě neudělala a nevím, jak se odbavuje, zda zabalený, označený a společně s kufrem, asi ano.

Na pláži jsou pouze placené sety a mně stačí hodit na zem ručník, nepotřebuji lehátko, ale stín tam moc není a jelikož máme v rodině dědičnou rakovinu kůže, přece jen v některých hodinách přes den bych byla raději kromě krému takto chráněná. Samo těch 10 eur za den by i člověk měl, ale přijde mi to plýtvání, nevím. Předloni jsme byli v Itálii autem se psem, takže bez možnosti vstupu na pláže se sety, sice byla i speciální psí pláž, ale 35 eur na den, tak jsme byli na obyč a koupili tam slunečník, který se nám od té doby válí ve skříni. Ale zas nechci být za nějakýho exota na letišti se slunečníkem ~t~
Blanče 42184
26.1.2023 15:54:54
Luthienko v Norinberku je jen jeden terminál, riskla bych to. Ještě - dcera je dospělá nebo dítě? V druhém případě bych jí připlatila asistenci a tím hodně zvýšila šanci na pohodový přestup. A pak ještě zásadní otázka - co zavazadla? Protože pravděpodobnost, že by zvládla vyzvednout a znova odbavit kufr do podpalubí je dost mizerná. Pokud jede jen s palubním a nebude očekávána nějaká turbo katastrofa v rámci počasí, fakt bych to zkusila. Některé lety se dají pojistit proti neočekávané situaci, ale u nízkonákladů se to nevyplatí.
luthienka 77117
26.1.2023 13:33:50
Diky
sally 3140
26.1.2023 3:55:01
Letadla na sebe nečekají - ale pokud má letenky kupované najednou, tak jí letecká společnost zajistí jiný spoj.
Ve vašem případě jí nic zajišťovat nemusí. Nicméně pokud poletí na čas, tak přestup v Norimberku stihne.
[<<Předchozích 850] Názory 851860 z 9053  [Dalších 8193 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.