| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 840] Názory 841850 z 9053  [Dalších 8203 >>]
sylvaina 77406
22.5.2023 21:46:24
Se slunečníkem nevím, ale opravdu zvaž ten plážový polostan. Dá se složit do malého úhledného balíčku a pokud leháš jen na ručníku, proti slunci chrání lépe než slunečník.
Pam-pela 97353
22.5.2023 17:30:31
Kup a vyhod. Slava “ udrzitelnosti”, mi tak nekdo muze rict, ze jsem neekologicka. Fakt je, ze u popelnic se toho da najit hodne, ovsem spolucestujici mi to nechteji dovolit. ~k~

Kdysi jsme slunecnik vozili svuj, koupili jsme ho jeden rok tam a prezil dalsi dovolene, jen se na nej muselo cekat na letisti na specialnim miste. Jeste existuji plazove stany, ty se daji i slozit
RachelGreen 128944
22.5.2023 16:59:04
Moc všem děkuji za reakce a zkušenosti. ~;((
HelenaPa 48800
22.5.2023 15:05:19
My takhle nechávali kyblíček, lopatičku a bábovičky. Nechtělo se nám to cpát do kufru z domu, tak jsme nakoupili na místě za pár šupů a pak nechali v dětském koutku.
Vážný2 158667
22.5.2023 10:53:31
Myslel jsem, že se mi vejde (zpět) na štorc do největšího kufru, nevešel se a poplatky by byly značně vyšší než cena.
Červená malina 114174
22.5.2023 10:28:05
Kupujeme na místě. Cena je cca do 15 eur. Před odjezdem darujeme někomu na pláži, kdo nemá. Vždy to uvítali.
vlad. 38059
22.5.2023 10:27:15
Záleží jaký, nejspíš by to odbavili jako nadrozměrné zavazadlo. Přijde mi to jako zbytečná komplikace, když nechceš jejich, kup si na místě.

Latté 157222
22.5.2023 10:16:27
Jojo, i nafukovací lehátka takhle lidi nechávají...kdysi nám rečepční hotelu hned první den vnutil pro malého syna takové lehátko :-))...chudák rečepční netušil, kolik těch nafukovadel vlastních s sebou táhneme~t~...ale i tak to bylo milé :-)...Řekové jsou zlatíčka~s~
Latté 157222
22.5.2023 10:09:58
V dávných dobách (tak 10 a více let...lítáme do Řecka přes 20 let prakticky každý rok) to bývalo běžné a zdarma. Teď v posledních letech se slunečník musí odbavit jako nadměrné zavazadlo a zaplatit, čímž se to absolutně nevyplatí, navíc to i může zdržovat při příletu, bo ta nadměrná zavazadla obvykle vyvrhnou "bůhvíkde a bůhvíkdy" na letišti, takže pak i když už máte kufry, tak čekáte na tyto nadměrná zavazadla případně ještě poletujete po tamním letišti a hledáte, kde budou...prostě zbytečné starosti navíc a co vídám, tak lidi už s sebou slunečníky obvykle nevozí.

Daleko výhodnější je si tam nějaký slunečník koupit (stojí pár Eur, různé velikosti a mají ho prakticky všude) a s tím tam fungovat a pak ho tam prostě nechat - buď rovnou vyhodit (což je škoda a může někomu dalšímu posloužit) nebo ho zanechat třeba na balkoně pokoje/apartmánu či předat obsluze hotelu v recepci a obsluha hotelu/apartmánu vyhodí nebo ho tam nechají pro další hosty, kteří (pokud také nemají v oblibě organizované pláže s milionem slunečníkových setů, ale třeba cestují a navštěvují každý den jinou pláž, kde třeba slunečníky vůbec nejsou ...a nebo prostě nechtějí dávat předražené sumy za slunečníky na organizované pláži) to mnohdy velmi uvítají.

Na některých plážích taky bývají slunečníkové sety za konzumaci, tj. musíte si něco koupit v přilehlém baru, taverně atd....obvykle stačívalo frapíčko + voda atd., ke které ty slunečníky patří a pak už nemusíte za vlastní pronájem slunečníku ten den platit. Ale tohle bývala běžná praxe před Covidem a ještě za Covidu, loni už to tolik nefungovalo a ceny slunečníkových setů na pláži v Řecku hodně poskočily vzhůru. Uvidíme jak letos, sama jsem zvědavá...ale slunečník bych s sebou určitě netáhla...
*Kate* 158396
22.5.2023 10:04:18
Slunečník bych koupila na místě a pak ho tam nechala, víc než 20 e to snad nebude.

Osobně z pláže odcházím nejpozději v poledne a vracím se okolo čtvrté, slunečník zas tak moc nechrání.
[<<Předchozích 840] Názory 841850 z 9053  [Dalších 8203 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.