| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 6145  [Dalších 6075 >>]
Karkulinka 15733
22.2.2008 0:43:50
Peťul, tak jsem zkoukla Elišku s Martínkem, a musím konstatovat, že z Martínka je už pěknej kusanecR^ a Eliška je moc hezká po mamince, jste si dost podobné:-) S cvičením jsem taky začala, naštěstí mě Lukášek většinou nechá, zato Charlottka mi málem cvičí na hlavě:-D

Šplechťulko, ano , okecávat Charlottka taky umí dobře. Maminko, ale... a podobně. A s tím stěhováním si nic nedělej, sestřenka takhle čekala pět let.
splechtulka & M+J+R 35354
21.2.2008 18:48:32
Jitul,
měli bysme se stěhovat o fous dál, do města .o)). NO ale nevím, už to radši ani nekomentuji, naše příprava trvá už skoro třetí rok.o)))))

Jinak to máte mimča obříky, Johy má v 10 měsících 7,2 kg.o) Marek má 20kg, ten se v sladkostech neošidí, to je hrůza.

Karkul..ukecanej je hrozně, hlavně "okecává" co se dá...a proč to musím dělat, a já to nechci dělat a nebudu poslouchat etc etc. etc.
Šťastná To Žena 12756
18.2.2008 19:09:02
JO Karkulí koukala jsem na fotky a dětičky máte náádherný ~s~~s~R^

taky budu muset něco aktuálního dodat. :-)
Šťastná To Žena 12756
18.2.2008 19:06:29
ahojky holky
koukám že už je tu živějc :-), to je fajn.

LUki to jsi šikulka, za chvíli to budeš mít za sebou, taky nechápu jak jsi to zvládla s dětma. :-)))

I když je pravda, že dneska třeba Martínek spal tři hodiny , jak jsme začali chodit dopo na ťapací procházky tak je z toho tak urvanej že spí hezky. Takže jsem si stihla i zacvičit :-DR^
Po hodně dlouhý době, už to potřebuju jako sůl.

Sev to je fajn, že u Tebe už to vypadá se zdravím líp. Jak člověku neni dobře, tak je to na prdlačky.
Já jsem ted měla banální rýmu 14 dní a byla jsem z toho celkem KO.:-(

Karkul Tebe tu tedy taky ráda po letech vidim
:-D.

Janusinko tak to máte kloučka taky pěknýho pořízka jen co je pravda. Náš Martí měl v 7měsících 10,10kg:-D
Karkulinka 15733
18.2.2008 18:21:37
Ano, Severka má pravdu;) 10.12 se na svět vyklubal Lukášek (o tři týdny dřív). Je to malá kopie Charlottky, hodnej brouček, akorát ho trošku trápí koliky. Charlie ještě občas zažárlí, ale už je to o dost lepší, pomáhá mi s bráškou, a nedá na něj dopustit. Dala jsem vám pár fotek do alba na zkouknutí.

Jinak gratuluji Bubíškovi k dvojčátkům, koukám, že jsme měli dost podobný termín.

Jitulce a Lukině přeji hodně studijních úspěchů (já sic stále uvažuji o škole, ale zatím zůstávám u toho uvažování)

Severko, koukám, že tě potrápily zdravotní problémy, tak ať máš od nich brzy pokoj.

Lukino, Charlottka je taky hrozně zvídavá (nebo spíš zvědavá?) Většinou se to pokouším zahrát do autu, a nahodím jiné téma, ale v poslední době si spíš nahrávám na smeč, páč Charlie je fest ukecaná. Ale ve výslovnosti je taky lempl. Místo Charlie, říká Chadlie a podobně, na jaře plánujeme logopedii.

Šplechťule, neboj, ona ta chuť na to třetí přijde, až ti Johanka odroste:-D
Jitulka 18006
18.2.2008 18:18:00
Lukino,tedy tichá závist z mé strany!R^

Šplechťulko,no a vypadá to na nějaké stěhování?A nevím,jak to všechno stíhá Lukina (jistě dobře)..ale u mně je to na úkor spaní a úklidu a to by zvládal každý,že.Jen Víťas se šidit nenechá:-D.
janusinka 31004
18.2.2008 17:02:52
Ahojte ve spolek děvčátka.
Také se pomalu hlásím do služby. Moc nestíhám, pořád fofr. Jistě znáte.

nějaké větší změny u nás: Celkem žádné - také dobře ne?
Filípek má 7 měsíců, je to pěkný čipera. Také má už 10 kg, ale nevypadá tlustě, páč má 75 cm. je to trochu větší mimino, ale co je to chlap ne, a hlavně že mu chutná, ještě aby mu člověk odpíral.
Matýsek je super velkej brácha, vůbec nežárlí a spíš hodně pomáhá, chce zapojovat do všech aktivit.

Děvčata, jen co jsem se rozepsala, už zas manža volá s.o.s.. Takže než abych to zas psala znova, tak aspoň kousek. Se nezlobte.
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207
18.2.2008 16:27:10
Tak jsem koukala, že Karkulinka má taky druhého cvrčka, nejspíš chlapečka ;).
splechtulka & M+J+R 35354
18.2.2008 13:19:43
Teda, Jitulko a Lukino, obdiv nic než obdiv...jak to stíháte? I když upřímně, měla bych se sebou něco dělat, blbnu, krním,ale nevím co. MOžná až se přestěhujem (o tom se u nás mluví už od chvíle kdy jsem manžu potkala....) tak snad se vrhnu aspoň na jazyk, nebo se domluvím leda rukama.
No jo, co dvojky? Jak to Bubíšek zvládá?
Lukina 11228
18.2.2008 9:38:12
Šplechťulko, to jsem ani nevěděla, že máš druhé dítko. Johanka je moc pěkné jméno.

V sobotu jsem měla poslední zkoušku, tak teď už jen zpracovat bakalářskou práci a koncem května státnice. Uf a bude hotovo.

Včera jsme byli s Barčou v Praze na lední revue Holiday on Ice. Bylo to nádherný. Barča byla jako u vytržení.

[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 6145  [Dalších 6075 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.