| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 13493  [Dalších 13453 >>]
Arzachena + Max 08 + Mia 10 68215
1.8.2013 17:35:48
Haha Lilly, to jo ~t~ Max je snedej po manzelovi a Mia bila po mne. Ze by Max zacal Miu nejak milovat, tak to ne, hadky jsou u nas na dennim poradku, ale uz je to o 100 % lepsi. Hraji si spolu a maji i svetle chvilky ~s~ Mia mu strasne podliza a Maxovi to samozrejme lichoti.
My letos dovcu neplanujem, jen vylety. Bazen mame u babicky, tak jsme porad tam. U Maxe jsem zvazovala odklad, ale zatim je cas, treba me jeste prekvapi. Celkove mi prijde hrozne detsky a nesoustredeny. Kdyz ho porovnavam s vrstevniky, prijde mi tak o rok mladsi. Na kole jezdit neumi a nechce, celkove neni moc na telocvik. Ma 20 kg a 117 cm. Chodime na logopedii, nejdou mu sykavky, ted trenujeme s, c,z . Logopedka mi rekla, ze kdyby mel jit do skoly ted, rekla by odklad. Ja vim, ze je skola az za rok, ale zapis uz v lednu. Domluvily jsme se, ze ho bude sledovat a pripadne mi pred zapisem doporuci konzultaci s prychologem. Nevim jestli jsem to tu psala, snad se neopakuju, ale Miu mi do skolky nevzali, tak nevim co bude. V rijnu mi konci materska, ale ne plny uvazek nastoupit nemuzu. Na soukromou skolku kaslu, to s ni budu radej doma. Tak uzivejte prazdnin, jsme v pulce !!!
Graace 72462
1.8.2013 14:39:29
Ahojky!

Krasne fotky, taky casem nejakou aktualni dodam. Ted sem pisu z mobilu, tak bych to nezvladla.

Matysek si zrovna uziva prazdniny u babicky. Predtim nam 14 dni fungovala skolka, tak to bylo fajn. Tedy mohl by chodit po Budejkach do ruznych skolek cele leto, ale do cizich nechtel, chtel radsi k babickam.

Dovca je teprve pred nama, ale uz se tesime.

Jinak asi nic extra zajimaveho z dubnatkoveho zivota. Je to porad stejne. Mata je stale blazen do autobusu, stale ma vsetecne otazky, stale bojujeme s jidlem. Ale chvilema to je lepsi, obcas uz ji dobre. Zebra uz mu necouhaji, ma uz 19 kg a asi jen 112 cm.
Lilly+Helenka05,Hedvika08 32003
27.7.2013 23:01:24
Díky moc. Jo, jo, letí to. Taky na Helenku občas zírám, jestli je to možný, že už je to taková slečna ~8~
Jitko, ti jsou jak z reklamy ~6~ Takoví dva zamilovaní. Jak kdybyste to byli zmenšení Ty s manželem ~;)
Maryl 97104
24.7.2013 20:57:09
Jíťo,ty jsou krásný.~;((Tak už se mají i rádi,ne?
Arzachena + Max 08 + Mia 10 68215
23.7.2013 16:10:33
Maryl, no jo, je to pech.
Lilly, holky jsou krasnyyyy !
Tak ja taky pridavam letni pozdrav ~;)

Maryl 97104
22.7.2013 21:20:09
Ahoj Lilly,
krásná fotka,holky už jsou takové slečny,Helenka úplně,pamatuju si jí ještě z fotek jako takové mrně,to to letí,hlavně,že jste si to užili.~x~
Lilly+Helenka05,Hedvika08 32003
20.7.2013 23:11:08
Ahojky,
tý jo, holky, ten svět je malej, co?
Na Vysočině to byly Škrdlovice, ale to už sis určitě, Jitko, zjistila.
Jinak nám taky před měsícem umřel pejsek. Bylo mu 13. Chtěla jsem holkám opatřit na prázdniny štěně, ale shledalo se to s nesouhlasem mojí mamky a bráchy, se kterými bydlíme v jednom domě. Mamka už psa nechce. Chápu ji, je jí 74 a bere to jako závazek, další starost. Na druhou stranu lituju, že si o těchto věcech nemůžeme rozhodovat sami.
Jitko, držím palce s prací a školkou. Byla jsem v podobné situaci před dvěma lety. Taky jsem si říkala, že nebudu panikařit a že to úřad práce jistí. A pak jsem tam byla evidovaná přesně týden a zavolali mi z mého nynějšího zaměstnání. Tak Ti moc přeju, aby to vyšlo i Tobě ~;((
Maryl 97104
7.7.2013 9:55:19
Tý jo,Jíťo,já to věděla,sakra,to mě fakt mrzí.Ne ne,já jsem z Chebu a pracuju ve Františkových Lázních,kancelář máme v Infocentru,kde jste šli okolo.Já tam shodou okolností měla zrovna jednoho Itala,kterej bydlel u nás v hotelu a přišel se se mnou rozloučit a jak jsme si povídali,tak najednou vidím proběhnout tebe a říkám si,to je blbost a pak hned tvého muže a říkám si,stejně to není možný,tak to mě tedy ale opravdu mrzí,taková náhoda.:-)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 13493  [Dalších 13453 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.