| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 92812  [Dalších 92772 >>]
Katy84 + Terezka 8/08
  • 
30.9.2015 6:39:04
Ahoj holky..
Jo Agath.. Jsem to já z OV-Zábřehu u Běláku ;-)
U nás zatím válčíme se školou, Terezka sice čte pěkně, ale psanííííí to psaníííí..
Matika jí zatím celkem i jde..

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nebude zase dělat kalendáře z fotek.. ?
A moc se omlouvám, ale nevím kdo umřel, každopádně je mi to moc líto a upřímnou soustrast..

Jinak mimčo se pořád nedaří a to se nijak nechráním od Teerezky, tj. 7 let, tak asi už nic no.. Na umělko nejsou peníze :-(
Sengam 24288
13.6.2015 14:13:44
~x~~x~~x~~x~~x~~x~~x~~x~
Paradox 15600
9.6.2015 11:17:40
Píšu tu zprávu sem, protože některé srpňačky nemají facebook.

Holky, které pamatujete na Ivetu Drozenovou (Babušu), tak Iveta zemřela.
Dena se to dozvěděla z jejího profilu, podrobnosti zatím nevíme.


Tak aspoň vzpomínku a přání hodně síly jejím dětem.~s~
Paradox 15600
9.6.2015 11:14:39
Makalko, zdravím Tě. To je báječná zpráva. Přeju, aby všechno klaplo tak, jak má
Hodně štěstí!~x~
Makalka,Adam05+Jakub08+David15 21485
14.2.2015 18:41:42
Ahojky,

asi se budu zase na Rodině občas objevovat, tak jsem vás přišla pozdravit. Jestli všechno dobře dopadne, tak v září 2015 přivítáme dalšího člena rodiny :)

Kluci rostou, Jakub má odklad, tak jsem na něj pak ve škole zvědavá... Jsme rozmazlení od Adama, ten má ve škole jedničky a doma dělá jenom domácí úkoly... S Jakubem to bude asi pěkné vzrůšo :D

A jak se máte vy?

agatha2 74661
7.12.2014 13:23:37
Deni, čus,

hele, já už na to prostě nemám nervy někdy~d~slušný a poctivý kupující se nemá čeho bát, jednám vždy solidně, slušně, spolehlivě a o to více mě s.r., že takoví nejsou mnozí z nás, co už nadělám, no~;)

s knihami dělám jen okrajově, mé zaměstnání to zatím, bohužel, není....dělám sekretářku v jedné firmě...

Katy,

teď si nejsem jistá, jsi-li to ty, ale bylas z Ovy, že jo?
Katy84 + Terezka 8/08
  • 
7.12.2014 12:23:23
Ahoj, hlásím se, že žijeme, bohužel ale už nevím své uživatelské jméno ani heslo..
Původně jsem byla Katy84 zatím bez mimi, což si možná někteří pamatují a pak něco jako Katy84+Terinka8/08 tak něco, ale už fakt nevím..
Moc gratuluju všem k miminkům, u nás to bohužel opět nevypadá, tak jako poprvé jsme to "zvládli" po dvou letech, tak teď už asitak 3 roky vůbec nemenstruuju, takže vyhlídky na druhé mimčo zatím v nedohlednu, měnila jsem už i gynekology, ale veškerý výsledek "malá děloha, velmi nízká sliznice" a toť vše.
Nevím, proč mi neudělají nějaké testy na hormony nebo nedají nějakou injekci či co, v podstatě mi řekli, že jsem v přechodu, ve třiceti fakt paráda.. :_(

Jinak Terezka (7.8.2008) má taky odklad, a to z hlediska sociálního i grafomotorického..
Číst teda neumí vůbec a pár písmenek napíše a to ještě některé obráceně, nedaří se mi ji naučit poznat kolik je hodin atd.
Jinak má teď aktuálně 110cm a 18kg a všichni mi tvrdí že je malinká a hubená (což podle mě rozhodně není, teda hubená určitě ne)..

Tak zatím pa, třeba někdo poradí ohledně těch gyn. záležitostí ;-)
Sengam 24288
6.11.2014 21:40:43
Agath ahoooj:-)
Mrkla jsem na MMB, ale teda ty tvé popisy u inzerátů s vykřičníky a velkým písmem :-) bych se od tebe bála něco koupit, že mi nadáš:-)
Kde vlastně pracuješ? Děláš s knížkami?
agatha2 74661
16.10.2014 19:32:59
ahoj, holky,

je tu mrtvo, je tu mrtvo, ale těch pár fotek, co tu je, je moc pěkných~R^

My se máme fajn - S. ve škole dobrý, zatím se ani nemusíme nic učit, neb S. do školy šla plynně čtoucí a píšící, sice jen tiskacími písmeny, ale i tak v poho~R^

Holky,

blíží se Vánoce, kdybyste měly zájem, mrkněte ke mně do alba, mám spoustu krásných nových knih pro děti za velmi solidní ceny - hlavně teď jsem doplnila hodně knih z edice PRVNÍ/DRUHÉ/TŘETÍ čtení, takže ideální dárek pod smrk pro naše zlatíčka~s~

zde odkaz na celé album
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=122993
zde na podalbum knihy pro děti
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=517260
Sengam 24288
12.10.2014 21:14:35
Maci to je krása, dlouho jsem tu nebyla a úplně mi uniklo, že už je malošek na světě:-)
Gratuluji a doufám, že to všechno zvládáš ~;((~;((

Antikoncepci už máš ? ~:-D~:-D~:-D


[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 92812  [Dalších 92772 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.