| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 50077  [Dalších 50037 >>]
wall123+Jiřík8/08 73574

Re: Ahoj

6.10.2008 9:43:52
Ahoj, dneska jsem objevila Ameriku. Jiřík chtěl spinat a zas mu nešlo zabrat. Vzala jsem ho na ruku, chvilku se vztekal a kroutil a pak se rozprděl a nakonec usnul. ~g~~:-D Takže ty jeho večerní hysteráky budou možná taky prdy. Jen nejdou ven cvičením a rourkou, ale chováním. Jinak dneska jsme celkem spali. KOjili jsme jen 4x.

Deni, když ti Matyáš usne na bříšku, jak má ruce? Jednou jsem v noci Jiříka otočila a on krásně spal. Když to udělám teď, tak nevím jak mám srovnat ručičky, aby se nezvedal. Okamžitě dělá sfingu.
balka+Marťa10/06+Marek08/08 41742

Re: Ahoj

5.10.2008 21:02:00
Deno malej taky spinká na bříšku líp - občas ho ve dne dám a v noci se bojím, i když máme taky monitor...moje mudra mi říkala že po 6 týdnech už můžeme polohy střídat, jenže fakt je že mi malej jednou tu hlavu fakt zaklonil nepřirozeně daleko že jsem si říkala že si ji musí asi vykroutit či co. Nevěděla jsem že je to nebezpečné, ale stejně jsem do něj drbala až tu hlavu dal správně. Jenže...na zádech mi jednou malej ležel v kočárku a najednou jsem slyšela divný zvuky, běžela jsem tam a on se dusil, zvedla jsem ho a vyblinkal se mi obloukem, měl to v pusině a nějak mu to nešlo ven, ani nechci pomyslet co by se dělo kdybych to neslyšela. Říkala jsem to mudře a prý to bylo velký štěstí že jsem si všimla. Takže na záda bych se bála taky. Dávám na bok:-)
jitulda08 83642

Re: Pekny vecer

5.10.2008 20:58:09
Hezký večer.Paradox máte úžasné dítko.Ke spaní dáváme spát na bok ,každé krmení měníme strany aby jsme měly hezkou hlavinku.K oblékání ,dávám body dl,rukáv mikinu a už jezdíme s fusakem a pravidelně kontrolujem jestly není zima nebo vedro. A ted když hlásí oteplení tak to bude bez fusaku z dekou(teda jestly nějaké teplo dorazí).Jinak se nám objevila vyrážka a mám pocit jako by měl kašel,tak že zítra pojedem k mudře.
Staronová.luc 34895

Re: Pekny vecer

5.10.2008 20:25:17
Wall, jako dnes já. P. šel odpoledne kočárkovat, já si lehla a nemohla jsem zabrat, zdřímla jsem si těsně před tím, než se vrátili asi na čtvrt hodinky :-(
wall123+Jiřík8/08 73574

Re: Pekny vecer

5.10.2008 20:19:59
Vlastně ne. Budu chodit Jiříka strašit, aby se nevyspal on. ~j~~j~~j~

A nejde to a nejde. Prdím na rodinku a jdu se mrknout na hysterické dítko do postýlky. Zas spal celý den. ~;((
wall123+Jiřík8/08 73574

Re: Pekny vecer

5.10.2008 20:00:10
Paradox, ty jsi provokatérka. ~j~

Dopoledne šel manža s J ven a já si mohla lehnout na hodinku. A hádejte co! Já usnula na 20min a pak ani náhodou. A to jsem kdysi za těhotna a bezdětna uměla ve dne spát třeba 2 hodiny. ~g~ Ach jo. Doufám, že až začne prtě jednou spát, tak se mi to vrátí, abych se taky někdy v životě ještě vyspala. I když po smrti se vyspím do syta. ~;)
ver 77409

Pekny vecer

5.10.2008 19:00:53
Tak mam malou chvilku. Jsem uplne hotova. Maly mel krusnou noc - prdiky o stoset. Nejdrive od 2 a pak jeste od 4. Nastesti se uplne nevzbudil, ale kroutil se a plakal krapet ze spani - takze ja s nim sibovala na brisko na bok, na druhy bok..., polstarek a... a...
Rano uklidit, cekali jsme navstevu, pak obed, pak navsteva a ted jeste druha navsteva. Jsem hotova a dnes padnu za vlast a za svou rodinku :)

Tak pekny vecer alespon vam
Lenas+Filda2/07+Tomik7/08 74870

Re: Ahoj

5.10.2008 18:40:19
no nez jsem na to prisla...celkem asi tak dve hodiny
Marti,Míša 02/05,Honzík 08/08 22559

Re: Ahoj

5.10.2008 18:28:28
Anet, to jsem ráda ~;) A jak dlouho Ti to trvalo???
Lenas+Filda2/07+Tomik7/08 74870

Re: Ahoj

5.10.2008 18:27:42
tak prvni pokus o venecek hotov. pak se pochlubim a je to docela jednoduchy, se mi to ted keca, ja vim, ale jak si psala marti tak se melo presne tak zacit~;)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 50077  [Dalších 50037 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.