| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 50077  [Dalších 50047 >>]
Sengam 24288

Re: Ahoj

6.10.2008 11:28:12
Ver:-) jojo,taky mně připadá,že už to není to MIMINEČKO:-)Vykládá, směje se až výská,no miláček.Rostou nám dětičky,rostou:-)
Mně M. šel spát 10.15.V 10.45 začal kňučet, dala jsem ho na bříško a spí.
Tak nevím,ale asi ten monitor fakt koupím:-)
ver 77409

Re: Ahoj

6.10.2008 11:25:39
Pumpal - ja mam ted taky antb. a maly trpi prdiky moooc. Krouti se zase a boli ho brisko.

Deni, nekdy mi prijde, ze uz je uplne velky. Vstat a povidat. Uz je na nem videt, jak se snazi napodobovat. Nekdy se snazi o melodii tech slov co rikam, ale treba je to jen ma predstava.
Uz si dokaze i sam koukat a muism rict, ze jeho vasni jsou jeho pesticky. Jak je zuzla s tak obrovskou chutu a vasni... Nejvetsi boj je, ktera se tam dostane driv. Ale ta prava je tam skoro vyzdycky driv :)

A brisko - on na nem numi odpocivat. Hlavu zveda i unaveny. Ale zase se krasne poprdi...
Sengam 24288

Re: :(

6.10.2008 11:22:46
Marti teď dočítám...drž se:-( Věřím, že ti chybí,ale těch 14 dní s capartama uteče jako voda,uvidíš.Už jsi nějak vymyslela tu žádost o ruku?

Ty se máš, že můžeš přidávat na 120ml.Mně M. pije pořád 7x denně,takže mu dávám 5x100ml vody(550) a 2x 120(260).A to navíc má na noc a při nočním pití.
Jak je možné,že tobě spí po Nutr.celou noc a mně se budí?:-)
Sengam 24288

Re: Ahoj

6.10.2008 11:18:32
Ver:-) krásné, že ve dvou měsících už si mucánci řeknou,jak jim je nejlíp,že?:-)

Wall ty monitor máš?
Já ten monitor měla v porodnici, jsem ho často zapomínala vypnout:-)a řvalo to tam na celé patro.
Už jsem o tom říkala mm a on řekl NA CO A PROČ BY SE DUSIL,všichni jsme spávali na břichu a nic se nám nestalo a najednou je to škodlivé.Má pravdu.
Ale ve mně to hlodá....
Pumpala 74879

Re: Ahoj

6.10.2008 11:17:16
Ahoj vsem :-)

Tak zanet prsu je na ustupu...jeste mam do patku ATB, ale prso tolik neboli, horecka se z neobjevila... doufam, ze se mi ten zanet nevrati, je to hruza... Simonek ma po tech ATB taky jiny kakani, jak jste tu resily...
Zrovna jsem zacala davat BabyCalm a zacala brat ATB, tak si myslim, ze to kvuli tomu nejak nezabira, protoze vcera jsem nedala nic a je to stejny...tak uvidim potom a mzna se vratim k Sab.
A taky mi prijde, ze je pri tech ATB vic ospaly, je to mozny?
Ale ne, ze by spal sam od sebe dyl, jen pri jidle usina, potrebuje vozit v kosiku, podrimuje, zadny tvrdy spani.. sam moc nevydrzi, ted jsem rychle umyvala nadobi, tak lezel, ale uz jsem to domyvala s brekem...

Marti, hodne sily ~s~
wall123+Jiřík8/08 73574

Re: Ahoj

6.10.2008 11:15:45
Deni, Jiřík má nejraději polohu Supermana. Jednu ruku podél těla a druhou nataženou. Tak spí, když se na to bříško překlopí sám. Když ho otočím já, tak čumákuje, i když je grogy. Monitor bych pro vlastní klid koupila. Takhle nic neuděláš, když ho budeš chodit pořád kontrolovat.

Vyčetla jsem v chytré knize, že je dobré pro kojo v posteli přirazit postýlku k posteli a odšroubovat bočnici. V noci, když mě vzbudí Jiříkovo mlaskání a funění, tak se přitočím, nakojím a pak zas odkulím. A mám celou svojí postel jen pro sebe a Jiřík svojí taky. Pro nás je to lepší. Navzájem jsme se budili a překáželi si a mě strašně bolela záda.
ver 77409

Re: Ahoj

6.10.2008 10:52:56
Zdravim maminky :)

Tak dnesni noc byla prumerna. Sice se maly snazil kolem ctvrte vest diskuzi, ale ja jsme mu to zkazila. Nemluvila jsem s nim a smerovala ho ke spanku. Uz nevim, kdo usnul driv.

Na bolest paraleny. A kdyz je uplne nejhur, tak mam svoleno od naseho dmaciho lekare Parelen a 400 ibalgin/brufen. Je to vysvobozujici kombinace, hlavne z migreny a chripky, kdyz ted nemuzu nic jinyho.

Jinak mam take objevenou ameriku - uz vim, jak muze maly usnout doma bez satku a nebudit se co 10 minut. Usne mi v naruci a ja ho preklopim na polstar na bok, prikriju a on spi a spi... Asi moc nemusi rovnou podlozku.

Mam dnes docela dost zarizovani, nastesti maleho ted vozi babicka. Doufam, ze nezmoknou...
Sengam 24288

Re: Ahoj

6.10.2008 10:41:11
Wall a já ho tak hlavně pokládám tehdy, když se probudí po dvaceti minutách spánku a vidím,že by ještě spal,jen nemůže zabrat protože se šermuje rukama a když mu je svážu do plíny tak se vzteká:-( Když ho v tu chvilku položím na bříško,tak usne.Protože je rozespalý,tak ani nezvedá hlavu.Možná proto ti tak v noci spinkal,protože byl ospalý.
Sengam 24288

Re: Ahoj

6.10.2008 10:39:14
Hezké ránko:-)
Wall má je roztažehé u hlavy, ale musím ho chvilku hladit, aby nezvedal hlavu:-)
V noci to nepraktikuju,to jen přes den a pořád přemýšlím nad tím monitorem.
I když .......

Peeto vem si paralen, tuším že až 6 denně můžeš.Jo a radila mně sestra, že víc zabírá,když si ho rozlomíš a vezmeš půlku a za půl hodiny druhou půlku.
Peeťa+Daja+Nellinka 63283

Re: Ahoj

6.10.2008 10:24:31
Ahojky všem!
Tak jsem si sedla se snídaní. Od rána mě třeští hlava - nevíte, jaké léky se můžou užít, když kojím?
Jinak jsme včera byli na procházce, malej chtěl vézt kočárek, tak jsme snížili rukojeť, aby na něj dosáhl.
Celou dobu jel v pohodě... Já vedla psa a manža šel vedle kočárku...když v tom najednou kočár přední kola hore a malej s rukojetí na zemi. Ještě že byl manža pohotovej a malou na poslední chvíli v kočárku přidržel. Je fakt, že by možná ani nevypadla, neboť máme kočár s tou vložnou taškou, která je tam hezky "utopená". No ale krve by se ve mě v tu chvilku nedořezal!

Jinak, co se týče spaní - my taky měníme strany - jednu noc na levo, druhou na pravo. Doktrorka to vysvětlovala hlavně tím, aby mrně otáčelo hlavinku na obě strany a nezvyklo si jen na jednu stranu. Aby se prostě správně vyvíjelo. Druhý důvod je pak hezký tvar hlavičky - ale to není priorita.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 50077  [Dalších 50047 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.