| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 11794  [Dalších 11754 >>]
Hanka+L+A+V 28463
11.5.2014 21:40:37
Maruško moc gratuluju!!! Nikolka má moc krásný jméno a byla teda veliká!! Dobře, že jste porod zvládly a obě jste v pořádku.
Jen si užívej ty vaše štěstíčka!!! A až budeš mít chvilku, moc rády mrkneme na fotečku.
minonk 109764
10.5.2014 19:48:22
Ahojte holky,
Rada bych vás informovala o tom,ze se mi vcera narodila moje holcicka Nikolka,váha 3750, 51cm.. byl to velice rychly porod,ale o to bolestivejsi,ale zvladli jsme to :)
Nakonec mi to vyvolávali den po termínu,kvuli odhadů velikosti miminka. Sice nakonec nebyla az tak velká,ale doktor rikal,ze byla pro me tak maximum co bych zvládla..
Snažíme se kojit,hezky se přisava,tak snad se brzo objeví i mlicko a pujdem brzo domů..
Je to takova mala podobizna Danika,akorát bez pindika :)

Všechny vás zdravím!
Hanka+L+A+V 28463
6.5.2014 21:45:03
Illaaa díky....Lucka je čím dál lepší. Od pondělí chodí do školy a je nadšená, doma se už nudila. A já v práci zpracovávám to, co přibylo za ty skoro 3 týdny, co jsem byla pryč.

A jinak jsme si dneska vyzvedli výsledky zápisu do školky a Vojta se od září dostal, ale jen taktak a díky bodům za sourozence ve školce - Anežku. Jinak brali děti, maximálně narozený na podzim 2010, takže Vojta díky bodům za Anežku vrstevníky předběhl. Hlásilo se 120 dětí a brali 40. Docela mazec.

A vám gratuluju k přijetí do školky taky. Určitě to Petřík dá i se spaním v pohodě.
Illaaa+Petřík 74800
5.5.2014 20:55:14
Tak to jsem ráda, že to bylo lepší než jste očekávali.
Ať se to Lucce, co nejdříve zhojí ~s~

A co školka, už víte, jestli jste se dostali?
Já hlasím, že my od září nastupujeme ~z~ Tak doufám, že to tam Petříkovi nějak nezprotiví, zatím je v té půldenní spokojený a už se na tu velkou školku těší.
Hanka+L+A+V 28463
21.4.2014 22:43:00
Ahoj holky,

jsme od pátku doma, Lucka je moc statečná, všechno zvládla skvěle. Momentálně to brzdím já, protože mám volšový ruce a už převazu pahýlku se pravidelně s manželem rozvádíme ~t~. Ale jinak to jde, jen musíme hlídat prcky, aby na to Lucce nespadli, nezatlačili, nešlápli (nedají si říct a pořád běhají po gauči). Ale přísahala jsem si, že pokud to jen trošku půjde, už do ní řezat nenechám, snad už pahýlek nebude zlobit.



Semínko díky moc! A jak se máte, co novýho?

Snad jste měli hezký Velikonoce, nestihla jsem popřát předem.
Semínko + Tygřík 108315
20.4.2014 13:58:00
Holky, přeji všem krásné velikonoce ~x~
Semínko + Tygřík 108315
19.4.2014 18:56:54
Ahoj holky,

Hani, držím moc palce, ať to dobře zvládnete a Lucka nemá moc velké bolesti. Držte se! ~;((~;((~;((

Minonk, myslím na Tebe, ať je Tvůj porod jedním z těch hezkých životních zážitků ~;((
Hanka+L+A+V 28463
14.4.2014 13:47:36
Ahoj...
tak LUcka má po operaci je na JIPce a čekám až se probere a zavolají mě tam. Podle doktora všechno proběhlo jak mělo, tak jen přežít ty první nejbolestivější dny a snad to bude dobrý.

HOflenko u nás a myslím, že všude na baráku, se buduje neustále. Letos taky chceme dělat pergolu a vůbec pořád je něco.
Je dobře, že jste tam tak spokojení!!

Minonk vůbec jsem nereagovala na ten domeček! NO dala sis teda velkej kus koláče, když před porodem takhle lítáš a sháníš...ale v baráčku se vám bude bydlet parádně.
At to všechno zvládnete skloubit!!!
Hoflenka*Domik2007Misa2011 52147
14.4.2014 12:50:51
ahoj holky. nějak to tu uvadá. i já se přiznám, že už sem nechodím tak často, nějak není čas a ani o čem psát. ale ráda se kouknu jak se máte.

HANI LUcince a taky tobě hodně síly na operaci !!! ~;((~;((~;(( Ten úraz předtím teda to je taky něco. věřím,že to nebylo příjemné řešit co a jak. moc na vás myslíme, ať je Lucinka brzy v pořádku a snad jí ta operace pomůže k tomu, aby se vám nemocnice na dlouho vyhla z cesty ~R^

MINONK ty jo, ty už to máš za pár ! já si to ani neuvědomila a za chvilku tu budeme mít miminko. páni, já už si to ani nedovedu představit, že i ty naši prcci byly miminka, nějak to uteklo a už mi přijdou jako velký. moc ti držím pěsti na pohodový a bezproblémový porod ~;(( No a dej brzy vědět ! jinak hodně štěstí a pevné nervy na domečku, budete to potřebovat. my stále nemáme spoustu věcí, čeká nás zahrada, pergola, zahradní domeček, tráva atd... ale jinak se nám bydlí krásně a už bych se do paneláku nikdy nevrátila.

SEMINKO děkuji za e-mail. ~g~
Hanka+L+A+V 28463
13.4.2014 17:27:41
Ahojky,

tak jsme nastoupily s LUckou na tu operaci. Zitra by měla jít na zákrok, tak snad bude všechno ok.
Poslední týden, krom lítání kolem předoperačních vyšetření měla Lucka ještě ve stacíku (něco jako družina) úraz, vyrazila si dva zuby. TAk probíhalo šetření, musely jsme k zubaři a tak to bylo docela náročný. Navíc v tom stacíku to jednání nebylo příjemný.

MINONK to teda uteklo!! Už jsi před porodem!! Super, že je všechno jak má být a moc se těším na zprávu o narození dalšího miminka ~s~.
Přeju ti, aby to proběhlo v klidu a všechno jak má a mohli jste se radovat z dalšího zdravýho dítka!!!

Všechny ostatní zdravíme.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 11794  [Dalších 11754 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.