| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 8992  [Dalších 8782 >>]
Edvi+1+1 46083
5.10.2013 8:16:04
Mufi,ani nemluv, já zvládám poslední dobou tabulku čokolády denně.~8~ šílenost.
Mufina + 4 rarášci 5426
3.10.2013 13:36:07
Ahoj,
u nás taky kosa a zmrzlá tráva dopo, ráno děti navleču jak medvědy a odpo neseme kupu věcí v rukách. Dětem se venku líbí i pozdě odpoledne, ale mě už tolik neee ~a~

U nás naštěstí koluje jen rýma. A potřetí mi tento rok děsně napuchl štípanec od vosy či včely, tak se asi budu muset smířit s tím, že na ně budu alergická, doteď mě to nikdy nevadilo, až na vyjímky. A že těch mrch po zahradě máme teďka, lozí po jablkách a vyhřívají se u dveří a oken.

Matěj už docela běhá, je s ním sranda.

Jak začal školní rok, nic nestihám ~l~

A šíleně mě honí mlsná, jestli se neovládnu, stane se ze mě přes zimu koule.

A co Jana? Nemá už miminko?
Andrýsek + 2 109157
2.10.2013 23:37:37
Jinak jsme byli na dovče v Chorvatsku kousek od Splitu, bylo to super, jen ta cesta, ale malej byl paradoxně více v pohodě cestou než jeho skoro čtyřletá sestra, jen před tunelem Svaty rok, se nám tak zesrajdil, že jsme museli odbočit na stanoviště jen pro kamiony, já ho tam celého svlékla, čistila ubrousky, Dobrou vodou a bodýčko letělo do koše ~d~ tak asi tak, ale jinak dobrý...no a bohužel, budeme muset chodit na vakcíny na zlepšení imunity, podruhé mu vyšla jedna hodnota ještě hůře než před čtvrt rokem, z toho i ten atopák a z mléčných výrobků může jen Nutrilon alergy care ~d~
Andrýsek + 2 109157
2.10.2013 23:32:20
Gab, na drakiádu máme jít v sobotu, nooo, ale drak stále není ~o~
Andrýsek + 2 109157
2.10.2013 23:31:07
Ahojky:) Já řeším dceru, do školky nechodí, takže jsem jí vmyslela program, příští pondělí začíná kroužek Šikulky v RC centru, syn tam bude mít herničku, v úterý máme Sportínek se dcerou, ve středu máme rytmické krůčky se dcerou a mimo to tluču mzdy, personalistiku a chodím na houby ~:-D mám nudný život matky na rodičáku ~;)
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
2.10.2013 13:41:48
Edvi, já ležím se zánětem močáku. A trpím jak zvíře.
Filda šel v úterý prvně do školky, je nadšenej!
Draka máme taky, dneska se s tátou chystají pouštět. A kosa je tu taky... brr...
Edvi+1+1 46083
2.10.2013 12:24:36
Kde všechny jste? Venku je pěkná zima a malý vyžaduje každodenní výlet, tak jsme pěkně vyzmrzaní, dopoledne míváme namrzlou trávu.:-( Takže už je to tady.
Včera jsme pouštěli draky a strašně ho to bavilo, akorát fučelo tak, že málem uletěl i s tím drakem :-) a sranda je, že místo aby draka táhnul a běžel, tak běhá naopak a draka chytá~d~ ale výborně jsme se pobavili :-)
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
24.9.2013 8:55:28
Pralin, jasný, beru to s rezervou, psaný může vyznít jinak, než zamýšlíme. :-)
Ale přesně vím, o čem píšeš a jak to myslíš. Ale s Filípkem to fakt nejde, zkoušela jsem několik různých přístupů, protože ten, o kterém píšeš, prostě nefungoval. A byla jsem z toho fakt zaskočená, protože s Kubou nebyl nejmenší problém. Nakonec jsem zvolila kombinaci několika přístupů a jakž takž to funguje. Ale spokojená nejsem zejména se sebou, protože bych to moc ráda dělala jinak. Já na to nastavená a připravená jsem. ~n~
Ale to by bylo na delší osobní debatu, takhle se to blbě vysvětluje. ~x~
Pralin 95454
23.9.2013 23:10:02
Gab. tak idealni to u nas zas neni:))) Ale snazim se....jen nechapu postoj: "momentalne to nejde, s kubou to slo", nemyslim si ze to je o povaze ditete ani o jeho stari....myslim ze to je o tobe same, jak se k tomu postavis.....tvuj predchozi prispevek mi pripominal me kdyz se mi narodil bertik: ja jsem tady maminka, ja rozhoduju, on posloucha...presne: kdy se koji, kdy konci kojeni, kdy se jde spat, kdy a co se ji atd......nastesti prislo osviceni:))) haha:)) a zacala jsem vic naslouchat, takze to bylo o zmene moji osoby a mem pristupu..ale to je na delsi diskuzi a hlavne ten pisemny styk nemuze nahradit mluvenou diskuzi, muze to vyznit uplne jinak...ale treba nekdy udelame ten sraz:)
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
23.9.2013 17:22:14
Jo, Pralin, u vás to je ideál, k tomu bych se chtěla dopracovat, ale momentálně to nejde. S Kubou to šlo od malička, ale mrňata jsou jinej kalibr. ~x~

Edvi, jsem zvědavá, co u zubaře.
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 8992  [Dalších 8782 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.