| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 210] Názory 211220 z 8992  [Dalších 8772 >>]
Edvi+1+1 46083
23.9.2013 16:21:23
tak především každé dítě je jiné. Já bych určitě neuspěla dát dudlík a dobrou noc. :-( Následoval by řev do vyčerpání a to samé kdykoli se vzbudí v noci a vzhledem k mé nevyspanosti nejsem schopna ničeho jiného než co nejrychleji zařídit pokračování ve spánku a to zatím lze jen prsem. Ale tak jednou se to určitě zlomí.
Jinak jsme objednani k zubaři tak to jsem teda taky zvědavá. kupodivu už na říjen, což mě udivilo vždycky je lhůta 3-4 měs. Tak aspoň že tak.:-)
Pralin 95454
23.9.2013 15:25:58
Ja teda musim rict ze nemame stejnej pristup jako Gab., u nas nerozhoduji rodice, rodice funguji jako pruvodce, radce, informátor ale ditko rozhoduje samo za sebe, resp. kazdy rozhoduje sam za sebe, tak jak mi to prijde v zivote prirozene....pokud je nutno rozhodnout o nejake spolecne veci, rozhodujeme spolecne.
Co se kojeni tyka..nejsem schopna odhadnout jestli v pet hodin rano (po vic nez deviti hodinach spanku) je to rozmar a nebo ma opravdu hlad...jediny co vim je ze kdyz dostane prso tak spime do sedmi, kdyz ne tak rve a rve a rve a nebere to konce....tak proste kojim a zadnej raznej krok me v tehle situaci nenapada....
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
21.9.2013 20:57:46
Já se musím přiznat, že tomu "doufání, že se to zlomí" moc nerozumím. Ono se samo nic nezlomí, podle mě. Ale já jsem v tomhle jiná, sobecká? Nevím... Ale kojení beru jako "jídlo" a to u nás jede podle nás, rodičů. Netolerovala bych třeba pobíhání po bytě při jídle, netoleruju ani buzení několikrát za noc a dožadování se kojení. Pohladím, dám dudlíka a dobrou. Nepoužívám kojení jako uklidňující prostředek, nenechávám Eminku lézt mi do výstřihu kdykoli se jí zalíbí. Kojím, když se já rozhodnu, že je čas. Ale to u nás tak funguje ve všem. Není to vojenský dril, to vůbec, ale rozhodujeme my, máma a táta a s dětma případně konzultujeme detaily.... Snad to píšu srozumitelně.
Ale to, prosím, neberte jako výtku nebo rejpání nebo něco podobnýho, jen jako zamyšlení starý, po klidu a hodných dětech toužící matky. ~t~
Edvi+1+1 46083
21.9.2013 20:29:35
asi. Akorat na nej musim nabrat silu :) Zatim prevazuje doufani, ze se to proste zlomi. Ted byl jeste navic posledni dobu strasne rozmrzely a uknourany. aspon to je trosku lepsi.
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
21.9.2013 20:17:15
No, Edvi, obávám se, že už nic jiného než radikální řez prostě nepomůže.~d~
Edvi+1+1 46083
21.9.2013 20:11:34
Gab. no ja kdybych na to prisla jak resit to nocni kojeni tak hneeeed! :) fakt nevim. ted jeste blbe znova usina. Jinak rve a rve a rve do vycerpani. Jeho i meho. a tohle je 4x za noc takze v podstate slavim kdyz si cucne a pokracuje ve spani. je to krize. dnes treba pil celou noc jak duha.a dokud neni napity dosyta tak ve spanku nepokracuje. Dopiji se na nekolikrat.
Uz mam asi podobny rezim a chodim spat s nim pres den jinak nevydrzim :)

a zoubky zubar nevidel. prisla jsem na to dneska. Tak me prave zajima co to je :(
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
21.9.2013 15:48:01
Edvi, zoubky divný teda.... viděl to zubař? Co on na to?
A to noční kojení - asi se zeptám jako debil, ale co mu prostě nedat, když si řekne? ~d~
Je to už jen o tom, že tě Norbík ovládá, manipulace prostě. Nemělo by to tak být... Ale chápu, že to není jednoduchý, nechci rejpat nebo tak. ~s~
Edvi+1+1 46083
21.9.2013 15:22:05
GAb. super, že jste si to užili. nočník neřeším uplně stejně. Půl roku čas. V noci vstávám neustále tak 3-4x.
Dnes jsem zjistila nějaký problém se zoubky, asi to tu hodím i jako téma, nevím co to může být, ale začíná je mít od kořene vyžrané.~d~ nevypadá to dobře.
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
21.9.2013 13:20:34
Koukám, že už řešíte nočník? ~e~
Já teda ještě vůbec, Emča kaká a čůrá a vůbec si neuvědomuje, že něco dělá, takže u nás je ještě hafo času. Zkusím to až tak za půl roku a když nic , nechám to na druhý narozky.
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
21.9.2013 13:07:54
Ahoj, hlásím návrat z dovolené, bylo to úžasných 14 dnů. ~s~

Eminka regulérně chodí, kojím jen dvakrát denně a v noci spí celou noc. Vůbec vám nezávidím nevyspání. ~6~ Kousat při kojení zkoušela, ale rychle toho nechala, když jsem jí vzala prso, že teda takhle ne. Jsem ráda, okousávat jsem se nechtěla nechat a odstavit taky ne. ~d~
Já vás holky obdivuju, já bych už noční kojení nedala. ~a~ Utnula jsem ho v půl roce, vůbec nechápu, jak to zvládáte. ~x~

GJani, u nás byla cesta taky výživná, Eminku prostě nebaví sedět v sedačce, hysterák si vystřihla cestou domů, i s blinkáním a vdechnutím a dušením. Nakonec usnula a spala až k baráku, nějakých 7 hodin v kuse, ufff.

Filípek nastupuje od října do školky, už se nemůže dočkat.
[<<Předchozích 210] Názory 211220 z 8992  [Dalších 8772 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.