| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 240] Názory 241250 z 8992  [Dalších 8742 >>]
Mufina + 4 rarášci 5426
31.8.2013 9:20:56
Jani, záleží, jaké ty děti jsou, Matěj je od narození hodňoučký a je doteď, tak s ním je to v pohodě. Ovšem mít nějakého řvouna a k tomu akční batole, to by byla jiná. A jinak je to s nimi jak kdy, jako se všemi dětmi obecně. Takže žádné obavy a s chutí do toho ~z~ těš se dál.

Aktovka po uschnutí skoro jako nová. K.v ní nosí takový sajrajt, že byla snad špinavější zevnitř než z venku. Zapomene si tam třeba hrušku, zaháže jí papírkama a flisem z výtvarky a po pár dnech je to síla.
Jana, 4 holky 125005
30.8.2013 20:05:50
U nás by totiž pouhé drbání kartáčkem neobstálo. Já snad ani nemám holky ale prasata.
Edvi+1+1 46083
30.8.2013 17:33:49
Tak my máme taky topgal, zatím to čistím jen houbkou. Ale pokud jak vidím, tak pračka je už odzkoušená, tak to tam asi šoupnu taky.
Jana, 4 holky 125005
30.8.2013 13:56:58
Mufi, topgal peru normálně v pračce.

A jak píšete o tom miminku. Taky se už těším, až ho budu mít u sebe. Ale přeci jen se dost bojím. Já si myslím, že Mufina mě nechce strašit, tak radši ani nepíše, jaký nářez to je mít tolik dětí a 2 prcky u sebe. My je od sebe budeme mít 15 měsíců a kousek.
Mufina + 4 rarášci 5426
30.8.2013 13:34:44
jj, Peti, je to přesně jak píšeš, s tím miminkem

aktovku jsem nakonec do pračky strčila, přežila to aktovka i pračka, ale příště taky raději vydrbu kartáčkem, nezdá se mi, že by byla vypraná dokonale, uvidíme jeětě až uschne. My máme topgal, starší a tam není na zádech tak tvrdá/pevná konstrukce.
Petra75+3 kluci 123532
30.8.2013 10:43:08
Mufi, neprala jsem aktovku v pračce, máme emipo batoh a jak to má tu pevnější konstrukci, tak jsem se pračky bála. Dala jsem ji do vany, vydrbala kartáčkem a osprchovala a je jak nová, po dvou letech. Davča má skoro tu samou, tak mu snad taky pár let vydrží.

Jani, uteklo to, už jen pár týdnů, pak asi plánovaný císař,že, a budeš se zase moct pomazlit s tím malinkatým voňavoučkým miminkem. ~s~ Závidím, ale jen trošku, jen to pomazlení, tu nenapodobitelnou vůni. Jinak mám své smečky až nad hlavu.
Mufina + 4 rarášci 5426
30.8.2013 10:14:54
Ahoj, jsme snad propojení i myšlenkama ~t~ předevčírem jsem na Janu myslela, jak je a co bříško a najednou na mě taky přišla taková melancholie, že jí tak trošku závidím to malé miminko ...... ale pak jsem si říkala, že závidím jen to krásné, ale ne už ty všechny starosti kolem, i když ty k tomu tak nějak patří.

Já se na školu těším i netěším, Martínek bude mít svůj velký den "poprvé", tak jsem zvědavá, ale jinak už se to zase začne všechno valit, povinnosti, vstávání, na září máme prohlídky asi u 4 doktorů, nějak se nám o prázdninách nechtělo s tím se otravovat.

Mat. jel dnes na kožní k nové dr. se znamínkem, tak snad bude tato rozumější než ta dosavadní, jsem zvědavá, jak pořídí a snad to konečně nějak vyřešíme s tím znamínkem. Já spokojená moc nejsem, jizvy jsou hodně vidět a každý se ptá, co to mám ~a~

A v bytě máme takový čurbes, budu se muset do něj už konečně pustit.

Holky, perete aktovky v pračce?
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
29.8.2013 21:01:39
Jani, teda moc držím palce, ať to zvládneš se 4 dětma a hlavně, ať je všechno v pořádku a na miminko se moc těším. ~s~
Skoro je mi líto, že to už nikdy nazažiju... ~;)
Edvi+1+1 46083
29.8.2013 20:34:01
Jani tyjo 32tt ??? tak to nejak strasne rychle utika. To neni mozne. Drzim palce at je vsechno hlavne v poradku a vsechno v pohode zvladnes. :)
Jana, 4 holky 125005
29.8.2013 15:50:24
Ahoj holky,

dlouho jsem se neukázala. Né, že bych nechtěla, ale naše malá mi vypíná PC, jak k němu sednu a udělá mi to klidně několikrát za sebou. Dneska holky odjely s tatínkem na Moravu, tak mám trochu času. Ale už se mi po té malé prdelce stýská. To u větších teda nemám.

Jinak Bea už také chodí kolem nábytku, sama teda né, ale já nespěchám. Holky také chodily samy až dýl. Začíná skládat sama kostky do komínku, ale radši je shazuje. Párkrát se jí podařilo do kostky s tvarama hodit správný tvar do díry a hrozně ráda vypíná jak už jsem psala můj PC, televizi, X-box a podobně. Jo a je ukecaná. Sice teda toho nemumí tolik jako Norbísek, ale pokroky dělá, takže jsem spokojená. Jen ještě nemá stále zarostlou fontanelu. Tak jsem zvědavá, co na to naše dr., až tam půjdeme v patnácti měsících na očkování.

Já jsem už ve 32. týdnu a doufám, že to ještě chvíli vydržím i když už mám toho plný zuby. Příští měsíc chceme koupit skříň, manželovo mamka nám sehnala starší postýlku pro mimi, tak koupíme jen novou matračku a v nejhorším ji trochu zrestaurujeme. V neděli by ji měl manžel přivést domů. Tak jsem na ni zvědavá.

Teď nevím, komu ukradli to auto, ale já bych těm parchantům taky usekla ruku. V lepším případě pověsila veřejně za koule do průvanu.

A na školu se vůbec netěším. Už to zase začne. Kroužky, škola, povinnosti. Jsem na sebe zvědavá, jak to budu dávat se čtyřma dětma.
[<<Předchozích 240] Názory 241250 z 8992  [Dalších 8742 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.