| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 8425  [Dalších 8305 >>]
tussi
  • 
23.9.2014 17:03:39
Taky hodne myslim na Lassie a jejiho mladaska. Drzim jim palce.

A vsem zarijatkum vse nej :) .

My nakonec slavili Dendovy narozky primo v den jeho narozeni, dostal hrajici vlacek... a asi po tydnu ho vykoupal ve vane :D . Nastesti po vyschnuti zase funguje.
Denda jako prvni me ditko opakuje dobrovolne a rad rikanky. A rad by chodil do skolky (rodice docela zasli, kdyz rano vlekli rvouci deti do skolky, ja rvouciho Dendu ze skolky).

A jinak se mi lihnou krutata, za posledni mesic jich mam 14.

A taky zvazuju laserovou operaci oci. Mam dioptrie -9, nosim kontaktni cocky, no stejne vidim prd. Objednala jsem se do Gemini Zlin, a pak mi volali z Lexumu, ze od pristiho mesice budou mit akci, v Ostrave za 9tis. jedno oko (v Brne pry dokonce za 7). Nejak se mi to nezda, zlevnit operaci o 20tis na jedno oko....
a je to? 72327
22.9.2014 19:51:33
Ahoj,
dívala jsem se, že má stejnou čelenku jako v 1. roce.
U nás oslavy neproběhly žádné, bylo to nějaké hektické. Moře, návrat, práce, snažím se ukecat kamarádku, aby se mnou šla do jednoho kšeftu, pak jsem odjela do Šindlu, včera jsem se vrátila (a už se nemůžu dočkat, až tam zase odjedu)

Uf...ani dort nebyl. Chtěla jsem udělat něco dnes, uklidila jsem, nakoupila, navařila...upekla jsem korpus a když jsem ho chtěla jít rozkrojit, tak jsem zjistila, že si mladá kousek ukrojila a podělila se i se setrou. Tak to budou mít holky i na snídani ~;)
O víkendu má přijet jejich dědeček, tak to oslavíme sakum-prdum i s mými skorokulatinami. Ale už nepeču. Max. koupím něco v místní cukrárně. A dárky mám nakoupit do pátku...tak jsem lehce v p*deli, protože mě vůbec nenapadá co bych jí měla dát. Ona si vystačí se starší ségrou, pastelkami a papírem.

Dnes se dvakrát vyčůrala do nočníku, tak jsem dala vychladit víno, že večer zapijeme úspěch. Pak mi dvakrát zalila koberec. Tak jsem víno schovala na Vánoce. Do té doby snad bude bez plen ~8~
Máma stále neříká, ale umí fuj, ble, haf haf, mňammňam, papu, táta...rozumí nám velice dobře, ví co se po ní chce, ale do mluvení se nehrne.

Myslím občas na Lassie, jak se daří mladému...
mochito 37531
16.9.2014 22:05:11
Ahoj holky, tak Simča oslavila 2.narozky, dala jsem fotku s dortem. Chtělo by to nějaké i od vás jsem zvědavá.
a je to? 72327
8.9.2014 22:11:39
Lassie, zlato...teď jsem vše dočetla.
Jak se malému daří?

~;((~;((~;((
Držte se!
Annaka 93428
8.9.2014 21:20:06
Lassie, i my posíláme chlapečkovi hodně sil ~;((.
Albar 93722
8.9.2014 9:54:55
Lassie ~6~~6~~6~
jak je Matýskovi? Co jsem si to přečetla, tak na vás pořád myslím. Posílám hodně sil, držte se ~x~~;((~x~
Nevím, jak bych ti mohla pomoct, ale kdyby tě něco napadlo, ozvi se, na mail nebo tady. Dobře to dopadne, musí ~6~~6~~6~
Lassiesevrací 134328
1.9.2014 19:06:02
Děkuju, Jerry. Jsem přesvědčená, že všechna ta síla, kterou synkovi posíláte, mu pomáhá to vybojovat. ~s~
mochito 37531
1.9.2014 19:02:29
náhodou jsem narazila na diskuzi, kde píšeš o synovi. Jestli nakoukneš, tak posílám hodně síly a víry v dobrý konec, vydržte!~;((~;((~;((
mochito 37531
31.8.2014 20:52:11
Ahoj holky,
jen v rychlosti...Annako, to je skvělý, že už je malý chodec!
A taky přeji všem školákům, a prvňákům zvlášť, úspěchy v novém školním roce.
tussi
  • 
31.8.2014 20:43:00
Annako, mas pravdu, narozky jsou narozky. Jeste jsem nad tim dumala, no fakt ten zvlastni okamzik by mi chybel.

Holky, nejen prvnackum zitra hodne stesti ;) .
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 8425  [Dalších 8305 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.