| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 8425  [Dalších 8375 >>]
tussi
  • 
5.4.2015 20:41:23
Jo, a taky krasne velikonoce vsem
tussi
  • 
5.4.2015 20:39:27
Ajeto - hlaska mlade :D :D :D. Super.
Takze ty to mas letos za 200 bodu ;) - jak ""prijimacky"" na zakladku, tak i do skolky. A pak zas na par let klid ;)

Holky,
dnes jsem odrodila kozu. A mame krasnou snehobilou kozicku :) .
(rikam chlapovi - ona bude rodit. On - ale prosimte, jenom si lehla. Ja - divej, ted mela stah, zajdi prosim pro slamu. Vrtel nevericne hlavou, ale sel. Ja koze dala homeopatika, co jsem mela ke svym porodum, a nez chlap nabral pul pytle slamy, bylo pul kuzlete venku. Ale trnulo mi - bylo fialove, jazyk venku, tak rychle, jak jsem mu cistila ksichtik jsem snad jeste nikdy nic necistila. Pak mi vyklouzlo do naruce a zameklo, aneb velke UFFF)
a je to? 72327
5.4.2015 18:07:52
Téda...vědět, jak to tady žije, tak se tu ukážu mnohem dřív.
Zahlédla jsem dotaz ohledně naší mladé - od září nastupuje do první třídy. Zápis zvládla v pohodě. Hned na začátku měla na papír namalovat někoho z rodiny, ptala se jí učitelka: budeš malovat tatínka nebo maminku? A mladá: maminku, tatínek by se mi mi nevešel na papír.
Tentokrát tam obehla všechny dostupné třídy, pokecala s mladýma, s učitelkama, pohoda jazz.
Aktovku ještě nemá, ta se koupí až se vrátí ze školky v přírodě. Přesněji řečeno, koupí si ji společně s dědou. Už ji má vybranou, tak se jen vyzkouší.

Ta mladší tomu řečnění pořád moc nedá. Ale poprvé jsem od ní slyšela v pátek večer slovo MÁMA. Ale asi se mé radosti tak lekla, že to zapomněla....zase mi říká tati. Na noc má pořád plenu, pokaždé, když jí ji nedám, tak mám kompletně pročůranou postel i 2x za noc. Přes den chodí na záchod, nočník máme na výstavku.

Se ségrou si rozumí úplně perfektně i beze slov. A ráda se s ní dělí - úplně o cokoli. Když ji něco dám, natáhne druhou ruku a hned to nese pryč.

Do školky se jdeme podívat asi za 2-3 týdny, kdy je Den otevřených dveří. Zápis je v květnu. Uvidíme, co frajerka předvede.

Dala jsem do alba asi dva týdny starou fotku.


Tussi + 3 50048
1.4.2015 23:35:55
Diky Lassie,
Domca ma ""jen"" vacky pod ocima, ktere muzou byt jeste z unavy te chripajzny, jsou taky cim dal mensi.
On prave v nedeli spadl z postele na zada (z vyvysene, na detsky stul... ), do toho jsem cetla o tom nefrotickem syndromu, a uz to bylo.

Jinak, Lassie - pevne nervy a dal hodne stesti.

Jerry - nuda doma, jj. Jsou sice jeste mali, ale potrebuji objevovat svet; level ""doma"" uz zdolali.
Lassiesevrací 134328
1.4.2015 21:14:01
Tussi, začínalo to očima. Ráno vypadal jak Číňan. A taky začal nabírat na váze. Ty otoky se přes den jako stěhovaly, takže večer měl zase trochu kotníky a oči lepší. První den mi přišlo, že je jen ráno takovej zmačkanej po spaní, ale ten další už mi bylo jasný, že se něco děje. Chce to určitě poslat moč a krev.
tussi
  • 
1.4.2015 15:13:47
Jerry - no vsak uz mi hrabe, jen ctu o nejake nemoci, tak ji vidim vsude...
Jako maly Cinan vypada akorat Denda po ranu :) .

Dnes jsme byli u dr., Denda tam zvladl takovou scenu, ze jsem byla rada, ze uz jsme pak pryc. I razitko do zakajdy jsme malem zapomneli. Lecby zabiraji, kasle jsou na ustupu, tuk tuk. (tak ted jeste dochrchlam ja, a snad se zas nenakazi ode me).

Zeny, mame prvni domaci tvaroh. A ze syrovatky uz kyne chleba. Ma pry byt vyborny, tak uvidime.
mochito 37531
1.4.2015 9:01:09
Tussi, nefrotický syndrom se projevuje bílkovinou v moči, snížením bílkoviny v krvi, málo močí, otoky bývají po celém těle, na nohou, v obličeji, na víčkách, to dítě vypadá jako Číňan.
Pokud tě něco znepokojuje, je na místě dítěti nabrat krev a moč.

Jinak tě teda lituji, takových nemocí na jednou, to bych se zbláznila.
My se v nich taky plácali, ale jen rýmičky a kašle a je to nepříjemné.

Se školkou je to tak, že malá už něco potřebuje, doma se nudí. Už si přeju teplo, abychom mohly být víc venku.
tussi
  • 
31.3.2015 21:13:32
Jerry - gratuluju k definitivnimu odosmickovani. Super, ze to melo hladky prubeh.

S tou skolkou to je fakt napinavy. U nas je zapis az v kvetnu, tak uvidime.
Apropo skolka - vedu tam cviceni matek s detmi. Dneska prisli 2 tatinkove a dali tomu uplne jinou atmosferu. Jeden zongloval, tak jsme to zkouseli po nem... super. A umel hodit kruh tak, ze se mu vratil zpet. Opici draha, kterou deti miluji, dnes zustala uplne ladem.

Plavani se nam pro tento tyden vyhlo uplne bez omluvenky typu Rodinne duvody ;), neb deti lehly komplet. Nejdriv Domca (pak manzel), pak Denda (v nedeli pohotovost, zanet stredniho ucha a nabeh na zanet prudusek) a soubezne Naty.

Zacina mi hrabat. Lassie, prosimte, ten nefrocosi syndrom - kde jsou oci otekle? Mi se zda, ze ma Domca jakesi vacky pod ocima, ktere tam nemival. Anebo jo? Nevim, ale urcite vim, ze nemuzu cist nic typu Poradte diagnozu, bo pak to maji vsichni ;)
mochito 37531
31.3.2015 8:45:20
Lassie, Mája je vtipná~;)

Já hlásím, že už nemám žádnou osmičku, hurá~t~ Docela to tentokrát šlo, až na ty injekce, jednu jsem cítila až v nose, br.
A pokračuje detektivka zvaná přijímací řízení pro předškolní vzdělávání, docela napínavý to je. V prvním kole jsme 108. a 123. a berou 44 a 55 dětí. Tak budem čekat minimálně do konce dubna, jak se to vyvrbí. Velké naděje teda nemám.

To počasí co? Zima se nevzdává.
Lassiesevrací 134328
25.3.2015 23:23:32
A taky rika "uz toho nam dost", na zachode "hovno, hovno, hovinko""~8~ a 100x za den "a p(r)oooooooc?"
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 8425  [Dalších 8375 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.