| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 8425  [Dalších 8355 >>]
tussi
  • 
15.3.2015 23:02:25
Jerry - diky za tve info k tematu, bylo vycerpavajici. U dr. rikali vyplachovat vyplachovat...
Zub uz v poho, v sobotu jsem ho poradne vychladila pri roznosu (to byl mazec, jeste i prselo), a ted uz mam chut si rozhryzat oblicej - tak asi se to hoji ci co.
Za tech 14 dni ti drzim palce, me ceka jeste ta druha osmicka, ale jeste nevim kdy. Treba tu budeme skucet spolu ;)

A zeny, dnes rano se nam narodilo kuzle!!
Je to krasna holka, cernobily melir ma na sobe :). Liza zvladla porodit sama, ja dorazila po prvnim zameceni. A pak jsem jen cistila, dala prisat, osetrila pupek, dala bacha, at placenta vyjde cela... Akorat ze prte saje jen z jednoho struku a ten druhy uz byl takovy tvrdsi, tak jsem odstrikala.. Dneska ma beztak bobis co delat, aby se ji nozky neplantaly pod nozky, natoz tak si pamatovat, kde je druhy cecik :D
mochito 37531
15.3.2015 19:12:40
Tussi, ty jseš teda frajerka:-) tak se brzy zahoj, co zub? Odpovídala jsem ti do tématu. Soucítím, páč mám už jen poslední osmu a na tu jdu za 14dní...
tussi
  • 
11.3.2015 6:06:26
Ženy,
táhne mi na 40 a furt bez rozumu....
Roznasim letáky. Po celé vesnici. Chtěla jsem si ušetřit nohy, a vzala jsem si skate, frajerka. Takže si predstavte postacky vozík úplně plný (a tezky) a za ním jsem z kopecka svistela já. Ovšem vozík táhne do prava, skate do leva....
Ženy, víte jak mě bolí záda? Už v noci, když jsem se chtěla otočit to bylo takové... probudit se, pomalilicku a se zatnutymi zuby se nainstalovat do jine polohy... uaaa... proste jsem si faaaakt pomohla :D

Jo, a kazdym dnem cekame prvni kuzlatka 8-)
tussi
  • 
6.3.2015 12:31:47
Jj, Jerry, mam podobnou zkusenost. No manzel anzto kutil kreckuje i veci rozbite, tise trpim a obcas jsem mu neco i vyhodila, no ted uz mlcim, uz mlcim ;) . Jednak on sam uz vyhazuje, a jednak - kdyz jsme v zime potrebovali topit u zvirat a diky vetrum se kour porad vracel (takze se topit nedalo, uz jsem byla kvuli krutatum na nervy, zarovka nestacila), on ze dvou rozbitych drzatek napajecek vytvoril luxusni strisku nad kominek - a zver pak mela teplo jak v obyvaku.

Jinak Denda je uznan zdravym, ucho zhojene, ted zas chrchla Domca, a mi se zlomil zub.
A Domcu posledni dobou trapily silene bolesti kolen. Pres den, chodit nemohl nebo kulhal... Po Vigantolu se to trosku zmirnilo, ale i tak jsem mela obavy (internet je plny hnusnych diagnoz), vcera byl na odberu krve (prdelka sikovna, ani nepipl, no ja se tam malem slozila) a vysledky jsou ok, jen zvysene cosi, co znamena rust (APL). Takze asi fakt jen rustove bolesti, ktere se u Domci projevuji dost vyjimecnym zpusobem...
mochito 37531
5.3.2015 21:07:27
To je dobrá náhoda s botou~;)
Já nad každou věcí, co mám vyhodit docela přemýšlím. Většinou když něco vyhodím, za pár dní zjistím, že to potřebuju. Ale něco rozbitýho nebo tak to neschovávám.
Albar 93722
5.3.2015 7:58:32
My máme termín zápisu už vyvěšený na nástěnce ve školce. Body za sourozence ve školce byly u nás taky, ale od letos se mění kritéria pro přijetí, to se mi vůbec nehodí~a~

My jsme měli novou a pěknou jen kuchyňskou linku, jinak máme všechno cca 15 let staré, tak mi to není tak líto, když holky něco zničí. Plánovala jsem si, že jak trochu odrostou a budou mít rozum, že si to postupně pěkně vybavíme. Ale čím jsou starší, tím je to horší ~8~. Co nenapadne jednu, určitě vymyslí druhá. Jsou prostě sehraná dvojka ~t~

Tussi, s tím vyhazováním. Sestra byla s malým v lese na hříbkách, měla ho v manduce a ztratili tam jeho botu. Tak tu druhou vyhodila, že už se to stejně nenajde. A mamka šla za pár dní zas do lesa a co myslíš, že našla. Ano, tu ztracenou botu, jen ta první už byla mezi tím vyhozená v popelnici ~t~
tussi
  • 
4.3.2015 15:01:20
Jerry - tak to ja jsem taky tak vychovana, ted na muj vkus padne az zbytecne moc veci. Neco je asi dano kvalitou, neco starim tech veci, a neco... Driv jsem mela par hracek, a kdyby se s nima neco stalo, byl by to pruser. Ted toho maji deti haldy (neco od nas, at na tom jsou lip jak my, dost dostaly ... ), to uz se pak nekouka, jestli to auto ztratilo kolo ci ne, vezme se druhe...
A tady jsem dostala za vyucenou jak prase. Aby to manzel nekreckoval, ze se to jednou opravi, tak jsem vsechno vyhazovala... No a jednou jsem vyhodila kolecko, ktere mi prislo zcela nezname... a ono to bylo kolecko z pojezdu ze supliku, uaaa. :D

Prijeti do skolky mame tak 50 na 50. Sourozenec ve skolce je dle bodoveho systemu +5bodu, no v roce 2012 se tu narodila spousta deti, tak uvidime.
A uplne jste me prekvapily, ze uz vite, kdy jsou dny zapisu, ja nevim nic (jako obvykle :D )
mochito 37531
3.3.2015 21:45:10
tussi, náš koberec možná taky půjde, mám s vysokým vlasem a to se nedá ani strojem vyčistit, ta voda z toho pak nejde vysát. No až budu chodit do rachoty vydělám si na nový:-) Já měla Ondru ještě když mi nebylo líto starého vybavení bytu, teď jak máme všechno nový, tak to prostě víc řeším. Ale jsou to věci no, jen já jsem blbě vychovaná, všechno šetřit a tak, byly jsme s mámou samy, tak prachy nebyly..

Simča byla dneska ve školce taky nadšená, všechny hračky tam vytáhla a domů jí nešlo dostat. Pořád se ptá, kdy půjdem zas, tak asi budem obrážet všechny dny, je tu hodně školek~;)
Byly tam ještě 2 holčičky, obě už tříleté. U nás je pořadí určováno body za splnění třeba trvalého bydliště, věku a podobně...
Pobavila mě tam jedna maminka, měla zápisnik a dělala si poznámky, myslím, že bude ráda, že holku vezmou vůbec někam a notýsek jí bude k prdu~t~
A tak nějak mi tam došlo, že už to fakt zase uteklo, zá pár chvil do práce a až do důchodu.

A jinak je fajn nechat dítě poznat trošku cenu práce~R^ , to je zdravej přístup.
tussi
  • 
3.3.2015 19:34:39
Jerry, jestli te to uklidni, my uz jeden koberec vyhazovali ;) .

Denda se do mistni skolky fakt tesi. Vzdycky se rano v satne sam svlikne, chvilku tam jsme a pak ho nejak musim dostat ze skolky :D . V uterky tam chodime cvicit (aby ne, kdyz to cviceni ob tyden vedu ;) ).
A kdyz jdu platit obedy, Domca chodi se mnou a Denda chce a muze zustat v hernicce.
A Domca uz chodi sam ve skolce na wc, i obrazek uz nakreslil, nasel si kamarada, a ted me dostal, kdyz brecel, ze nechce prazdniny... Tahle skolka je proste bajecna (a jak tu vari, mhmmm)

No a ja uz zdatne roznasim letaky. Mlada chodi se mnou - chce nejake Legofriends, mi to prijde jako drahy lapac prachu (jednou to posklada, jestli vubec, a pak to bude lezet...), no kdyz se bude snazit, tak at si ho koupi.
A kdyz manzel neni doma, tak jdeme vsichni. Vyberu bezpecne trasy, kluci se vyblbnou... a s mladou pak dorazime zbytek, kdyz uz kluci maji dozor ;)
mochito 37531
3.3.2015 11:04:49
jj, máš pravdu, zkusíme to zase za čas.

My máme paní sousedku v domě, která přímo provozuje takovou miniškolku a má jí ve vedleší ulici. Takže to bude naše alternativa, ale jak říkáš, cena bude vysoká myslím tak 5tis za měsíc, podle hodin co tam bude. No pálka, ale pokud bych zůstala doma přišli bychom o mnoho víc. A také místo potřebuji udržet.
Dneska májí v jedné Mš den otevř. dveří, tak tam Simču vezmu.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 8425  [Dalších 8355 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.