| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 656  [Dalších 556 >>]
Mikita.miki+Zd10/10+J+J06/13 105930
6.6.2013 22:25:37
ahoj, tak u mě taky čekaj na nevím co....oba kluci každý má odhad váhy kolem 3 kil určitě, ale kdyby bylo po jejich, tak rodím 39+0, což je až příští úterý. a já se sama jen tak nerozrodím. to bych tak je mohla nosit až do nástupu do první třídy. a jak mi je, asi nemusím popisovat...
Baghíra s Mrňouskem 42689
6.6.2013 19:54:52
Zdravim všechny,
tak moje strachy ohledne pohybu mi vydrzeli az do 3,30,kdy jsem usnula,ale od 6,00 uz zase vzhuru a na nohou.Maly se porad nehybal,tak po odvedeni holek do skolky jsme nakonec radsi do porodnice jeli.Cesta byla OK,zadna kolona a byli jsme tam skoro stejne rychle jako bychom jeli po dalnici.
V porodnici natocili monitor, ale ten se jim opravdu moc nelibil, protože maly se zavrtel jen 2x a pak i když jsme stridali polohy tak spal. Pak nasledoval UZ. Tam vse vporadku,roste,prospiva,placenta,voda a prutok OK. Dle UZ mereni a propoctu vazi 3700g. Poslali nas teda ještě na prochazku a dat si něco dobrého k jidlu a nasledoval další monitor. Ten uz prosel, tak me pustili domu,meli docela narvano a srumec a pozvali si na me na další monitor na sobotu.Kdo vi, třeba do te doby uz pujde maly uplne ven, protože včera opravdu odesla hlenova zatka. Třeba je v klidu a sbira sily na cestu ven.
Jinak ted uz zase pohyby citim a abych ho ještě trochu pozlobila,tak jsem dneska uz mela na ruce dcerku a tancovala s ni ve skolce. Cca 20kg.
~d~
Suva 134088
6.6.2013 18:16:14
A Žirafo, krom toho, že reg. jsou nezákonný, tak jsou k prdu. Přesně, jak píšeš, stačí, že pak třeba není zrovna místo... že se ženský sejdou... Ale když máš rozjetej porod, tak Tě MUSÍ přijmout kdekoli, i kdyby měli plno, protože to se bere jako poskytnutí první pomoci, a tu Ti nemůžou odmítnout, by si nelajzli moc posílat... Spíš je to blbý pro rodičku, jiný prostředí atp. Kdyžtak si nech podepsat předem připravený papír, že Tě odmítají přijmout. Chci to vidět, jak Ti to někdo podepíše. Nahrávat u toho na mobil třeba.
Suva 134088
6.6.2013 18:14:13
Komplikace jsou jen u Rh- matek s partnerem Rh+. Takže Míšo, pokud máš Rh+, tak to asi neřeší, i když u mě chtěli. Já mám zas doma dárce, takže víme.
U Rh- matek první těh. je ok, ale pokud byl potrat, což může být i spontánní a raný a nemusí se vědět, tak se to sleduje. Jinak se na to dělá ještě odběr někdy okolo 30. tt, výjimečně se někdy něco někde objeví, ale nebejvá.
P Ř 133048
6.6.2013 14:12:40
Jo jo v Podolí zavřou všechny sály, jediné co funguje je sál na rizikovém oddělení... No právě, je to fakt radost, už to vidím, jak objíždíme porodnice a nikde nás nechtěj ~l~ Hlavně že dělají caviky s registrací...
Jinak já vím jakou má přítel krevní skupinu protože chodíme oba darovat krev, ale je fakt, že ve chvíli kdy můj doktor zjistil že mám Rh- tak se vůbec neptal jakou má přítel natož aby ho taky hnal na testy a prostě to brali tak jako by měl automaticky Rh+ (což teda má) a dali mi nějakou tu preventivní injekci... Ono to asi ničemu neublíží a platí to pojišťovna... ~t~
Misa, Marek, Matej 133250
6.6.2013 13:37:08
Zirafo a oni kdyz maluji tak zavrou vsechny saly? Ja vim, ze treba Apolinar taky v cervnu maluje, maji dva saly, takze zavrou jeden a jeden pobezi, brali proto polovicni mnozstvi rodicek na ten termin.
To jsou teda radosti, vid? Takhle cloveka stresuje kde co a jeste tohle do toho resit.

Jeste k tomu Rh, jak vite jake ma partner? Ja vubec nevim jakou skupinu a jake Rh ma manzel. Nikdo se me na to neptal, nikdo mu krev nebral. Brali krev jen me a zjistovali to jen me.

A copak asi Baghira? Jak je na tom?

P Ř 133048
6.6.2013 13:03:33
To já vím že do 42+0 je to v pohodě, i když většinou to vyvolávají dřív... Mě by to zas tak netrápilo, ale komplikací je to malování sálů od neděle v Podolí, takže když to do té doby nestihneme tak budeme odvolávat porodnice a doufat, že se pro nás někde najde místo... Což je strašně super představa, při tom všem kolem porodu ještě řešit tohle... Ale co naděláme...~d~
Luciseeek 103705
6.6.2013 11:45:43
Sůvo a Blobie1 taky jsem měla bříško hodně vysoko a padlo mi dolů 12 hod. před porodem.Pánev mi taky dr. neměřil jelikož Kristýnka byla třetí tak že to není potřeba,jinak nám na utz odpovídala 35+4 ale byla jsem 37+5 (2200g) po narození 2670g ono stačí jen o milimetr se na utz seknout a už mimi neodpovídá.
Suva 134088
6.6.2013 11:07:06
Holky klídek. Blobie, ukončenej 36. je celkem bezpečnej a 37. úplně. 38+0 je v termínu. Stejně jako do 42+0 Žirafko. Jinak pomáhá třeba složit uhlí do sklepa nebo tak něco. Můžeš na brigádu po povodních... ~t~
P Ř 133048
6.6.2013 10:09:43
Kaviko, sexem se ho snažíme vypudit už nějaký čas celkem pravidelně, a stejně se k ničemu nemá ~t~ To nám doporučovali i v porodnici, že jinak na to nic moc nezabírá... Ještě mi známá sestřička z šestinedělí doporučila akupunkturu, že to občas zabere, ale tu jsme zatím nezkoušeli... (Kdyby to někoho zajímalo, tak tady na konci diskuze jsou nějaké odkazy http://www.modrykonik.cz/diskuse/porod/reflexni-body-k-vyvolani-porodu-vite-kde-mackat/ ale vy tu máte zatím "opačný problém" než přenášení...) No máme ještě dva a půl dne, než začnou malovat, tak se snažím zatím nebýt nervozní...
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 656  [Dalších 556 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.