| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 656  [Dalších 576 >>]
Suva 134088
13.6.2013 20:29:31
Holala, tak to VELKÁ GRATULACE!!! ~s~~R^~x~~x~

To je ale šikovnej kluk, že šel sám! Má smysl pro dobrodržuný napětí!
Hezkej kousek na první pokus. Ať seš brzy fit.
Kavika 84607
13.6.2013 19:47:03
Zirafko, pekny kus chlapa je to. Velka gratulace a hlavne odpocivaj ... kym mozes:).
Blobie1 134833
13.6.2013 15:24:14
Žirafko, velká gratulace k Toníkovi! Téda to je pěknej kus chlapa!! Tak hlavně, že se nakonec rozmyslel sám, kluk jeden!
Odpočívej a užívej si a brzy se dej dohromady!!!! Ještě jednou GRATULUJU!!~;((~x~
P Ř 133048
13.6.2013 13:56:52
ahojky, tak dnes v 0:25 se mi narodil syn Tonik, mel 4370g a 53cm, dal mi pekne zabrat, ukazal se 21h po prasknuti vody ale hlavne ze se rozmyslel sam a nemuseli nam to vyvolavat... Zatim mi ho nosi jen po 3 hodinach na kojeni protoze nemuzu dychat kdyz stojim takze bych nezvladla kolem nej pobihat, tak jsem si ho jeste poradne neuzila...
[img]http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/301_imag0099.jpg[/img]
Blobie1 134833
13.6.2013 10:30:27
dobré ráno holčiny, taky na vás na všechny myslím a nakukuju, jestli není další přírůstek do červňátek. Já mám termín za 11 dní, ale mám pocit, že mi kleslo břicho a dneska je mi od rána tak podivně~d~....tak uvidíme, jestli se něco bude dít.
Mějte se moc hezky a ať to všechny zvládnem a brzy držíme ty naše uzlíky v náručí.~x~
Poletuška 16053
13.6.2013 10:19:03
Ahoj, držím všem palce s porody, máme půlku června, tak už se to určitě rozrodí! :)

Já jedu dnes na kontrolu do porodnice, mám ještě týden to TP, takže nečekám žádné převratné změny, přesto pozoruju, že mi bříško dost kleslo a poslíčky mám také celkem slušné. Včera jsem jednu kontrakci musela solidně rozdýchávat, až jsem zrudla jak rak :) Co mě poslední dobou zaujalo byl i jakýsi tréning mozku - změna vědomí - během večera jsem byla několikrát úplně nepřítomná a dívala se na věci kolem sebe z dálky, jakoby se mě netýkaly. Pak jsem si na chviličku lehla a hned usnula, jako když mě do vody hodí. Když jsem se vzbudila, byla jsem dezorientovaná a nemohla se z toho vzpamatovat. Manžel měl ze mě legraci :)

Přeju hodně zdraví a sil...!
Kavika 84607
12.6.2013 19:45:20
Holky, tak dnes sa rozhodovalo co so mnou. Som otvorena na 3 cm, takze mozem kludne dnes porodit. Inak idem v piatok na kontrolny monitor a ked do utorka neporodim tak na vyvolanie porodu. Ale je mi nejako soufl, boli ma dole bricho tak mozno porodim driv:). Dr boli velmi prijemni, ako vymenili sefa gynekologie v Motole tak zmena je viditelna. Vsetko vysvetlili, vsetko v pohode. Nie je pravda ze po cisari sa nevyvolava atd atd. Tak sa drzte a dajte vediet ako ste na tom.
P Ř 133048
11.6.2013 15:19:44
Kačko, Podolí je opravdu zavřené a normálně nepřijímají, funguje jen pár sálů co mají pro maminky co jim tam leží na rizikovém ale když přijedeš, že rodíš, tak tě asi určo nevezmou... Tak doufej, že to ještě do pondělka vydrží :)
Já mám poslíčky už skoro dva týdny ale ven se mu pořád nějak nechce...
K tomu vyvolávání, je mi jasné, že to není ideální způsob jak by se měl dostat ven, ale tak nějak důvěřuju úsudku doktorů, že už by to ven chtělo... Nějak si nedělám iluze, že by to mělo být něco příjemného a s vyvoláváním má každý jiné zkušenosti i když většina takové jako psala Suva, já znám holčinu které to vyvolávali, nešlo to, tak jí nadopovali kdo ví čím a nakonec to bylo tak strašně rychlé, že jí to neskutečně roztrhalo i tlusté střevo... Ale jinak jsem asi divná a mě osobně to vyvolávání zas tak netrápí, tak nějak beru že porod nebude tak jako tak nic příjemného a hrozně moc se těším, že ten drobeček bude konečně na světě... :)
A asi ani nejsem ten typ co by se dohadoval s doktorama - já jsem chytřejší, teď to vyvolat nechci, skuste to za tejden... Na to nějak nemám povahu a i vzhledem k okolnostem v Podolí s malováním můžu být ráda, že mě vůbec teď vezmou...
Kačka+Terezka+// 22194
11.6.2013 14:04:31
ahoj holky, přispívala jsem pouze na začátku těhu, tak už si mne asi nikdo nebude pamatovat :) ale chtěla jsem se zeptat Žirafky, když ti budou ve čtvrtek vyvolávat porod.. kde že to budou dělat, když je Podolí zavřené? Nebo jsou některé porodní sály otevřené? Já mám sice termín až za 20 dní, ale poslíčku jak o závod, tak mám strach kdyby to náhodou přišlo dřív, abych věděla, jestli Podolí příjme a nebo musím jinam :(
Kavika 84607
10.6.2013 20:15:11
S tym vyvolavanim mas pravdu Suvo ... je to sice rychlejsie ale narocnejsie a bolestivejsie. Mne vzhladom na jazvu este pichali nejake injekcie na rychlejsie otvorenie. Aby som to mala rychlo za sebou a netrapila sa. Tak dufam, ze si teraz uzijem klasicky porod a potom vam tu hodim moje hodnotenia:). Planovany cisar, vyvolavany porod a spontanny porod:). Segra s manzelom uz dnes rano odisli a mam tu teraz tchyni. Tak to snad ten tyzden bez ujmy zvladneme a neposekame sa. Zirafko drzim palce aby ste to s miminkom zvladli ci uz vyvolavany alebo nevyvolavany porod. Hlavne aby ste boli v poriadku, na vsetko neprijemne sa aj tak zabudne:).
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 656  [Dalších 576 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.