| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 210] Názory 211220 z 36632  [Dalších 36412 >>]
Káťa,2 kluci 2562
26.9.2013 21:16:09
Jsem na tom jako Erzika. Fandim tomu, ale sama bych si netroufla. Predstava rozmajstrovanyho zapesti (nejsem extra sikovna) me desi. Musela bych zmenit profesi.
Erzi, doufam, ze ctec funguje. Kdyz budes spokojena, dodam Ti tam pak toho ceskyho starika. Ja mam dobre do prosince papirovou cetbu.
Eržika. 36295
26.9.2013 15:18:23
Fandím vám!

Ale rozhodně nehodlám nic podobného provozovat. ~l~
Já se přihlásila na Therapy jogu, která se navíc geniálně kreje s kroužkem dítěte. ~;)

A byla jsem se podívat na dceřině fotbalovém tréninku - no to bych zhynula - překážky, běh, technika, běh 1,5 hodiny... a to mají ten den ještě dvě hodiny těláku ve škole...
*Terina* 12313
25.9.2013 21:01:19
Bejbino, fandím ti! Já si je koupila porvé před 3 rokama, taky mi to vůbec nešlo, přestože na ledě normálně bruslím... Ale pak jsem naštěstí rychle otěhotněla, tak brusle leží ve skříni, já nemám ostudu a vytáhnu je možná v těch čtyřiceti. ;))

Zato jsem si před 14 dny nechala poprvé v životě píchnout uši. ~z~
bejbina 40948
23.9.2013 11:41:20
Tak jsem se v 41 letech zbláznila a pořídila si brusle. Neumím ani na ledě, nikdy jsem na tom nestála. Tedy mimo předloni, kdy jsem si půjčila od chotě lední a máme z toho moc pěkné video. No, je to boj. Nohy neposlouchají, brusle si dělají co chtějí, místo na chrániče pořád padám na p*del. Docela se těším zítra do práce, že si odpočinu a dám tělu šanci se trochu zahojit. ~t~

Ke čtení. Nevím jestli jsem doporučovala Hra o trůny a kdo má rád psycho detektivky, tak cokoliv od Frenchové.
Káťa,2 kluci 2562
10.9.2013 22:48:43
Tak trilogii máš tak odhadem třikrát tisíc stránek. Já to ještě nečetla, ale myslím, že to bude skvělé, prostě Follett. V češtině zatím vyšly asi první dva díly.
Taky miluju tlustý knihy.
Čarodějka... 29409
10.9.2013 20:26:54
Trilogie Století?
Neznám...
Chce to hodně volného času znamená, že je to dlouhé???
Mně na něm nejvíc baví, že i Pilíře i Na věky věků mělo obojí 1000 stránek!!
Káťa,2 kluci 2562
9.9.2013 12:09:39
Ufff, vypadlo mi "t" a vzešel z toho dobrej paskvil~t~
má být tedy "fakT"

Zkus romány Phillipy Gregory, anglická autorka historických románů o královnách atd.
viz http://knihy.abz.cz/obchod/autor-gregory-philippa-gregory
Případně zůstaň u Folletta a střihni si trilogii Století, ale chce to hodně volného času.

Případně pro pobavení doporučuju Stephena Clarka a jeho Rok v Paříži.
Káťa,2 kluci 2562
9.9.2013 0:41:49
popřemýšlím, ale Follett je fak dokonalej, navíc co se filmového zpracování týče, miluju Rufuse Sewella~;)
Čarodějka... 29409
8.9.2013 23:54:35
Káťo,
tak jsem dočetla Pilíře země a náááádhera!!!
Jsem četla nejdřív to Na věky věků a pak Pilíře.. a ve čtvrtek jsem tady doma několik dlooouhých hodin žehlila a u toho zkoukla 4-5 dílů Pilířů na DVD a jsem unešena!

Něco podobného ke čtení náhodou neznáš, nevíš??? :-)
Lela, čert a malinkej drak 9322
29.8.2013 22:46:56
Čarodějko, opožděně přeju vše nej (já to na tom FB nějak neumím ~f~ ) Hodně zdraví, štěstí, lásky a ~x~

Káťo, u langošů jsem se složila okamžitě, u takového bonmotu odstup není třeba ~j~
Diktáty zkoušíme taky - čert napsal "Mychal" a chybu hledal hodně dlouho ~8~

Eržiko, když s tebou rodina do Rumunska nebude chtít, můžeš jet s námi - na ten Padis se určitě vypravíme znovu ~;). Terino, tipy pošlu (ale prosím, nečekejte to brzo).

Jeptuška ~t~ Ko*oty ~t~ Lucka je výborná!
Čert by o "langoších" taky nevěděl, kdyby nechtěl být ten gurmán a nevyžadoval po mně po návratu z food festivalu detailní popis toho, co jsem tam ochutnala - takže si nemyslím, že by osmileté dítě muselo mít povědomost o existenci lanýžů ~d~

[<<Předchozích 210] Názory 211220 z 36632  [Dalších 36412 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.