| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 220] Názory 221230 z 36632  [Dalších 36402 >>]
Káťa,2 kluci 2562
28.8.2013 21:39:40
Bejbino, tipuju, že kniha v tomto směru mnohem výraznější. Vím, že číst to nebudu.
Mě na tom asi nejvíc dostávalo to, že ta situace v podstatě neměla obecné ideální řešení. Třeba z pohledu matky bych vysloveně nechtěla, aby se moje dítě /tzn. hlavní hrdina/ připletlo dobrovolně do takové situace. Zcela odlišně na to ale pochopitelně člověk nahlíží z pozice oběti a jejích blízkých. Pamatuju, že jsem se v tom dost plácala v tom smyslu, že to vůbec nebyla transparentní situace a nemohla jsem hlavního hrdinu šmahem odsoudit, že udělal chybu, byť to k tomu obrovsky svádělo a v podstatě jsem na sebe byla naštvaná, že mi to nejde....
bejbina 40948
28.8.2013 21:34:04
Káťo, autor to dokáže i velice plasticky podat i v psané podobě. Takže chápu co myslíš. Tchyně to začala číst včera a docela jsem se divila, že to dala.
Káťa,2 kluci 2562
28.8.2013 13:59:42
Bejbino, jsem si představila baletící jeptišku, která si dle svých slov obouvá ko.oty~t~
Ad Lovec draků - já viděla film, netušíc o co půjde. No, na jeden zátah jsem to nedala. Po klíčové scéně jsem potřebovala pěkných pár hodin na vydýchání.
Koukám na Amandu Seyfried v roli Lindy Lovelace, překvapilo mě, že hvězda z Mama Mia a Dear John, kývla zrovna na tenhle film.
mmch viděl jste někdo (Fojtice...kde jsi????) Liberace?
bejbina 40948
28.8.2013 13:02:11
hajzl program na opravování mi to automaticky opravil, jeptuška
tsssssss, kdo se prosí o takovéto aplikace..
bejbina 40948
28.8.2013 13:00:12
Jo a abych nebyla za překlepářku. Není schopná si zapamatovat jeptišku, tak pořád tvrdí, že bude jeptiškou. Na skoro 9 let mi tedy přijde už taky trochu mimo mísu. No, můžu být ráda, že už piškoty nenazývá ko*oty, jako v ranném dětství.
bejbina 40948
28.8.2013 12:58:36
Káťo, bingo! Tedy skoro. L. viděla jeptišku v Praze a postupem času dospěla k názoru že ano, to je ono. Jen pořád nechce slyšet na to, že by tedy měla začít chodit na náboženství. ~t~

Stmívání jsem taky přečetla. Ne tedy o prázdninách. Zařadila jsem si to jako prima červenou knihovnu. Ale filmy jsem nedala. ~d~
Eržika tady kdysi doporučovala Lovec draků od Khaled Hosseiniho, já k tomu přidávám doporučení na jeho druhou knihu Tisíce planoucích sluncí. Kolega v práci mi doporučil Tanu Frenchovou. Zatím jsem od ní četla Podobu a V lesích. Stálo to za to. Tedy mně. Ještě mi doporučil Hru o trůny, tak jsem zvědavá co to bude.
Káťa,2 kluci 2562
28.8.2013 12:44:24
Erži, existují čtečkové programy do tabletu, třeba by to T. uvítala.
U nás si T. takhle stáhnul svoji četbu k sobě do tabletu, není to samozřejmě komfort, který nabízí čtečka, ale on zase není tak skalní čtenář. A překonvertovat soubory z kindle formátu do jiného není potíž.
Eržika. 36295
28.8.2013 12:35:58
Káťo, děkuji za krásnou nabídku! ~z~ Domluvíme později.

Já mám také hromadu knih na přečtení a nestíhám, nestíhám, nestíhám - celé prázdniny porád chystám nějaký program na různé akce, ale 7. 9. by to měla být poslední.

T. četla to Stmívání také zvětšiny na čtečce od kámošky, a líbilo se jí to - ale cena oné konkrétní čtečky byla 3,5 litru... - a dětská průkazka do knihovny stojí tuším 60 na rok. ~j~
Káťa,2 kluci 2562
27.8.2013 23:32:26
Erži nemám, kupovala jsem ho kolegyni, ale nemůžu za ní přijít a vyžádat si k zapůjčení dárek zpět ~;((
nicméně se můžeme domluvit, půjčím Ti čtečku, přečteš knihu v tom, není problém. mám kupu papírových knih na přečtení, tak můžu čteč postrádat, jen bych to viděla až po 15. září, jedu ještě pryč a potřebuji lehkého společníka na cesty.
Eržika. 36295
27.8.2013 22:39:51
Káťo, a nemáš Staříka na papíře?
Čas budu mít až po 9. září, ale docela ráda bych si přečetla.
[<<Předchozích 220] Názory 221230 z 36632  [Dalších 36402 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.