| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 230] Názory 231240 z 36632  [Dalších 36392 >>]
Eržika. 36295
27.8.2013 22:33:30
Terino, jo, do Křičeně.
Jedná se o kompletní kočkovou akci, pak můžu poreferovat.
Ostatně máš tu pořád něco v šuplíku. ~;)
Káťa,2 kluci 2562
27.8.2013 21:52:02
"Jeptuška" - to bude palubní personál pro církevní leteckou společnost???~t~
Terino - zdravím, shodou okolností jsem dneska pedikérku informovala, máš si zavolat a ohánět se mým jménem.

mmch znáte někdo knihu A Year in the Merde??? Dlouho jsem se tak nezasmála. Není to v mých očích taková legrace jako Stařík, ale líbí se mi to moc - dokonalý společník pro chvíle strávené v čekárně stomatologa, tam já teďka vegetím skoro obden. ~q~
*Terina* 12313
27.8.2013 21:30:18
Lelo, já si taky prosím tipy. Rumunsko a Ukrajinu jezdí MM na služebku každou chvíli. Dokonce to chvíli vypadalo, že do Rumunska bychom šli na půl roku. Tak se to bude hodit.

Legoland mě taky láká...

Eržiko, kam s kocourem? Do Křičně? Budu muset s kočkama.
bejbina 40948
27.8.2013 20:35:24
Čarodějko, tedy to je pugét. ~R^ Mně by se ani nevešel do bytu. ~;)

Lelo, langoše jsou super. Moje dcera bude jeptuška. A rozhodně ani jeden z nich neví, co to vlastně ta prasata hledají. Honza věděl, že houby. A za popis dovolených předem děkuji a moc se těším.

Letošní prázdniny jsme si opravdu užili. Lucka 2x po týdnu příměstský tábor, což je super. Výletí s nimi někdo jiný, večer jsou doma a jsou mezi dětma. Honza byl jeden týden s ní, druhý týden byl ve stejném termínu na soustředění od zápasu. Sjeli jsme si Sázavu, Berounku. Druhou dovolenou jsme provýletili. Nejhezčí byl výlet do Krušných hor. Jednou s dětmi pěšmo, podruhé bez dětí na kolech. Což byl pro mě nový zážitek. Jízda na kole po horách. Když jsme sjížděli 12 km z kopce, tak už se mi jen v hlavě svítily červené vykřičníky ohledně ztráty převýšení, které budeme muset získat zase zpět. Uff. A na školu se vůbec netěším. Vstávání, svačiny, učení, kroužky, hudebka.... :-©
Simča, dcery *1988 a 1997 3201
27.8.2013 17:09:10
Taky jsme zahájili předškolní přípravu: 450,- baťoh, 550,- boty, 100,- pantofle do školy....
Jinak jak Aninka každé odpoledne randí, tak letos poprvé nemá za prázdniny přečtenou povinnou literaturu na celý školní rok během prázdnin....
Eržika. 36295
27.8.2013 15:41:55
Lelo, prosím také tipy - třeba je přesvědčím...
Eržika. 36295
27.8.2013 15:41:15
Lelo, rumunský hory - to ny se mi tááááák líbilo, ale jsem bohužel ve své touze poněkud osamocena.

Ehm, škola - menší dítě NIC dělat nechce, větší alespoň přečetlo tlustou knihu (no, Stmívání, ale zase 750 stran...)

Horší je, že můj hodinový manžel z vedlejší vsi chce nutně na fes""táček, i když mě zlobí pojistky a ventil na čerpadle. Vzhledem k tomu, že nejsme napojeni na vodovodní řad, tak to doufám přehodnotí. ~:(
V pátek sem objednala na kastraci kocoura - prostě konec prázdnin...
Čarodějka... 29409
27.8.2013 0:32:44
Simčo,
Pry jich je 100...

Dala jsem 2 fotky do KA, jakou jsem dnes dostala od R. kytici k narozkám..
:-)
Čarodějka... 29409
27.8.2013 0:31:08
Simčo,
Pry jich je 100...

Dala jsem 2 fotky do KA, jakou jsem dnes dostala od R. kytici k narozkám..
:-)
Káťa,2 kluci 2562
26.8.2013 22:28:45
"langoše"~t~~t~Lelo, Ty se fakt s dětma nenudíš, i když chápu, že řada situací a bonmotů je k pobavení až s jistým odstupem.
Taky jsme zahájili předškolní přípravu, nakoupila jsem obaly a sešity + motivovala dítě ke psaní diktátů. (Poznámka pod čarou - "motivovala = značně nekompromisní přístup).~;((
[<<Předchozích 230] Názory 231240 z 36632  [Dalších 36392 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.