| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 240] Názory 241250 z 36632  [Dalších 36382 >>]
Simča, dcery *1988 a 1997 3201
26.8.2013 21:47:41
Čarodějko, ta kytka je nádherá. Kolik to je těch růží? Neptám se tě na FB, neb jsem fejsbůková panna (jak pravila Eliška) a mám problém se tam zorientovat kam se co píše....
Lela, čert a malinkej drak 9322
26.8.2013 21:28:47
Čarodějko, dík za postřehy, určitě tam nepojedem :-) Ten Legoland tedy zvažujeme, ale letos ne ... Vloni jsme uvažovali - když jsme byli ve Francii - o tomto - http://www.parcasterix.fr/ , ale nakonec jsme to hlavně z časových důvodů vypustili

Eržiko, naprosto přesné - vadí mi lidi. Můžu jen doporučit ty krasové oblasti v Rumunsku - nádhera a lidí opravdu minimálně, navíc je to v dojezdové vzdálenosti a oproti Zakarpatí jsou tam luxusní silnice (lepší než u nás ~;) )

Dovolenou jsme měli super, zase jsem odbourala spoustu předsudků - Rumunsko je nádherné, neuvěřitelná koncentrace přírodních i jiných zajímavostí, milí lidé ... Bejbino, myslím na Tebe a pošlu jak tipy na Ukrajinu, tak na Rumunsko, snad i včetně fotek :-)

Zahájili jsme předškolní přípravu - dráče píše polovinu písmen naopak a čert si myslí, že ty houby, co hledají prasata v zemi, jsou langoše ~v~
Káťa,2 kluci 2562
26.8.2013 14:26:10
Erži - "Já zjistila, že mi vadí lidi" - PŘESNĚ!!!~R^ to znám jak svý boty.
byť teda doufám, že společný oběd dáme.... co příští týden??
Eržika. 36295
25.8.2013 22:46:08
Tak aspoň že to dobře dopadlo. ~;)

Já zjistila, že mi vadí lidi. Na turistických atrakcích i na profláklých přírodních památkách.
Měla jsem možnost plánovat, tak sem naplánovala dámskou jízdu téměř mimo - akorát jsem netušila, že pod Ostaší je parkoviště a pak horda túristú oblejzá skalní bludiště, takže mi to lehce nabouralo můj plán na magické hoře čarovat - ale protože jsem to už den předem slíbila, čarovali jsme, i když ve zkrácené verzi.~;)
A ubytování - úžasná, přes dvě stě let stará, sudetská roubenka - vybavení původní - tj. koupelna v řece, vaření na kamnech a kadibudka na dvorku, no rozdejchali všichni, ale některé si pravda musely trochu zvykat. ~;)
Čarodějka... 29409
25.8.2013 20:49:27
Čus ženy moje,

tak kdyby to někoho zajímalo, tak bych Vám vylíčila akce "D+L"!!

Vyrazili jsme do Paříže v pondělí v noci. Na místě jsme byli v 10:30. Hotel žádná sláva, ale ok, nám šlo jen o dvě noci přespání...
Mohli jsme na pokoj až ve 12h., takže chvíli couračka po městě a po ubytování jsme si šli na hoďku lehnout...
Pak jsme vyrazili do Paříže na Eiffelovku a prostě tak na couračku...
Na hotel jsme dorazili o půlnoci.
Ráno jsme v 8 vstávali, že si dojdeme někam na sendvič do města... to byl velký problém, bo všude ještě zavřeno. Takže jsme skoro hodinu zabili hledáním něčeho, kde jsme si koupili koláčky...
A jeli jsme vlakem do Disneylandu...
První šok vstupné!
My si našli na netu, že vstup pro nás 5 na dva dny do obou těch parků bude cca 12.000,- kč.
Realita byla 18.000,-! Bych se posrala.... :-(
Hlavně teda nevím za co... chjo...
No, tak jsme si řekli ok, jdeme první den do toho menšího parku...
Bylo tam cca 10 atrakcí, z čehož na cca 4 kluky nepustili, bo jeden nemá 120 cm (má 119)!
Na všechny atrakce tam byla fronta od 60-90ti minut!!!
Takže jsme si vystáli frontu na první horskou dráhu - 90 minut!!!
A jen jsme vyjeli, dostal jeden z kluků hysterák a celou dobu křičel "Lení, já se strašně bojím, já se bojím, já se bojím..." .... a já nevěděla, co dělat, protože jsem se bála jak sviňa taky!!!! Takže jsem hystericky řvala "Nebooooj se, je to suppéééér...tralaláááá..jupíííí....." a v duchu "brečela" :" Kurváááá, ranec za vstupný, hodinu a půl fronta a teď dvě minuty hrůzy!!!"
Od té doby nechtěl už na žádnou jinou atrakci... takže to bylo hodina fronta a půl hodiny přemlouvání, ať to jde zkusit... :-(
Park byl hnusnej, krom těch atrakcí tam nebylo vůbec nic k vidění! My byli tak zklamaní a otrávení - což bychom byli k kdyby toto bylo třeba v Praze a vstup byl 200 kč na osobu!!! Natož když jsme jeli 1100 km a dali za to takový prachy! :-(
Říkám Ríšovi, že jdeme k pokladně a vrátíme lístky na druhej den, ať nám vrátí vstupný! Takže je jo... jenže u pokladny už měli zavřeno! :-(
Tak jsme si řekli, že když už to máme zaplacené, tak tam pojedeme i ten druhý den a uvidíme, co ten druhý park...
Takže jsme odjeli zas do Paříže, na večerní Eiffelovku, na palačinky se šunkou a sýrem - mňam! .... na most zamilovaných jsme si jeli zamknout náš zámeček...
No, krásný .... Paříž jako takovou jsem si zamilovala už loni!
A ve čtvrtek ráno zas do Disneylandu. to už jsme se i odhlásili z hotelu a jeli tam autem...
Tak nás čekal šok č. 2., ale tentokrát příjemný, neboť ten druhý park byl naprosto kouzelnej!!! Sice taky lidí jak sraček, fronty, ale atrakcí desítky a desítky a i kdyby človek nešel nikam, tak je na co koukat... krásný zámečky, hrady, lesy atd... no fakt jak v pohádkovým světě... :-)
Takže to jsme byli nadšení!!
(Naštěst!!)
Taky jsme si zjistili, že se dají použít jakési Fast Passy, že si u některých atrakcí šlo projet "Fastpass turniketem" vstupenku a vyjela jiná vstupenka s přesným časem, kdy se máme na danou atrakci dostavit a můžeme tam jít bez čekání!
Díky tomu jsme se přeci jen na pár atrakcí dostali. :-)

Takže jsme si ti nakonec přeci jen užili...
Ale pocity - strašné hajzlíky, špína, smrad, hrozná úroveň občerstvení - kde nic tu nic a když, tak hnusný a drahý jak sfiňa....
A všude stovky těch arabů, ženský celý zahalený, burky na hlavách, od hlaby k patě v černým... a takhle jezdily na kolotočích a horských dráhách.. a kolikrát s mickeymausími uchy na palici! :-) :-) :-)

No.. takže ve čtvrtek odpo jsme kolem 19h. odjížděli z Disneylandu smět Německo ... jeli jsme asi 500 km, do nějakého města, kde jsme měli objednaný hotel, tam jsme přespali a ráno jsme vyrazili do 180km vzdáleného Legolandu..
A tam to bylo náááááááádherný!!!!!
Jednak je to tam vše z lega a tak překrásný, že prostě celý cen nemusíte dělat nic jiného, než obdivovat ty domy, města, letiště atd.. vše z lega...
A navíc kupa úžasných atrakcí! A taky fronty, ale zdaleka né takové, jak v Disney.. průměrná dova čekání tak 30 minut...
Ale navíc tam zas jde za přípatel 40e/os. koupit Express Pass, s kterým jdeš prostě na všechny atrakce ihned na řadu! Vůbec nečekáš tu frontu..
Takže jsme na všech byli několikrát za sebou, strašně jsme si to tam užili a vyřádili se...
Nádhernej den!!
Celkový dojem z Legolandu - vše čisté, krásné, WC luxusní, jídla super... no jinej level... :-)

V Legolandu jsme byli do 20 h a pak cesta domů.. dorazili jsme kolem 01h. v noci.
Unavení, vyčerpaní... :-)

A včera jsme tu měli opejkačku se sousedy, takže jsme šli spát ve 4h ráno... :-)
Já už se kurec těším do práce, že si odpočinu, checht...

Jinak jsem dala mraky fotek na FB, kdo má fb, může šmírnout.. :-)



Káťa,2 kluci 2562
19.8.2013 13:18:04
V obojim zalezi na veku deti. Nektere atrakce jsou vazane vyskou, popr. mozna i vahou, presne nevim. A pak zalezi i na tom, co deti snesou. Ja treba vim, ze na ty echt adrenalinovy vychytavky v Disneylandu bych T. nedostala.
Pro oboji, myslim, plati, ze nejlepsi jsou vsedni dny ve skolnim roce kvuli frontam, ale v Disneylandu na to maji nejakou vychytavku, aby tam clovek nemusel stat. To vyctes na strankach. Verim, ze legoland se da zvladnout i za den, ale Disneyland tezko.
Ja jsem disneyland vzdala kvuli spoustam lidi. Ale verim, ze deti by byly nadsene.
Čarodějka... 29409
19.8.2013 10:22:16
Holky,

byli jste někdo s dětma v Disneylandu případně v Legolandu?
Já se jen chtěla zeptat na názory, co stojí za to vidět, kam na jaké atrakce jít, na co nechodit, kde je to super atd...
V Legolandu jsem tedy byla před 3 lety, ale to mě uchvátila ta mšsta z lega atd.. a nic víc mě nezajímalo :-)
Teď jedeme s třeba dětma, tak co by nejvíc zajímalo je... :-)
Díky za případně rady, tipy a info...

P.S:: Už se strašně těším, až se kouknu na Paříž zas z vrcholu Eiffelovky!
A dám si jejich místní dokonalou palačinku, mňam...a ta ulička umělců...ááách...
~b~
Čarodějka... 29409
14.8.2013 9:33:09
Jééé..vidíš..jsem to asi blbě zkopírovala :-))))
To nejftipnější tam nebylo, checht...
No..tak je to jako seriál...
Ha..ha..


bejbina 40948
11.8.2013 15:30:29
Vtípek dobrý.

Moc to tu nežije. Jsem zvědavá, jestli to je jen díky prázdninám. ~;)

My už jsem sjeli Sázavu. Bylo to fajn. Tedy mimo jízdy po D1 a kempu v Českém Štemberku. :-© Navíc jsme se shodli celá parta na tom, že voda už je pro nás sjízdná jen od pondělí do pátku. V pátek cestovky navezli vodáky, kteří se potáceli v alkoholickém obluzení od pátku do neděle. Nechápu např. proč sebou táhne někdo psa, který se bojí v lodi. Poté, co se s ním cvakli na jezu a pes se ještě díky zachycené tlapě o bort nemohl dostat ven, bych majitelům moc přála, aby se na zbytek plavby ocitli v jeho těle.
Přestože jsme se v neděli vrátili ze Sázavy, v pondělí jsme znova nabrali lodě a jeli rodinou plavbu po Berounce. Já prvně jako zadák. Bylo to super. ~R^ Prima lidi v okolí, kempy v pohodě, počasí teplíčko - byl to začátek hiců, které teď skončily. Takže každou chvíli koupačka. Budeme dlouho vzpomínat. A upádlovala jsem s mrtvou váhou Lucky 63 km za 3 dny. ~8~
Teď je poslední letní dovolená. Tak buď jen výlety nebo Ohře. :-)
A na závěr odkaz. Kamarádka na mateřské má šikovné ruce a snaží se přivydělávat k mateřské. Na Fleru profil Mandrikova, kdyby jste se chtěla některá podívat.
Simča, dcery *1988 a 1997 3201
5.8.2013 20:02:17
Čarodějko, chybí ti tam závěr.

".... a to všechno jste prodal člověku, co šel koupit háček na ryby?"
"No on původně přišel koupit vložky pro svou ženu. Tak jsem mu řekl, že když si o víkendu neužije, tak že by mohl jít na ryby....."
[<<Předchozích 240] Názory 241250 z 36632  [Dalších 36382 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.