| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 36632  [Dalších 36312 >>]
Karavela 53687
6.6.2013 8:07:31
Čarod, ty jsi normálně došla svého štěstí:- ))))) A teď nemyslím jen materiální stránku věci, ale ten fakt, že jste se v takovým složení po cestě rovnou nepobili~y~
Čarodějka... 29409
6.6.2013 7:49:07
Ahoj holky,
Zdravím po delší odmlce. 
Ještě jsem ani neměla čas mrknout, co se tu událo po dobu mé nepřítomnosti!
Byli jsme teď na dovolené, absolvovali jsme s Míšou opět takovou tu okružní plavbu po Středomoří, jako jsem byla již před 3mi lety.
Taky se společností MSC, ale o něco menší loď, než jsme byli onehdá. Tahle měla jen 14 pater. :-D
A s tím rozdílem, že tentokrát jsme si s sebou vzali ještě Richarda, dvojčata a Standu s Milanem!
Takže to bylo super, krásný, Smělý, dokonalý, parádní! Fakt jsme si to užili jako žádnou dovču předtím!
Velcí kluci úplně nadšení – taky si pojďme říct, jak často někde se mnou dříve byli, že? Max. nějakej ten Mácháč, Vranov, nebo nějakej bluegrass festival pod stanem.
Takže pro ně to byla velká parádička. Standa navíc jak mluví super anglicky a jak má hotelovou školu a dělá v hospodě, tak se hned družil s personálem na barech, omrknul jim kuchyň a jejich zázemí atd, takže ten byl ve svém živlu. 
Strašně jsme si to užili, až na krkolomnou cestu – 14hodin do Janova autem v 7mi lidech, to byl voser… ale to byla prostě taková „malá daň“ 
Pluli jsme z Janova do St. Tropez, pak na Mallorcu, pak na Menorcu, pak na Sardinii do Olbie a pak do Salerna a zpět do Janova…
Naše posádka hůř snášela vlny, všici krom mě a Mišáka dostali mořskou nemoc a jedno celé odpo proleželi, jeden z dvojčat aj blil… Nejhůř snad bylo Ríšovi… je to houby námořník! 
Máme hafo fotek, spoustu jsem narvala na FB a až se k tomu dostanu, dám jich pár i na KM. 
Eržika. 36295
5.6.2013 20:44:55
Karavelko, díky, už to vypadá lépe - nejdřív T. měla pár dní něco jako virozu, pak šla do školy a byla stále unavená... nakonec podrobná vyšetření našly ten zánět plic.

Terino - docela jde dojet zadem kolem Alberta k nádraží.~;)
*Terina* 12313
5.6.2013 19:34:39
JJ, ať žije doprava v Pcích. Myslím, že to vymysleli prodejci kol. ~t~ Budou mít velký kšefty. Jen jim krapet nevyšlo počasí. :D
Já teda jezdím do města od nás okruhem po okolních vesnicích, pod Kuňkou a přijíždím přes Dubinu a zatím ok. .-)
Zítra musím do jiné lokality, tak pojedu asi rovnou přes Valy, Staré Jesenčany a ke kasárnám...
Sice všechno cesta dlouhá, ale pořád se jede! ~z~

Povodně jsem zažila velmi osobně v roce 2002 v ČB i v Praze (u našich v domě a u mě na ubytovně) a bylo to šílený! Jsem ráda, že teď jsme v suchu. Ostatně i tenkrát jsem se jela schovat do Pic. A už jsem tu tak nějak zůstala. ~y~
Karavela 53687
5.6.2013 16:04:36
Uf, Káťo, teď jsem zkoukla fotky a díky i za ty z "běžnýho" života - to vypadá ještě hůř, než jsem si představovala:-( Stejně jako ty podmořský potvory zas vypadaj ještě líp, než je mám v představách~t~~t~
Karavela 53687
5.6.2013 15:55:46
Erži, zápal plic:- ( ať je brzo pryč!

Káťo, taky ať se brzo chlapci uzdravej!
Karavela 53687
5.6.2013 15:54:45
Káťo, ožil. Teď nevím, zda to dělá kolagenový sirup nebo snížený dávky žrádla:- ) Ale vypadá spokojeně.

Vody je dost a dost, ale letos naštěstí nešla přes koleje, tak doprava jakž takž funguje (vlaky teda jezdí krokem a houkaj ve dne v noci, takže cesta trvá tak hodinu, pokud něco vůbec dorazí), elektrika zatím nebyla vypnutá ani jednou (ťuk ťuk) tak se vlastně máme skvěle.

Potomci maj volno, jeden se vracel v po z výletu a dostat ho (+dva spolužáky z našeho města) z Čerňáku domů se rovnalo díky zavřeným mostům výletu na celý odpoledne.. když jsme ale projížděli přes Mělník a ty obce kolem, tak se mi dopravní komplikace zdaj být tím nejmenším, co člověka v dané situaci může potkat:- ((((
Eržika. 36295
5.6.2013 15:45:32
Káťo, ano, doprava je zážitek.
Včera jsem raději zaparkovala na konečné MHD - taky nic moc, nejezdí dle jízních řádů, takže cesta k autu večer mi dala 1,5h. Dnes parkuju u nádraží - tam mě čeká jen jedna fronta...

Moje velký dítě má jako konečnou dg. zánět plic a malý, aby mu to nebylo líto, zánět ucha a přilehlých dutin. ~:(

L. se sborem dnes dávají mši v Praze u Salvatora, jsem zvědavá kolik přijde lidí...

Jinak Káťo - minulý týden dorazila zásilka kukel motýlů z Tanzánie, a teď se prý na zámku líhnou.
Káťa,2 kluci 2562
5.6.2013 15:25:37
Karavelko, však jsem na vás myslela, jestli nemáte pod okny jezero.
Co čtyřnožec?? Je na tom s nohama lépe?
mmch ještě že letos vynecháváme toho Shakespeara, myslím, že na akce pod širým nebem to dost možná vůbec nebude, případně je naděje na úspěch výrazně menší než v letech minulých.
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 36632  [Dalších 36312 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.