| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 320] Názory 321330 z 36632  [Dalších 36302 >>]
Karavela 53687
5.6.2013 13:46:45
U nás taky měly být veselice a jsou odložený na srpen, není na to vhodný čas (a taky prostor, ten je zatím pod vodou)
Karavela 53687
5.6.2013 13:42:52
Simčo, nepotěším:

https://www.facebook.com/events/520590164664356/

Odloženo na neurčito

Simča, dcery *1988 a 1997 3201
5.6.2013 12:21:43
Tak MM se chstal s Anini na Pražskou muzejní noc (a já se těšila na pátek odpoledne - neděle o samotě...), ale teď řešíme, jestli to vůbec půjde - jak se dostane na Novodvorskou, jak bude fungovst doprava, jestli vůbec bude muzejní noc....
Káťa,2 kluci 2562
5.6.2013 10:55:22
Lelo- ahoj, kde jste byli?? - kdyžtak aspoň do mailu. Na fotky jsem moc zvědavá.
Já nakonec o víkendu seděla u práce, v neděli jsem si střihla noční do půl druhé, ale stihla jsem to včas.~;)
Bejbino - díky za tip na výlet.
ad záplavy - u nás OK, ale abychom neměli méně adrenalinu než jiná města, v pondělí komplet uzavřeli celou jednu důležitou silnici a most z/do města. Výsledkem je, že vyjet od nás z vedlejší doleva na hlavní průjezdnou silnici je úkon srovnatelný s překonání světového rekordu v několika disciplínách najednou. Centrum je zacpané, auta jedoucí krokem si blahořečí, že se vůbec hýbou. Trasa velkého dítěte do školy se tak časově zhruba ztrojnásobila.~q~~o~
Ale zase máme doma sucho, což je nemalý bonus.
Kluci jsou oba nemocní, ale mají oba chrapot a jen šeptají, tak je tu nezvykle ticho. ~t~~t~
Lela, čert a malinkej drak 9322
4.6.2013 22:08:33
na Sv. Janu pod Skalou jsem kdysi taky byla, moc ráda na to vzpomínám, byly to krásný časy ...

Káťo, pěkné fotky.
Bejbino, též - musel to být úžasný výlet ~;)
My jsme si dali před pár týdny "exotickou" dovolenou a zažili jsme i vcelku extrémní bloudění opravdovým pralesem, fotky zatím nemám (ale myslím, že budou vyznívat podobně jako ty vaše), až budou, určitě taky nějakou vložím, ať se pokocháte :-)

Jak je u vás? Jste všechny v pořádku, nikdo neodplaval? Je to hrůza ...

Eržika. 36295
4.6.2013 21:36:35
Na vyhlídce na Sv. Janu pod skalou sem byla na rande. Asi tak o půlnoci, a bylo to krásný.
~;)
Simča, dcery *1988 a 1997 3201
4.6.2013 20:46:26
V tom Svatým Jánu jsme už několikrát zpívali - v kostele. Nádhera!!!!
bejbina 40948
4.6.2013 18:51:33
Káťo, hezké fotky. Nejen z dovolené, ale i z baletu. ~R^

Uff, kumulující konec školního roku je docela záhul. Přehrávky v hudebce, H. bude pískat na pidi koncertu, L. vystupovat na dni deváťáků. Do toho se s námi definitivně rozžehnal náš dědeček počítač ( píšu z nového), nájemnice si sehnala nové bydlení, nechala nám odpojit elektřinu, snažíme se prodat oba byty, bez pejska jezdíme víc na výlety, zítra mám přezkoušky z nových předpisů.... zajímavé období. ~t~

Kdo nezná, doporučuji výlet sem: http://www.solvayovylomy.cz/. Kdyby jste tam někdo vyrazili, nenechte si ujít vyhlídku Svatý Jan pod skalou. Stojí za to. Můžete si tam na zábradlí zamknout lásku, pokud budete mít zámek sebou. My jsme nic nezamykali. Bylo všechno fajn, až na to, že díky dlouhé prohlídce v lomech (neměli jsme chuť si to nechat ujít), nám ujel vlak z Berouna. Cestou do Berouna nás dostihla bouřka, takže jsme na nádraží dorazili promočený na kůži. A aby toho nebylo málo, tak na trati popadali stromy. Domů jsme dorazili ve 23:15. Divila jsem se, že děcka ráno vstala do školy. ~t~

Milado, díky za fotky z návštěvy.
Niso, Tatranka je stále hezká. :-)
Káťa,2 kluci 2562
31.5.2013 9:24:40
Pro případné zájemce jsem přidala do alba pár fotek z dovolené. Zbytek dodám asi o víkendu, nevím jak u vás, ale u nás počasí vysloveně vyzývá k rozvernému skotačení pod širým nebem~q~~o~
Simča, dcery *1988 a 1997 3201
28.5.2013 12:30:51
Tak já tu vzdychala nad Muzejní nocí v Brně - ta byla týden před Nocí kostelů.....

Noc kostelů je v celém světě současně - ta byla 24.5. i tady u nás. Taky jsem měla díky tomu pěkné fofry. V pátek jsem byla 6 - 10 v práci - buzení dětí, fasování prádla, papíry a tak.

Od 10 - 12 chystání pokojů na ubytování (přijelo 20 chlapů, co tu před 30 lety vojákovali). Takže uklidit 10 pokojů, převlíct 20 postelí, umýt 5 koupelen a pod.

Ve 12 donýst domů oběd, osprchovat se, umýt a usušit hlavu,....

Od 14 opět na pracoviště, okontrolovat si pokoje (protože mezi tím tam prošly děti, takže smetí v odpaďáku, přes opakované upozorňování si někteří neuklidili ručníky a kelímky s pastou a kartáčkem z koupeny a tak....). Pak jsem vyfasovala klíče od prostor ve škole, kterými jsem ty bejvalé vojáky v sobotu provázela, jako učebny, ateliéry, zkušební kuchyně a bar :-). Byla to děsná psina, protože se furt ozývalo: "Týýýjo, tady jsme fasovali zbraně" a "Hele, tady zůstaly ještě flašky po nás" ve cvičném baru. Nebo "Ty vole, tady jsme se zašívali, když jsme měli službu" a "Po těhle schodech jsme skákali žabáky a chodili kachňáky třeba 10x dokola" a dokonce i "Ty vole, tady jsem s v půlce chodby posral a pak musel jít s hnědejma kaťama do sprch...".
Vytiskla jsem si papíry, co se musí s těmi lidmi vyplnit a letěla domů.

Pak jsem něco snědla a v 17:15 bylo na náměstí rozezpívání.

Od 17:30 jsme zpívali v rámci Noci kostelů v kostele na náměstí, pak se přesunuli do Husova sboru a tam pokračovali do 19:45. Pak jsem šla ty lidi ubytovat s domů dorazila okolo deváté.
Fakt trochu náročný den....

Ale Noc kostelů je pěkná akce a to se ještě chystáme 8.6. ns Pražskou muzejní noc! Ale tam je toho tolik, že ještě nemáme vybráno na co půjdeme...
[<<Předchozích 320] Názory 321330 z 36632  [Dalších 36302 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.