| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 340] Názory 341350 z 36632  [Dalších 36282 >>]
Káťa,2 kluci 2562
11.5.2013 15:59:24
Oslavenec dekuje za prani
Karavelko, film mam na flashce od kamaradky. Zkusim nejak vymyslet transfer k tobe.
elindra 28290
11.5.2013 13:17:41
No jo, zasklila jsem narozky!
Všechno nejlepší oslavenci k prvním kulatinám!~x~

Škrkavky, no toho ještě trochu, naštěstí to byly jen granule... Ale nevim, včera skočila ta mrcha na linku a sežrala kus croisantu a možná i s pytlíkem. Krom toho na mě zvrhla hrnek s kafem. Je to děsná příšera ~:-D
Karavela 53687
11.5.2013 13:15:31
Bože želvu, to bych se asi šíleně lekla:- ) Čtu nějak na přeskáčku, od konce
Karavela 53687
11.5.2013 13:14:20
Jéééé, deset let. Všechno nejlepší!!!!!!!!!~x~~x~~x~

To je fakt přelom, něco jako nástup do první třídy, skoro jako osmnáctiny, no prostě desetiletý narozeniny to není jen tak obyčejný den
Karavela 53687
11.5.2013 13:09:38
Hm, naše venkovní kočky blily škrkavky, a to i po pravidelným odčervování a očkování.

Káťo, ten film by mě zajímal, nemáš link? Na obvyklých zdrojích se mi ho nějak nepodařilo najít...
Eržika. 36295
11.5.2013 12:34:38
Eli, naše kočky blijou docela často (ale jsou polovenkovní a sežerou kde co). Zásadně na koberec. Ale většinou se jim pak udělá hned dobře, toto jsme nikdy nemuseli dál řešit.
elindra 28290
11.5.2013 10:39:46
Kočka mě dneska vzbudila zvracením. Stalo se to prvně a vypadá už celkem fit, tak snad jen chlupy nebo co.
Jinak mě budí lehtáním fouskama na obličeji. Zvracela naštěstí na podlahu ~:-D

Obchod bude opravdický, sama tomu nemůžu uvěřit, dám potom určitě vědět.
Káťa,2 kluci 2562
11.5.2013 10:21:31
Eli, gratuluju. Ja sice videla obchod jen ve vystavbe, ale i tak byl bajecny!!! Drzim palce!

Jo, jo jsme v teplych krajich. Ja tedy momentalne na pokoji s velkym ditetem, ktere ma opravdu mrtě hnusnou rýmu. A nejspis jde o znacne fatalni onemocneni, protoze zustal dobrovolne doma, kycha a psika a do toho souhlasil s ucenim a vypracoval celou stranku cviceni z cestiny. Jestli je to nejaky mistni virus, doufam, ze alespon ty pozitivni frakce si privezeme i domu~;)

Erzi, knihu dodam. Snad nezapomenu. Jeste si ve stredu dame vedet.

Eli, co kocka??? Jak vyrostlo to rozkosne vanocni kotatko??
Eržika. 36295
11.5.2013 10:15:01
Opravdový kamenný? ~g~~g~~g~ Hoď pak fcb pozvánku, ať to můžu nasdílet!
Eržika. 36295
11.5.2013 10:12:38
Káťo, určitě! Těším se na vyprávění o želvě. ~;) Klidně mi vem ten Černobílý svět, když ho máš doma, určitě budeš mít po klídku spoustu jiných starostí než mi půjčovat knihu.
[<<Předchozích 340] Názory 341350 z 36632  [Dalších 36282 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.