| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Anglická školka

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 637  [Dalších 587 >>]
Kudla2 58452
13.5.2012 21:39:40
tak to dvoj- a trojjazyčné prostředí je ideál, tiše závidím ~;)
Federika 14090
13.5.2012 21:38:01
česká učitelka konstatovala že ty postavičky z večerníčků, respektive jejich neznalost, je typická pro ty mezinárodní školy:-) jenže to je logický,zdaleka tam nebejvají jenčeský děti, navíc, zrovna tohle není měřítko pro ohodnocení stavu slovní zásoby.
Holky jsou ještě malý. záleží pak taky na škole.U nás je to docela honička,protože mají zvládat oboje osnovy na stejný úrovni.
Federika 14090
13.5.2012 21:28:45
a sedmiletej syn čte denně minimálně hodinu,dvě, český texty, určený starším dětem, takže sice možná neznal Špagetku ke Štaflíkovi, ale chudší českou slovní zásobou fakt netrpí.K tomu má poměrně širokou slovní zásobu v němčině a angličtině.
Jde to, souběžně...
Federika 14090
13.5.2012 21:26:24
Kudlo,
podle vyšetření u psycholožky,který jsem musela s oběma dětma absolvovat,mají mje děti velmi bohatou slovní zásobu v češtině, dokonce i moje tříletá, která má tři jazyky.
S tou chudší slovná zásobou to vyslovila-na základě té udice-jedna paní učitelka z běžný základní školy, kamjsme museli k zápisu...Paní učitelka byla očividně předpojatá, věděla,že jde o dítě z trojjazyčného prostředí.
Federika 14090
13.5.2012 21:24:13
jedou ve škole v češtině podle Frause. Ten má ty texty poměrně obtížný a myslím, že občasná neznalost některých slov není jen problém vícejazyčných dětí. Přesto se s tím musí tak trochu víc počítat.
Kudla2 58452
13.5.2012 21:23:55
..teda bez urážky, ale nebylo by lepší naučit se napřed POŘÁDNĚ a dobře česky, a teprve potom další jazyk?

Samozřejmě jde-li to souběžně, tak by to bylo ideální, ale nějak by mě ani netěšilo pomyšlení, že moje děti mají anglickou školku, základku, gympl i vejšku, ale mají horší vyjadřovací schopnosti v češtině?
Federika 14090
13.5.2012 21:22:41
~t~~t~te´d jsem si vybavila...když bylo davidovi 9, říkala jsem,že bych ho na delší dobu asi taky nikdy nepustila...
A hle, bude mu 14 a s klidem na půl roku...~t~
Aspoň~j~
Federika 14090
13.5.2012 21:12:42
bude mu 14...nevím,jestli je pro tuhle věkovou kategorii tábor a jestli jo, tak bejvají většinou na dva tejdny, to je prd...
Kudla2 58452
13.5.2012 21:12:33
Kytko, neblbni, holky mají pravdu.

Anglická školka je těžký nadstandard, neměli bychom na ni ani náhodou, přesto si myslím, že a) anglicky se dá dobře naučit i později a jiným způsobem, b) i kdybys poskytla dítěti do života ten Oxford, tak je iluze myslet si, že mu tím ZAJISTÍŠ štěstí nebo spokojenost.

Takže já bych to na Tvém místě hodila za hlavu, připadá mi absurdní vyčítat světu jako nespravedlnost, že zrovna já nemám volných tři sta tisíc ročně na anglickou ŠKOLKU.
Federika 14090
13.5.2012 21:11:38
no u zápisu mu bylo vytčeno, že místo "udice" řekl " prut a na tom takovej provázek"~t~ Označili to za ochuzení český slovní zásoby kvůli angličtině...
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 637  [Dalších 587 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.