| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Anglická školka

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 637  [Dalších 557 >>]
kytko 28439
13.5.2012 19:39:46
jasně, ale srovnávat anglický školky s oxfordem mi přijde fakt uvalený.
navíc i jejich uroven je prostě odlišná, všude nemají rodilí mluvčí atd.
nic , Fede měj se, at se Davidovi daří a mějte pěknou dovolenou -jedete do Španělska myslím ne?
Liška s banem :) 80734
13.5.2012 19:39:01
Kytko, anglicky se můžeš naučit rychle a dobře i ve vyšším věku. Je to opravdu lehký jazyk. Já se začala učit až na gymplu, ještě na VŠ jsem uměla tak nějak blbě, na trojky, ale pak stačilo odjet na studijní pobyt v AJ (vyhrála jsem stipendium) a během půl roku jsem mluvila tak, že si mě pletli s rodilou mluvčí.

Další možností je poslat děti po maturitě na 1 rok na pomaturitní studium jazyka - 4 hodiny denně, každý pracovní den - to už jde znát a ty děti si skokově zlepší úroveň (a za podstatně méně peněz, než kolik stojí ty anglické školky).
Grainne 67561
13.5.2012 19:38:40
kytko, to školné neodráží kvalitu té školky, to školné jasně vymezuje, komu je určena = eliminuje se výskyt dětí ze sociálně jiné, ne tak bohaté vrstvy.
Kvalitní jazykouvou výuku můžeš zajistit jinými, dostupnými prostředky.
Federika 14090
13.5.2012 19:38:15
ale ne, všude na světě má státní školství omezený možnosti.Nadstandard se taky všude tvrdě platí.
Federika 14090
13.5.2012 19:35:33
není, sakra:-) taky chci Oxford.
JaninaH 12107
13.5.2012 19:32:11
No, a víš, kolik stojí školné na Oxfordu? A jak obrovské pracovní možnosti takový absolvent Oxfordu má? Já to pro svoje děti taky chci!
Ale jsem takový chudák, že, ač VŠ, moje nadané děti musí studovat na ubohé UK.
To je spravedlivé?
J.
Federika 14090
13.5.2012 19:31:56
hele, já jsem ráda, že moje děti tu možnost mají. věnuju se jim navíc tak nějak obecně víc než se kdy věnovali moji rodiče mně, byla jiná doba.
Ale sama mluvím několika jazyky a z toho dva tři mě živí. během vejšky jsem byla pár let v zicích zemích,i jsem tam studovala,tuhle možnost má kdokoli, vpodstatě.
Ano,moje děti mají obrovskou výhodu, ale třeba ji nemusí v životě ani využít.
A cest k úspěchu je mnoho. Spousta rodičů cpe hromadu peněz do sportu, s výsledkem velmi nejistým. Doufaí, že třeba zrovna z toho jejich dítě bde novej Lendl,co já vím..Pokud ty možnosti mají, roč ne. Ale ten Lendl může bejt zrovna třeba z dítěte, který neprošlo těm a nejlepšíma tenisovýma školama už od tří let...
A můj nejstarší te´d nastupuje sice na bilingvní gympl, tu angličtinu bude ale muset prostě pořešit jinak-a doufám,že není díky tomu odepsanej:-)
kytko 28439
13.5.2012 19:21:58
ano., luxus si každej musí zapůatit.
ovšem luxus na urovni průměrne mzdy v zemi za měsíční školné mi přijde lusue na n tou.
s ostantím prakticky souhlasím.

ale na ulehčeném startu trvám
kytko 28439
13.5.2012 19:20:25
pawlo ale tymůžeš pak vybrat základku, kde může pokračovat v dobré výuce ad jedna.
s ostatním souhlasím

ad dvě jednička z jazyka nic neznamená, já měla jendičku z němčiny celý život a mluvím blbě doted
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 637  [Dalších 557 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.