| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Anglická školka

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 637  [Dalších 547 >>]
Pawlla 106336
13.5.2012 19:11:54
Kytko,ale mluvíme tady o školce,nevíš jak to bude na základce a i když nic moc,vždycky se může někde učit i navíc,dcera mi tak taky chodila,prošla normální školkou,normální základkou,považ až do devítky ~;)a je na jazykovém gymplu,z jazyků tam má jedničku skoro jediná,z češtiny jediná.
O profesní karieře se ve školce nerozhoduje,fakt nevyšiluj,Tvůj syn může být úspěšnější než děti Fed.a to nemyslím zle ani na jednu z vás,ale to je prostě život,sebelépe umetená cestička nezaručí úspěch,ten člověk to musí mít v sobě.
Líza 17721
13.5.2012 19:08:11
Já za blábol považuju tvoji odpověď.
"takže kecy o tom, jak nepotřebujeme jazyky"... to jsi prosím tě vyčetla kde???

Jazyky potřebujeme, ale ne na úrovni rodilého mluvčího. Učila jsem se jazyky od 8, potažmo 10 let, mluvím několika, z toho dvěma na velmi slušné úrovni, čtu v cizím jazyce odbornou literaturu, jsem schopna v něm pracovat s pacienty (živím se mluvením, takže to není zas tak málo), na mateřské mě překlady živily.
Starší dcera, takto oběť českojazyčné státní mateřské školky, českojazyčné státní základní školy a nyní českojazyčného jazykově zaměřeného státního osmiletého gymnázia, mě během pár let v angličtině s přehledem strčí do kapsy.

Není nutné pro člověka, který prostě chce umět dobře cizí jazyky, aby mohl odborně růst, aby se učil v anglické školce. Fakt není. Je to obrovskej nadstandard a proto trvám na tom, že tvoje řeči o nerovným přístupu jsou nesmysl.
Rovnej přístup totiž může být jedině ke standardu, luxus si každej musí zaplatit.
kytko 28439
13.5.2012 19:05:42
Pawlo, víš o čem mluvíš jen děláš, že ne.
Neříkám, že by měl jednodušíí život, ale start k profesnímu růstu nepochybně.
uroven výuky jazyka na základkách je žalostná,já vozíkmkluka půl hodiny ráno a odpoledne jen proto, aby chodil do trochu kvalitnější školy , kde ty jazyky aspon trochu intenzivněji a kvalitněji učí.
kytko 28439
13.5.2012 19:03:17
cizí jazyky potřebuje minimálně každej vzdělanej člověk k tomu, aby ve svém oboru rostl, mohl jezdit do zahraničí na studijní pobyty, stáže, pracovní cesty atd.. jistě, kadeřnice nebo pedikérka nebo uklízečka až tak ne.
i když generace našich dětí už se neobedje bez jazyků v běžným životě. a nakonec i dnes ta kadeřnice a pedikérka mohou mít zahraniční klientelu a slušně si vydělat.


takže kecy o tom, jak nepotřebujeme jazyky považuju v dnešním globalizovaným světě jako blábol
a nerovný přístup ke kvalitnímu vzdělání díky finanční nerovnosti prostě je, to je bez debat a pokud to nevidíš, tak to máš dost blbý.
ale zase máš klid, to je bez debat.
kytko 28439
13.5.2012 18:59:08
Fede ad 1 je to Praha. to rozhodne se nedá srovnávat se zbytkem republiky a nezapomen, že jsme po dlouhé= mateřske a roční nemoci.
a ta ztráta je obrovská, takže jasně, bude to lepší, ale ža budu schopna fungovat a po delší době, ne hned.


k příspěvklům ostatním jako na čem bazíruju nebo nebazíruju se nebudu vyjadřovat. napsala jsem pár názorů ohledně nákladnosti výuky jazyků a jsem osočena z toho, že se hroutímm a bazíruju na kravinách. nevím, jestli je možný z těch pár vět takto hodnotit, já bych si to asi nedovolila
Pawlla 106336
13.5.2012 18:34:08
Měl by jednodušší život?Jsi si jistá?~:-DPříjde mi opravdu úsměvné na čem bazíruješ.
Líza 17721
13.5.2012 18:29:23
Kytko, nechápu. Tvoje děti mají možnost se naučit dobře anglicky i bez toho, aby chodily do anglickojazyčný školky, tak o co ti jde? Že nebudou umět dokonale v pěti letech? Že na nich někdo v dospělosti pozná, že nejsou rodilí mluvčí?
Srovnej si, k čemu potřebujem cizí jazyky, a jaká úroveň je nutná k životu, studiu a práci, a jaká úroveň je už nadstandard.
Pak nemůžeš psát ty nesmysly o nerovným přístupu ke vzdělání.
Federika 14090
13.5.2012 18:29:07
podle společenský prestiže člověk finančně ohodnocován není. Ale zrovna v tvý profesi mám pár známých, kteří rozhodně neživoří, nakonec i ve škole u mých dětí jsou děti doktorů a finačně na tom rozhodně špatně nejsou.
A te´d na tom zřejm ě budou doktoři ještě líp, třebaže ne všichni. nejsem si úplně jistá,,nějakých 10-15 tisíc, legálně,za výkon, možná jsem měla jít studovat tu medicínu a bejt třeba gynekolog nebo zubař..:-)
kytko 28439
13.5.2012 18:20:00
Fede a to je ono. reklamní agentura - srovnej náročnost práce, přípravy na ni , společenskou prestiž a práce v mé profesi a právće tvé kamarádky.
a to je to o čem mluvím.
kytko 28439
13.5.2012 18:12:39
Anni a kdes vzala, že se z toho hroutím?? leckdo tady má tedy velmi rychlé soudy, jak tak koukám.

Hroutit se člověk teda může, ale z úplně jiných věcí
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 637  [Dalších 547 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.