| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 6

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 12188  [Dalších 12078 >>]
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
27.4.2010 17:10:18
Tak kryštofa nevzali do školky,mám chuť vraždit:(
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
23.4.2010 21:30:02
Ahoj všem,

Tak ještě jednou Gabino tady velká gratulace a poněvadž jsem huba nevymachaná tak jsem to práskla Daniele(už si,ale měla po amniu~;))

Dano-my snad jdem teď naposled v květnu,ještě jí Vája prý musí odříkat pohádku na Ř :oD

Kubula K.-já čekám na vyrozumnění z Terronský,ale poněvadž tam mám starší dítě tak pevně věřím,že bude syn přijatý,a jestli se nedostane tak se pujdu asi oběsit:/

BeeBee28-nevím jak máš staré děti(dítě) a co si představuješ,ale co třeba Stromovka,Letná,Šárka,Letná,obora Hvězdanebo nějaké cvičení?chodím s 2,5letym synem do Ch.Degaulla.




Kubula K. 30211
23.4.2010 15:07:38
Nevzali nám dítě (nar. 3/07) do školky a zdá se, že ho vezmou tak možná za rok. Manžel a ním asi bude dál doma, ale zároveň by chtěl začít aspoň částečně pracovat z domova. Napadlo mě, jestli by pro někoho v podobné situaci bylo zajímavé zorganizovat nějaké pravidelné hlídání dvou nebo víc dětí - jakože pondělky by děti byly u nás, v úterý u Nováků, ve středu u Vomáčků.. čímž by každej rodič získal cca dva volné dny týdně, které by mohl věnovat třeba práci z domova. Šli byste do toho někdo?
BeeBee28 100598
22.4.2010 18:47:06
Ahojky,
poradíte někdo, kam s dětmi v Dejvicích? Nebo někde v okolí? Přistěhovali jsme se sem v zimě a nějak už nevíme, co podnikat...~d~~d~
Gábina & K+K 26743
21.4.2010 19:15:42
ahoj holky,
tak oficiálně hlásím, že mám výsledky z amnia a 16.9. čekáme další babu ~t~
Šárka
  • 
20.4.2010 15:37:47
Prosím, můžete mi poradit dobrého logopeda s dobrým vztahem k dětem v okolí Letenského náměstí? Je to jediné místo, kde mám hlídání pro mladšího sourozence. Děkuji
Dana + Kristýnka
  • 
20.4.2010 15:34:32
Ahojte! Kde jste všechny??? Jak si užíváte poslední školkové dny? Měly jste ten srazík? Co nového? Doufám, že jste ok a všechny víry se Vám všem vyhýbají!!! Nedávno mluvila naše pí.dr a sestřička v TV o té střevní chřipce. My ťuky ťuk, zatím ok, ve čtvrtek máme focení ve školce, tak snad vydržíme (doufám i déle). Ozvěte se, co děláte, jestli zas plánujete nějaké společné moře nebo jinou akci - možná Ladronku ... to my budeme ale asi mimo Prahu.

Gábo, kdy Ti skončí ten kurz?
Petro, dostala jsi můj mail?
Lucko, tak už jste tu logo u nás ukončily? My ještě v červnu...
Jak se má Leny? A o Ivě něco nového?

Pa, moc zdravíme!
Gába 28641
22.3.2010 11:42:47
Ahoj holčiny!
Zdravím po dlouhé době, vůbec nestíhám sednout k PC...včera jsme se vrátili z Harrachova, v pořádku a zdraví! Tak už se doufám uvidíme! V pátek máte sraz u Gábiny? V kolik? Já bych mohla přijít, musím to jen skloubit s odvezením a vyzvednutím Kryštofa, jde poprvé běhat právě někam na Petřiny, tak by se mi to i hodilo. Písněte podrobnosti, snad to vyjde!
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
19.3.2010 12:10:44
Ahoj,

předběžně pokud vím by jsme měli mít domluven pátek 26.3 u Gábiny,tak to by se nám mohlo povést jak jste na tom vy???

Jinak s Kyšem jdem k zápisu,teď jsme byli na dnu otevřených dveří a vůbec od tamtud nechtěl.
31.3 jdem pro přihlášku do školky a za týden se odevzdavají.No a já se dám na modlení,aby mi ho vzali je zařijovej tudiž pro školku blbě narozen,nedovrší 3.let k 31.8.Já se do práce chystám,ale nejdřív tak od října,abychom se zajeli.no uvidíme.

a co vy jak valčíš v práci?
Mám pro tebe hromadu knih:)))
Petra+Ema+Štěpánek 30493
18.3.2010 21:24:28
Ahoj!
No, moc často už sem Luci nezajdeme, co?~d~ Co vymyslet nějaký alespoň třeba minisrazík? My jsme se viděly s Gábinou a min. týden jsme měly zajít ke Gábě, ale nakonec byla marod. Tento týden jsou na horách ...
V klidu bychom všechno probraly ústně!~y~ Co vy na to?

Jdete Lucko s K. na zápis do MŠ a co event. práce?
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 12188  [Dalších 12078 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.