| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 6

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 12188  [Dalších 12068 >>]
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
14.3.2010 8:44:28
Ahoj holky,

teda tady pusto prázdno:)

Musím vám napsat,pro ty co ještě nemají tašku do 1 třídy,že topgal má novou užasnou kolekci, na FB už je k vidění do prodeje jde v dubnu.
Ač Vája byla rozhodla pro HAMA baťoh s koníkem a o jinem nechtěla slyšet,tak se díky bohu vzhlédla právě v nové kolekci a jsem ráda, Val má stále necelých 16kilo a tudiž 900g baťoh je pro ní ideal~g~~R^
Gábina & K+K 26743
18.2.2010 13:06:15
Ahoj holky,
tak vás po strašně dlouhé době také zdravím! :-)
Jsem doma s "rýmičkou" tak aspoň mám čas koukat na Olympiádu ~R^
Jsme teď každou chvíli na horách ( vneděli jedeme znovu) a jsem ráda, že Káču to baví. Dokonce s námi byla v lednu v Alpách, v Itálii, a vydržela opravdu 8 dní s námi lyžovat, fakt z ní mám radost.
Jinak je zapsaná do školy, tady u nás za rohem do J.A.Komenského a musím říct, že dnes ty školy jsou opravdu o něčem jiném, než to bývalo za nás...bohu dík!
Mají status Eko škola, takže to je mi velmi sympatické, v každé třídě kontejnéry na tříděný odpad, interaktivní tabule už v prvních třídách, usměvavé učitelky a zapálený ředitel ~b~
Tak snad se tam bude Káče líbit.
Jdu teď k holiči a následně k zubaři...príma kombinace :-) tak vám večer třeba ještě něco napíšu a možná bychom se mohly domluvit zas na nějakém srazíku.
Zatím pa ~3~
Gába 28641
17.2.2010 21:46:59
Ahoj holčiny!
Kluci jsou na horách teď sami, já ležim s virózou:-© alespoň mám klid na učení:-) Kryštof taky lyžuje a moc ho to baví, takže máme všichni radost! Vincek sáňkuje a bobuje, to je nezmar a na lyže až příští rok - on by se zabil - je to neřízená střela (teda spíš koule)~t~

Petro chodím na rekvalifikaci - Lektor mateřského centra, všechno spěje k tomu, že otevřeme v Rudný tu mou vysněnou kavárnu, klasické MC to určitě nebude, už tam jedno je. Já se na lektorskou činnost nechystám, i když, kdoví, co bude za rok, papír na to mít budu. Každopádně je to moc zajímavý i tak a docela se tam pobavíme~R^

Co je snowtubing?
Petra+Ema+Štěpánek 30493
11.2.2010 14:31:28
Jo a kam to chodíš Gábo do školy? Nějak mi to uniklo ...?
Petra+Ema+Štěpánek 30493
11.2.2010 14:29:50
Ahoj holky!
Moc zdravím! Taky jsme byli minulý týden na horách. Celkem jedenáct dětí, taky pěkná banda~:-D. Užili jsme si to parádně. Ema se slušně rozjezdila na lyžích, Štěpánek zatím jen sáňkoval a blbnul na sněhu. Lyže s ním zkusíme až příští rok. My jsme se na lyžích taky prostřídali, takže super ... Jo a absolutní hit byl snowtubing, na ten jsme chodili za odměnu za hezké lyžování v podvečer.~R^
Ale absolutně v klidu to proběhnout nemohlo~j~, děti si tam prostřídaly střevní virózu, kterou si přivezly pravděpodobně ze školky (tam se taky zvracelo) a Emě i dalším jsme objevili vši.~t~

Lucko, podle fotek jste se taky vyřádili!~g~~:-D

Gábo, držím palce, ať to dotáhneš do konce!

Jinak před horama u nás proběhl zápis, měli to moc pěkně připravené, děti plnily různé úkoly. Ema se hrozně styděla, ale nakonec to překonala.~;)

Co vím, tak u Leny se zvrací tento týden a taky byli v lednu celá rodinka na horách - v Harrachově.
Gábina si užívala pro změnu v lednu v Itálii.
Gába 28641
10.2.2010 18:42:17
Nááááááááádhera!~R^ Teda banda pořádná i se dvěma miminky, to je super! Nás bude nějak podobně v létě na vodě~g~

My vyrážíme v pondělí do Rokytnice, já se moc těšim, jen doufám, že zdraví vydrží - zatím kašle jen Kryštof~;)
Jedeme teda jen my a kámoška s ohromným psem, taková trapná skupina oproti Lucce~t~ a v sobotu nás čeká dinosauří cirkus.

Jinak holky, držte mi palce, moje představa kavárny (RC) nebo co to nakonec bude....dostává reálné rozměry, zakládám sdružení a mířím na rudenskou radnici!!! Doufám, že přijedete, až budem otvírat!~t~
Setkání s Rut Kolínskou, zakladatelkou MC v Čechách mě ohromně nakoplo.

Jak se má třeba Leny, Daniela a Gábina?
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
7.2.2010 19:05:36






Jinak spoustu fotek mám na FB:)
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
7.2.2010 9:10:52
Ahoj ženy,

Tak jsme zpět z hor bylo úžasně!!!!!!A vůbec se mi v Praze nelíbí,chci zpět:)

Bylo tam 14 dětí takže vcelku masakr,ale zase jsem o nich vůbec nevědělaTeda až na ten neustálý řev co se linul barákem

Vája je už super lyžařka,na kotvě už jezdí sama s kamarádkou,na pomě uplně v pohodě sama a¨fakt se letos naučila lyžovat ještě lépe!!Na svahu mě vůbec nepotřebuje a jen jí tam otravuju:)

Jinak Val se začal kývat první zub,už je jen na vlásku a je na to patřičně hrdá~t~

Kryštof stál na lyžích,teda jen na těch nazouvákách,ale příště jdem do normál,bo ho to taky bavilo,vydržel na nich fakt dlouho(au,au moje záda:))

my jsme se s J.pobavili do sytosti,mám spánkový deficit jako prase:),každý večer kytary,pitíčko,paráda...~Rv

Fotky nějaké dokulím až bude čas a jdu vás dočíst...
vebalka 59053
6.2.2010 14:40:01
Dobrý den maminky,
poradily byste mi,prosím,kde je na Praze 6 bazárek,kde i vykupují dětské oblečení boty a pod.?
Gába 28641
1.2.2010 12:14:41
Ahoj holky!
Tak mám za sebou první víkend ve škole a jsem nadšená!!! Je nás tam skoro 20, chudák jeden kluk - Karel - toho fakt lituju, protože se tam probírají echt ženská témata~t~ měli jsme oba dny psychologii.

Jinak sáňkujeme o sto šest - tolik sněhu a takovou dobu v Praze nepamatuju~R^ Na hory jedeme na pár dnů 15.2.

Co vy, jak se máte?? Co zápisy, ostatní se vůbec nepochlubili!
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 12188  [Dalších 12068 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.