| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 6

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 12188  [Dalších 12058 >>]
Gába 28641
1.2.2010 12:07:03
Syn jde na základní školu Radlická, na Praze 5~:-D to máte asi trochu z ruky....my bydlíme na Andělu.
Petra, 3 85833
1.2.2010 10:04:45
Dobrý den,
a do jaké školy jste se takhle hezky zapisovali?
Petra, 3 85833
25.1.2010 21:12:50
Doporučily byste mi, prosím, nějakou dobrou gynekoložku či gynekologa v rozumném dosahu MHd od Petřin/Liboce? Už to docela spěchá, chystám se už rok na poporodní prohlídku :)
Gába 28641
24.1.2010 22:45:49
Ahoj holky,
no já se omlouvám, ale vůbec se nedostanu k počítači~q~ buď je tady L. nebo Kryštof.....hraje hry, až kluci povyrostou, dáme vám dobré tipy~;)

U nás zápis pohoda, já jsem nebyla nervní, jen mě to na chvíli docela dojalo~:-D Kryštof se nejdřív styděl, ale pak se rozpovídal a dobrý. Měli to moc hezky udělaný, my nakonec byli až na 17h, celá škola byla osvětlená svícínkama, co dělaly starší děti a ty je tam taky provázely převlečené za pohádkové postavy. Učitelky mají moc hodný, jedna je dokonce z Rudný~R^ s bydlištěm vůbec nebyl problém. Od března začínají s Předškoláčkem.
Tak, sranda skončila a od 1.9. máme školáčky!~n~ Přijde mi, že to strašně uteklo!

Jinak jsem trochu mimo z imunologie/alergologie, zítra musím promluvit s doktorkou, žene nás na další testy, Kryštofovi našli chlamydie (skoro netuším, o co jde) a naordinovala mu kůru 10-ti injekcí, protože má lymfocyty na dolní hranici....~;(( já z toho vůbec nejsem moudrá a fakt ho lituju, protože on má z jehel totální strach, v pátek dostal rovnou jednu injekci a tahali jsme ho z pod stolu~Rv

Ohl. režimu to zkusíme, nejsme až tak důslední, v tom to asi bude. Vincent teda po obědě neusne ani za nic, ale to je doufám přechodný, Kryštof spal po o krásně a dlouho~;)
Dana + Kristýnka
  • 
22.1.2010 9:47:24
Ahoj holky.
Také se těším na dojmy Gáby a Kryštůfka. :)

Lucko, nám zuby taky drží, nicméně už vykukovala jednička dole, takže Kristýnka byla na trhání dolních jedniček - vzala hned obě, nechtěly samy vypadnout potvůrky. A už nám také vyrostají šestky. Příště nám prý pídr. bude dělat pečetění fisur, znáte to někdo? Aby se ty šestky nekazily.

Jinak my zápis budeme mít příští týden. Doufám, že budeme fit, Kristýnka má zvýšené jaterní testy, dnes jsme byly na kontrolním odběru, tak snad... Už ji mám 14 dnů doma, tak ještě v pondělí...

Pa, mějte se prima. Jdu vařit dietu...
Tweetys 92315
21.1.2010 13:09:42
Ahoj Marti,doufam,že jsem tě tu našla správně. Adresa je www.netradicni-fotografie.cz
Focení bylo skvělé a vím,že za tebou přijedete i do Prahy. Je to super,takže doporučuji i ostatním maminkám:-) tak papa a pak pisni mailik.
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
20.1.2010 22:10:27
Tak kde máme info od Gáby?~t~

Jinak další předškolácký téma...co děti a zuby????U nás stále drží jak přibitý:)Elišce zatím také:)
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
20.1.2010 18:45:10
tak mám doma ode dneška řádně zapsanou školačku:)))Zápis proběhl v pohodě,brnkačka,to jsem byla víc vynervovaná já,Val přečetla všechny písmenka celou abecedu i ty které neměla:) určila čísla dokonce do 100 takže byla pochválená:))),složila puzzle,poznala tvary,barvy,stříhala,kreslila,pisničku zpívala a dokonce i jen tak básničku,podle obrázku vyprávěla příběh.. krásně komunikovala s učitelkama...,věděla kde bydlí,kdy se narodila,kde má školku atd....No šikula moje:oDDDDD
Potkali jsme tam spoustu Valinčinejch kamarádek ze školky,tak alespoň tam nepujde sama:)

Petra+Ema+Štěpánek 30493
20.1.2010 16:43:05
Ahoj holky!
Tak jak u zápisu? Jsem tady napjatá jako struna!~;)

Gábo, jde nás pěkná partička, úplně všichni ale ne. Někdo i jinam a dost dětí ještě zůstane s odkladem ve školce. Mezi nimi i B. Musí ještě hodně pilovat výslovnost, jinak by šel.

Na kafe rádi dorazíme, ale ještě mají oba trochu rýmu ...~:(

Jinak u nás je režim pořád stejný, chodí spát na osmou a vždycky téměř okamžitě usínali. Poslední dobou, ale Š. blbne a někdy zabere až klidně před půl desátou. Asi budeme muset pomalu zrušit odpolední spaní nebo nevím, čím to. Rituál máme pořád stejný. Večeře, Večerníček, koupání, čtení a odchod do pelechu. Zatím to vždycky takhle fungovalo ...
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
20.1.2010 11:23:30
Ahojky,

tak i my dnes přejeme Kryštofovi štěstí u zápisu,také jdeme po 14hod:)Uf..večer takly napíšu dojmy,už jsem dojatá teď:)

Gábo-my máme od malička stejný režim,který se prostě nezměnil:)Kýšan chodí spát po obědě mezi 12-13hod jak kdy a spí většinou do 14:30-15:oo pravidelně:)A fakt bez řečí!!!!! a večer probíhá tak večeře,večerníček,koupaní a postel,bez debat do 20hod jsou v pelíškách a do 20.30 tuhoš,Val občas i dřív:)))Já jsem nikdy je neuspávala,takže přečtu pohádku,dám pusu,zhasnu a klídek.K.občas ještě potřebuje,vysmrkat,vyčůrat,napít se,vleze občas val do postele,ale to jen,aby zdržel to co nejdýl:)
Díky bohu v tomhle jsou skvělý!!!!!!!!!Kýšan se teda občas probudí teď v noci,ale to jen kvuli čůraní a to mi neva:)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 12188  [Dalších 12058 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.