| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 6

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 12188  [Dalších 12048 >>]
Gába 28641
20.1.2010 10:29:54
Jsem chtěla napsat "řádí". dneska držíme palce Valince u zápisu, my jdeme ve dvě. Večer písnu, jak to probíhalo.

Petro o Santošce jsme ani nepřemýšleli, to by bylo z ruky kvůli dopravě. Takhle pojede sedmičkou z domu až na místo činu~t~ a vy tam jdete celá partička Bruno a spol.?
Gába 28641
20.1.2010 10:24:58
Ahoj holky!
Já nějak nestíhám nakukovat~;)

Děkujeme za přání, ano, od soboty máme doma taky dvouleťáka~R^ Hlavní oslava proběhla v neděli za účasti obou rodin, vařila jsem oběd pro 15 lidí, uffff...ale vydařilo se to a Vincent si to docela užil, on je družnej po tatínkovi, čím víc lidí, tím líp~t~

Jinak jsem z obou už nějaká unavená a otrávená, pořád se perou, tahají o JAKOUKOLI věc a řvou....nejvyšší čas, jít si odpočinout do práce~;) Příští týden začínám s tím rek. kurzem, tak se moc těšim, že vypadnu a dozvím se něco nového!

Budu muset zavést nějaký pevnější režim ohl. uspávání, protože co se tady děje večer, to je děs. Ráno vstávají oba kolem osmé, Vincent po o nespí anebo mi usíná až po třetí, což je na prd, protože pak tady řídá do 22hod.~;(( Včera jsem zkoušela nedat ho spát, jen tady pospával cca 20minut, venku jsme byli 2hod a stejně usnuli až kolem 22hod...já se zbláznim...Před spaním si prohlížíme, čteme, často poslouchají pohádky na přehrávači, což po Vánocích fungovalo úžasně, že usínali i sami.

Jak to máte vy??

A přijďte k nám na kafe, byt máme hotovej! Pondělní, úterní a páteční odpol. máme volné!!!!
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
19.1.2010 8:57:22
Petro vy jste se teda zásobili~R^~t~no,alespoň vím od koho nakupovat:oD,no je príma mít a rok staršího kamaráda Štěpulu~t~~s~~R^
Petra+Ema+Štěpánek 30493
17.1.2010 22:26:57
Když nad tím tak přemýšlím, tak Vincík asi slavil včera! Tak všechno NEEEEEEJ!!!~x~~x~~x~~x~ Páni, to to letí ...~;)

Lucko neboj, komplet mám i ve vel. 98/104 a 110/116.~t~

Knížky si nějak předáme, nijak to nespěchá ... Snad bychom taky mohly vymyslet nějakou návštěvu, jen kdyby ty bacily chtěly chvíli lítat někde jinde ...
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
17.1.2010 21:17:36
Omlouvám se za hrubky a překlepy když jsem to po sobě četla tak bych:-©
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
17.1.2010 21:14:15
Ahoj Petro,

konečně to tady ožilo:)

Vája má rýmu jako trám~;((Takže si jí nechám do středy doma,aby byla ready na středeční zápis do školy,to by nepřežila kdyby nemohla..~n~Byla dneska uplně zničená,teplotu sice neměla,ale unavená jako blázen..takže jsme spolu byli doma a tatínek s Kyšem byl bobovat a pak na Smíchově na vláčcích,Kryštof byl uplně unešenej a nejvíc z ostrova Sodor~R^

Jinak knížky jsem dostala 3 nějak neměli nápad moji drazí:) a to od Adriana Goetze Intrika po anglicku(něco na způsob dana Browna a pak Stmívaní a Nový měsí jak se točili filmy:)

Mám tu haldu kniho co ti musím vrát ale ještě mám před sebou Eldest nějak jsem nemohla dát všechty ty fantasy knihy za sebou:)


Jo a Petro jestli Štěpánek vyroste letos ze zimních věcí(bunda kombinéza,opteplovajdy apod..)tak se hlasím na odkoupení:oDD Komplet po Štěpánkovi je SUPER!!!!a oteplováky taky unosí,takže ještě jednou Dík!!!!!

No myslím,že s hrou GO na tom budu velmi podobně:)

Jinak chlapínek se nám rozkecal,už mi tu kdákají oba dva,Kryštof naučen od starších kamarádíčku by pořád střílel a někoho"zabíjel"~o~~o~~o~
Ale včera mě odzbrojil,říkal mi po ránu:Maminko vstávej,jsi ták hodně slaďoučká...a začal mě pusinkovat prevítek jeden~t~

Jinak normálně Kryštof je hrozně malej pinďá já ho měřila a ve svých 28měsících má 88cm:oDDAsi bude po mym bráchovi ten byl do 15let trpaslík a teď má 1,90:)

Nemá n¨áhodou dnes narozky VINCIK???????Takže jestli ano tak Vše nej k druhým narozkám~s~~x~~x~
Petra+Ema+Štěpánek 30493
17.1.2010 18:31:42
Ahoj holky!
Tak jak je? U nás opět rýma, dlouho nás mrcha nenechala na pokoji ...~j~~a~

Gábo, o Santošce jste nepřemýšleli? To bychom tam byli partička!~;)

Lucko, GO máme taky, ale ještě jsme do toho nepronikli. Nějak se nikomu nechce studovat návod ... Tak se to naučte a pak nás poučíte, jak na to.~t~
A co přinesl Ježíšek za knížky? Já teď dočítám Pilíře země a moc se mi to líbí. V případě zájmu zapůjčíme!~j~

Jinak jsem včera byla v divadle Na zábradlí na Perfect days a bylo to super. Doporučuju ke shlédnutí!
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
7.1.2010 13:29:33
Jo a Gábo se těším až na zážitky z dinosaurů,já o tom taky uvažovala,ale u nás to není zas taková bomba...takže jsem to zavrhla.)

Jo a díky za tipy na dovču,určitě to taky projedu..
my jsme byli tady http://www.sedlackydvur.cz/ a taky SUPER!!!
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
7.1.2010 13:27:15
Teda Gábo už se těším až nám Kryštof capoeiru předvede,já to miluju mám kámoše co to dělá a vypadá to užasně!!!!!!!Taky by se mi líbilo kdyby něco takového jednou dělal můj syn,teda když nebude na fotbal po tatínkovi~:-DA co Basket u vás????

Dano Val měla "jen" 3970g:oDDDDDtakže žádný 4 kila~t~~t~~t~Za to teď jsem jí vážila a ta naše nítěnka má stále necelých 16kg~:-D

Byli jsme na na tom dnu otevřených dvěří potkaly jsme tam Danielu a Adélu(od Deborky jestli pamatujete)a Val spoustu kamarádů ze školky..

Tak asi už máme vybráno,ale je to teror na každé škole se mi líbí něco,já bych je skloubila všechny dohromady:od

Carcasone máme taky i všechny rozšíření a je pravda,že některé už jsou zbytečně moc překombinovaný..

Já jsem bráchovi k vánocům koupila japonskou hru GO tak bych se jí taky chtěla naučit...

Gába 28641
7.1.2010 12:12:14
Ano, byl kvůli alergii. Brali mu toho podstatně méně a chodí jednou za dva roky, tak to se dá~;)

Capoeira je původně bojový sport odněkud tuším z Brazílie, ale doporučil nám to známý, který dělá s dětmi, že je to docela dobré na koordinaci a jsou tam i prvky akrobacie, zkusíme to a pak se může rozhodnout pro jiný sport. Bude i běhat, z toho je trenér nadšený a Kryštof taky. Já bych tipovala, že bude dělat ind. sport, ale třeba překvapí a zapojí se později do kolektivu~:-D rozhodně má ale energie na rozdávání.

Zubař nás čeká naštěstí až v květnu - prohlídka.

Dano s horama - jedeme do Petry od 13.3. ještě se švagrovou a holkama, určitě by nám to nevadilo, ale obávám se, že mají plno. Nám to kupovala tchýně jako dárek k Vánocům.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 12188  [Dalších 12048 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.