| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 6

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 12188  [Dalších 12108 >>]
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
21.6.2010 11:17:58
Ahoj holky,
nedočítám(dočtu později),nějak nestíhám:)jen se jdu s váma podělit o novinku:
vypadá to,že od 1.10 2010 opět nastupuju do pracovního procesu a to zpět na URO na oddB:)))A to jen na ranní do 14:30...tak to bude mazec:)Teda mám z toho pěknej vítr,připadám si po 6letech,že nic neumím hrůza:(
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
15.6.2010 9:37:58
Můžu poradit v Dejvicích.Ul.Jůgoslavských partyzánů Dr.Vejvodová www.zub-it.com,je super~R^jak k dětem tak dospělym~R^


jinak ostatní dočtu později,mám tu pány na výměnu kotle~a~
Jana D.
  • 
14.6.2010 15:04:30
Ahojky všem, chtěla bych moc a moc poprosit maminky, které bydlí na Praze 6, zda by mi neporadily dobrého zubaře nebo zubařku pro děti. Mám dcerku - 7let a syna - 2roky. Bydlíme na Kladně, ale veškeré doktory jsem si postupně našla právě na Praze 6 - Řepy. Bohužel můj zubař děti nebere :( Zkoušela jsem obvolávat, ale je to bída. Za jakoukoliv radu budu moc vděčná !! Klidně můžete i na mejlík ! Díky !! Jana
Dana+Kristýnka
  • 
14.6.2010 12:12:47
Leny, hezký, Daník je šikulka a suverén, hned jsem si to přehrála. Moc pěkné! Kristýnka se neodvažuje. Nám to déle trvá, než se osmělíme. Jste hvězdy.

Gábo, to máte prima, že vlastně celá školková třída půjde do školní třídy - tak se vlastně nic nezmění, viď? :) A ještě jich bude ve třídě míň, to je fajn. Nás bude víc - min. 25, doufám, že tam budeme mít alespoň jednoho spolužáka ze školky - našeho souseda. Doufám, ještě nevím.

Teď se máme vyjádřit k angličtině, jestli máme zájem o nepovinný kroužek. Taky budete mít anglinu 2 x půl hodiny týdně v rámci vyučování? Nám ještě nabídli 2 hodiny týdně navíc nepovinně s rodilým mluvčím. Na jednu stranu velmi lákavé, na druhou stranu jsem nechtěla moc přidávat další aktivity hned v první třídě, nota bene spojené s dalšími úkoly a sezením v lavici. Jak jste na tom ostatní?

Pa, mějte se prima.
Leny+Dany03/03+Tom04/06 30710
11.6.2010 12:57:33
Jak jsem psala o TVP5, tak jsem si vzpomněla, že je tam mj. natočený i náš Daneček u zápisu....byla tam náhodou kamera a Dan se rád předvádí (po tatínkovi), tak ho tam natočili. Chtěli po něm písničku Pec nám spadla a potom ještě jednu podle jeho výběru, ta už natočená není. Je to na konci celé reportáže, tak pokud chcete, koukněte sem:
http://www.tvp5.cz/archiv/aktuality/budouci-prvnacci-a-jejich-prvni-seznameni-se-skolou/

Dan nás u zápisu vůbec nepotřeboval a šel se zapsat bez maminky a tatínka (my jsem s Markem mezitím na chodbě vyplňovali nějaké papíry a vůbec jsme netušili, že Dan si zatím šel sám za učitelkou a zápis jsme tudíž vůbec neviděli). Tenkrát jsem dokonce zamáčkla slzu, že jsem se nemohla dojímat ~n~~t~~t~~t~ Ale zase jsem byla pyšná, že ho učitelky hrozně chválily. Je vidět, že mu ten odklad prospěl ~;)
Leny+Dany03/03+Tom04/06 30710
11.6.2010 12:31:36
Ahoj holky, pamatujete si ještě na nás? Jsem ostuda ~f~, občas si vás přečtu, jen nepíšu. Občas se potkám s Luckou na FB a jinak se pravidelně vidím s Petrou na volejbale nebo ve školce.

Dano...i náš Daník jde od září do školy. Odklad už měl(má), takže 1. září nás čeká škola. Kristýnce držím palce, aby se cévkování vyhla. Doktoři jsou holt opatrní, ale zase lepší, než něco zanedbat.

Gábo...tak vy budete chodit do Radlické? Tu máme tady pod kopcem. Hodně jsem uvažovala, že tam dám Daníka, ale nakonec jsme vybrali ZŠ Tyršova...tu máme zase nad kopcem ~:-D. A jak pokračuje výstavba tělocvičny v Radlické? Nevíš? Brousíme si na ní zuby od října. Chodili jsme tam na volejbal předloni a těšíme se na velkou. Na TVP5 jsem zahlédla reportáž z nové třídy, kterou postavili ze staré tělocvičny pro školku...tam asi chodí Kryštof.

Petro, vy si užijte víkend u Škodů a v út ahoj :-)

Gábino, velká gratulace i od nás ~x~

Luci, od září to budu mít podobně....Dan do první třídy, Tom do školky (přijali nás v MŠ Peroutkova, tam teď chodí Dan a Emička od Petry) a já pošupajdím do práce. Práci zatím nemám, něco musím najít. Docela se i těším mezi lidi, ale vůbec se netěším na ten kolotoč okolo.

Jinak já už taky byla na prvních schůzkách rodičů v ŽŠ. Dan bude chodit do 1.B. Budou mít mladou, milou pí učku, tak uvidíme, co přinese čas. Dan se zatím do školy těší. Jo a ve třídě jich bude 20 a otvírají se 2 třídy.

Zatím ahoj ~3~



Gába 28641
10.6.2010 22:29:43
Ahoj holčiny,
doufám teda, že nějaký srazík zvládneme před prázdninama (tu oslavu myslim), jinak to vidím bledě a v září už škola....já i Kryštof se taky těšíme, chodit bude do budovy, kde má nyní MŠ, zná i budoucí učitelku a vlastně komplet třída z MŠ jde do této školy (škola je malá a třídu mají v ročníku jen jednu~g~). Rodiče prvňáků máme sraz 15.6. a 16.6. mají v MŠ na Laurové rozloučení...no, povinnosti budou:-©
krupima-2 děti 18643
9.6.2010 12:41:55
já to právě s tím počtem dětí taky nechápu...prý kdyby jich bylo o dva víc,myslím nad 30 tak už by se muselo nebo co...asi normy...tohle mě štve.
U nás bude tím pádem jedna jediná třída a v takovém počtu ~q~ ale co nadělám. Je to obyč základka,žádná speciálka,syn je nadanej tak akorát na sporty, miluje pohyb a hraje florbal. Takže i to rozhodlo,protože hala Sparty kde trénuje 2x týdně je od školy asi 3min. A do školy to máme taky asi 3min. Parádička...tak sem opravdu zvědavá jak paní učitelka bude děti zvládat ~j~
Celkem jich jde ze školky asi 7 a zrovna i nej kamarád ~g~~g~~g~

nooo v září se ukáže ~3~
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
9.6.2010 11:56:06
Ahoj Krupimo,
teda 29 dětí je mazec:(Tak snad někdo odpadne,to taky teda nechápu proč neudělají radši 2 třídy,u nás je 5 tříd prvňáčků a všechny jsou 18-19dětí ve třídě!
No Val je nadšená,já se svym zpusobem taky těším,jen už to nebude taková pohodička jako ve školce,už jen samé povinnosti.~e~
Budeme držet palce ze školkou,určitě máte naději. že se dostanete v zaří určitě někdo nenastoupí a uvolní se místo.S těma školkama je to fakt mazec:(((
krupima-2 děti 18643
9.6.2010 10:21:41
Luci - zase se teda opovážím reagovat já ze sedmičky :)
Mám taky předškoláka,od září jde do školy ale jich bude ve třídě 29!!! ~o~
Naštěstí prý ještě určitě někdo odpadne,ale i tak je to dost,ke všemu snad 20 kluků ~:( A je jenom jedna třída tak trochu nechápu proč nedají radši dvě.... ale když je jich tolik tak mají zase nějak dělenou výuku. Sem zvědavá jak to zvládneme a jaká bude adaptace,na jednu stranu se těším a i bojím ~d~
A jak sme se bavili o školce - dávali jsme taky odvolání - tak sem se včera dozvěděla,že jsme 2 náhradníci co nevzali a mají tam sourozence a že máme přednost kdyby se uvolnilo místo, tak nám svitla malá naděje ~y~
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 12188  [Dalších 12108 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.