| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 6

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 12188  [Dalších 12098 >>]
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
8.6.2010 21:54:18
čauky,
teda vy už sem nikdo ani nenakukujete~o~no já taky moc ne:),ale snažím se..

Tak co ten mejdan šestileťáků?Asi nic co?:(

Jinak jsem dnes byla na první schůzce rodičů budoucích prvňáčků a moje prvňanda bude chodit do 1.C~:-DBude jich ve třídě 18 a paní učitelka je taková starší paní,ale moc příjemná,tak jsem zvědavá:-)Bude chodit se svojí kamaradkou Soničkou tak má hroznou radost..No máme soupis co nakoupit a jak to bude v zaří apod.. Tak nám to v zaří začne~3~
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
28.5.2010 8:15:05
Dobré rano,
ano jsem idiot samozřejmě,že nejsou z Prahy 7,ale z Prahy 5:)))))už mě to nemyslí:))))

Chtěla bych se vratit do VFN,ale jen pod podmínkou,že mi umožní praci jen na ranní směny,když ne,budu muset juknout jinam:)

My za chvilku razíme s Kyšem na cvíčo,koupila jsem mu kolo-odražedlo Davídka a je z něho uplně hotovej a už se nedopravuje jinak jen na kole,takže vyražíme po ranu s kolem:)

Jo já si říkala,že už mu budou 3 roky a laryngitidu snad už NIKDY mít nebudem,no,mýlila jsem se.(Ale byl to hukot,jsem rada,že je to za náma,že mám rectodelt v lednici kdyby náhodou se to opakovalo..
Gába 28641
27.5.2010 14:13:25
Ahoj ženy!
teda já nejsem ze sedmičky~t~ jinak Luci gratuluju moc k přijetí do MŠ! A ty jdeš jako fakt do práce?! Kam??
Uf, tak máte taky za sebou jízdu do Motola...Sára od švagrový to měla 2x a pokaždé musely záchrankou do nemocnice, já z toho mám hrůzu, pokaždé když tady spí, má tady svoje léky, čípky...

Dano, teda chudák Týna, cévkování!:-© Budu moc ráda za info o Itálii!!!

Petro u fotografky jsme byli, byla to sranda, chtěla jsem hlavně vyfotit kluky spolu, Vincka samotného a pak všichni, ale nejvíc se tam nacpal Kryštof~b~ Ještě nemáme ani vzorek - budou tak za měsíc, pak pošlu, ona vůbec nestíhá a pokud tam pojedete, tak to chce dát vědět hodně dopředu a hlavně jí připomeň, že už jste tam byli, nové nebere...no a nechali jsme tam 1800,-~d~ ale doufám, že to bude stát za to~;)
No a ta moje kámoška z Brna porodila předevčírem holčičku a doma! Já jsem z toho ještě teď v šoku, měla termín 5.6. a byla přesvědčená, že to bude kluk!
A co ty v práci?? Štěpánek je ve školce v pohodě?
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
26.5.2010 20:58:38
aha tak to jo.Petra a Gába na téhle diskuzi jsou taky z Prahy 7:)
krupima-2 děti 18643
26.5.2010 14:59:46
Lucko my jsme ze Sedmičky ~;)
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
25.5.2010 21:28:07
Do jaké školky se hlasíte?Jinak dcera jde taky teď v zaří do první třídy.Do Emy Destinnové a vy?
krupima-2 děti 18643
25.5.2010 21:05:53
Já mám malou až listopad a do práce musím od ledna,takže sme určitě někde hooodně pod čarou. Ale bylo mi sděleno,že na mě myslí :-) Odvolání sem dávala hned druhý den co sme se dozvěděli,že ji nevzali - mmch syn tam chodil 3 roky a teď jde na ZŠ takže nás dobře znají...ale co nadělám. Nezbývá než doufat,že třeba někdo do prosince "odpadne". Jinak musí do soukromý ~n~
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
25.5.2010 20:49:19
Ahoj všichni,

Krupima-já měla fakt štěstí,syn je zařijovej,já jdu do práce,mám na školce ještě jedno dítě a byl nepřijatý první pod čarou!a hlavně nějaký kluk ze školky se stěhoval tudiž místo se uvolnilo a já podala odvolaní velmi brzy(ještě než vůbec byly odeslány všechny papíry o přijetí a nepřijetí ostatních dětí-já ho dostala ve školce přímo do ruky)Takže fakt nám přalo štěstí!Budu držet palce,poněvadž vím jak je stresující nevědět co bude v zaří když člověk musí do prace:(/


Holky musíme vymyslet ten termín co nejdřív!!!!My na začátku července odjíždíme!
krupima-2 děti 18643
25.5.2010 17:40:42
Lucko,sice nepatřím na tuhle diskuzi,ale zpráva,že někoho vzali na odvolání do školky mě docela povzbudila :) blahopřeji a doufám,že i nám se podaří ~;)
Petra+Ema+Štěpánek 30493
25.5.2010 14:22:06
Ahoj holky!
Všechny moc zdravíme~3~.

Lucko, to je super se školkou!~R^

Gábo, jak to proběhlo u fotografky, máte už fotky, pochlub se! Taky bych tam ráda děti zase nechala někdy vyfotit.
Veroniku si pamatuju, to je tedy dílo, když se ta dvojčata povedou takhle jako třetí:-)~p~~p~
Gábino, ještěže u vás bude jen jedno naráz!~t~

Dano, chodím do práce na dopoledne. Býváme doma odpoledne.

S oslavou jsem pro, jen se musíme domluvit kdy. Na zahradě by to šlo, ale musí se trochu umoudřit počasí. Letos jsme tam ještě pořádně moc nepobývali. To počasí je nějaké divoké ...
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 12188  [Dalších 12098 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.