| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Nádobí a příbory

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 5019  [Dalších 4979 >>]
neznámá 91073
7.12.2022 10:40:21
Od Stupky se manžel inspiroval na gril s keramickou deskou a je to na nic, použitý jestli dvakrát, vše se na desku chytá, nejsme schopní na tom něco ugrilovat.
Rodinová 140078
7.12.2022 10:28:41
Nevim, proc omdlivas Fren, mikrovlnka ma proste svoje limity a zrovna bez ni bych se dokazala obejit snadno.
Koníček mořský 156666
7.12.2022 9:36:09
Vzhledem k tomu, že převážně vařím jen pro dva lidi a moje kuchyně je malá, tak mě nebaví žádný spotřebič. Jediný, kterému jsem udělila milost, je tyčový mixér a jinak v kuchyni fakt nepotřebuju mít žádný krám. Vařím ráda a baví mě si užívat i ten proces vaření.
Ale nevařím dnes a denně a nevařím pro regiment.
Takže opravdu nepotřebuju žádné spotřebiče, mám jen sporák s troubou a tyčák a kupodivu žiju a vařím.
Nemám ani myčku, ani rychlovarnou konvici, ani mikrovlnku, ani robota. Hnětu ručně, šlehám ručně , melu ručně (někdy ústně). Jsem zdravá, šťastná a spokojená.
Ani po přečtení této debaty a Freniných poznámek jsem nenabyla dojmu, že něco nutně potřebuju. Občas jsem nahlodána při Polopatě, kde pan Stupka neustále používá nějaké zázračné a multifunkční spotřebiče, ale pak si jdu uvařit po svym.
Grilujeme zásadně venku na ohni.

TaJ - jsi můj člověk ~R^ ~x~
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
7.12.2022 8:47:06
martino, dej tip na typ čajové konvice (tu bych asi akutně potřebovala ~:-D) a friťák (ten by potřeboval syn a muž ~:-D)
Martina, 2 kluci 15942
7.12.2022 8:40:53
Miluju čajovou konvici, co si sama ponoří čaj, po čase vynoří a udržuje teplotu. Večer naprogramuju, ráno čeká plná konvice.
Kluci milujou fritezu, je to nejrychlejší, takže dostali přístroj, kde lze po vychladnutí prefiltrovat olej do spodní nádoby, kde čistý čeká.
Manžel miluje rýžovar, koupil japonský, který nedělá problémy. Jo a ještě miluje konvektomat,protože je pak úplně samostatný, prostě zmáčkne "candát" a pak jen obědvá.
Kvůli kočičím chlupům miluju robotický vysavač.
TaJ 81121
7.12.2022 1:01:04
Rodinová, tak já si v práci v mikrovlnce ohřívám skoro všechno, včetně polívek, omáček, i tu svíčkovou už jsem tam měla - zvlášť na talíři jsem si ohřála knedlíky a potom v misce omáčku a maso a pak ji nalila na talíř. Akorát ty polívky a omáčky se musejí promíchat, protože se právě někdy ohřívají nerovnoměrně. A ještě se mi dost často nerovnoměrně ohřívá třeba bramborová kaše. Doma v mikrovlnce moc neohříváme, lepší mi to chutná ohřáté klasicky na sporáku, ale v práci si dokážu ohřát kde co.
TaJ 81121
7.12.2022 0:56:47
Fren, jenže v kastrůlku ohřívám třeba tři porce pro nás pro všechny, že...a pak to jen naliju na talíře. Zatímco v mikrovlnce bych to musela postupně na těch talířích ohřívat natřikrát...no a nebo to nechat v misce, ohřát najednou a pak rozlít na talíře, což vlastně vyjde pak už nastejno~;).
Termix 105545
7.12.2022 0:06:17
Len, mám to jako ty. Miluju rýži a bez brambor se klidně obejdu. Jednou za rok sním trochu bramborového salátu a jednou za rok kaši. Ale rýže je top.
Jak tě tak čtu, kdybys dělala lekci používání spotřebičů online, hlásím se.
Mám teď nějakou novou super top kombi mikrovlnku a naprosto dokonalou troubu s párou, ale nějak zatím vůbec neumím využít ten potenciál té mikrovlnky.
Vlastně ještě ani neumím využít potenciál mého Cooking Chefa od Kenwoodu.
Levné sedací soupravy na Favi.cz - top výběr
apo-lena 159305
6.12.2022 23:53:37
Pekárnu jsem si kdysi přála k vánocům. Tak dva roky jsem ji hodně používala. Pak jsem přešla na kváskové chleby a skončila ve sklepě.
Pomalý hrnec mám a používám ho jen párkrát ročně. První rok jsem z něj byla nadšená.
Friťák ani rýžovar jsem nikdy neměla, i když příspěvky od Len mě docela nalákaly. ~;)
holkamodroočka 156337
6.12.2022 23:49:02
Silvie, jak to děláte s friťákem? Kdysi jsme u našich měli jeden z prvních, úplně jednoduchý. Ale po každém fritování se muselo počkat, až olej vychladne, pak slít olej přes sítko, a nádoba nešla dát do myčky ani oddělit od toho elektrického spodku. Tak byl trošku opruz to mýt. Ale používali jsme to jen na vánoce a když se dělal obalovaný květák. má teď friťák nějaké vychytávky co se týká údržby? A jak často se mění olej? Já třeba nevím, když bychom ho použili jednou na vánoce, co pak s tím olejem?
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 5019  [Dalších 4979 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.