| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Nádobí a příbory

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 5019  [Dalších 4989 >>]
neznámá 91073
7.12.2022 11:34:48
U nás mikrovlnka se teda mikrovlnka také téměř nepoužívá, vlastně jen na rozpuštění másla. A prohřátí těsta na tažený štrůdl.
ALe nově miluji svoji novou troubu s možnost přidání páry, teda jenom Beko, oproti mé staré troubě celkem levné, tak jsem zvědavá, jak dlouho vydrží, ale zatím je skvělá.
Rodinová 140078
7.12.2022 11:32:57
Jo, ja nerikam, ze je mikrovlnka k nicemu, jen pisu, ze ma sve limity, taky ji mam a na neco je dobra, no dobra, mozna efektivnejsi.
Porci fleku ohreje rychleji nez trouba, treba. Taky se daji opect na panvicce nebo strcit do toustovace, splacnout a opect z obou stran ~;)

Ale ja ji moc nemusim a pouzivam ji malo.

Termix 105545
7.12.2022 11:25:02
Souhlas. Moje trouba je zahřátá za pár minut. Mám teda novou, ale má displej, na kterém vidím, jak rychle roste teplota.
Koníček mořský 156666
7.12.2022 11:18:57
My pijeme čaj jenom ke snídani a vodu ohřejeme na sporáku. Všechno ohřejeme na sporáku, je to raz dva - plyn, ale propan.

Možná, že bych s pomocí všelijakých spotřebičů měla něco rychleji a levněji. Nevím, protože mě nebaví to řešit, počítat, měřit, vybírat, kupovat. Prostě ráno dám konvici na sporák, mezitím si udělám něco jiného a pak čaj.

Vždycky jsem měla malou kuchyni a žádné spotřebiče. Přesto vařím, peču, žiju a baví mě to.
Nechci žádné krámy ani dárky. Občas si něco zapřeju a pak si řeknu "Na co !?" Nechci nic, i když to pro někoho může být nepochopitelné. Pořád něco vybírat, řešit, kupovat, opravovat, vyndavat, zandavat, používat, mačkat knoflíky, někde to mít a pak to mýt.
Jsem prostě skromný, jednoduchý a prostý člověk a spoustu věcí ke štěstí nepotřebuju.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
7.12.2022 11:12:30
osobně bych se bez mikrovlnky asi taky obešla, ačkoliv uznávám, že třeba brkaši ohřeje lépe než sporák, ale zbytek rodiny si v ní ohřívá jídlo často... vyhovuje mi, že ji nemůžou zapomenout vypnout (na rozdíl od trouby, plotýnky), ohřívají si většinou jídlo v obědové krabičce, kam jim ho nandám předem (mají si ji nosit do školy, ale dost často jedí až doma)... jo a chyběla by mi na vaření vajec - volské oko, vejce naměkko i natvrdo, omeleta nebo i zamíchané vajíčko se sýrem, bylinkami nebo něčím - tam se mi pro jednoho opravdu nevyplatí zapínat sporák... a na snídaňové muffiny ala mc donalds je to k nezaplacení ~:-D
77kraska 132593
7.12.2022 11:05:00
Rodinova, ja ted pul roku ziju bez mikrovlnky, protoze se mi rozbila, odvezla jsem ji do sberneho dvora a novou zatim vybiram

a taky v mezidobi nijak netrpim....co je nutne ohrat, ohreju postaru v kastrulku...ale asi to je moje chyba, ze jsem jeste nepochopila kouzlo modernich MW, ja tamtu mela 15 let a neumela skoro nic
77kraska 132593
7.12.2022 11:02:46
KOnicek, tak bez rychlovarne konvice si nedokazu predstavit fungovat...jak varis vodu na caj? ja porad piju caj atd., taky tam rychle ohreju vodu na vareni....
Alena 129302
7.12.2022 11:00:33
"klasická trouba ještě 15 min.po zapnutí ani neví skoro,že je pustena, ale elektrinu uz zere vydatne." To tu pises opakovane, ale bude to zrejme tvym starodavnym nebo zvlastnim spotrebicem. Nemam nijak drahou ci specialni troubu, ale vyhreje se na treba 180 za par minut.
Ložní povlečení na Favi.cz - největší výběr
apo-lena 159305
7.12.2022 10:45:46
Martino, to mi připomnělo další přístroj, co jsem měla ráda - kávovar s časovačem. Ráno mě budila vůně kávy. Je to dávno.
Fern 155759
7.12.2022 10:42:19
Tak podle tebe mikrovlnka jo? Vtip roku! Velmi špatný vtip! Začni radši u sebe!
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 5019  [Dalších 4989 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.