| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Rakovník

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 13338  [Dalších 13308 >>]
MÁNIČKA 32599
6.10.2013 10:14:31
Ahoj všem

Martino,to je úplnej palác proti paneláku.At se vám ta krásně bydlí.

Já tu měla včera bráchu,tak jsme kecali a kecali,trochu mi to pomohlo.
Dneska jsem chtěla jít s klukem do kina na letadlo,ale prej je to pro prcky,tak nevím,ještě před měsícem na to chtěl jít,že by vyrostl?

martina+kačka+jiřík 93377
2.10.2013 18:25:47
ahojky~x~~x~

http://alimraj.rajce.idnes.cz/LUZNA/

tak mužete nahlédnout do fotek ze stěhování,bordel neskutečnej........
Verokali 42004
30.9.2013 7:34:10
Ahojky holky. Teda ty pondělky fakt nesnáším, když mi dneska zazvonil budík, myslela jsem, že se zblázním. Ten víkend vždycky tak uteče, že si člověk ani nestihne odpočinout. V pátek jsem byla doma sama, tak jsem gruntovala, v sobotu jsem to ještě dodělávala, nosila jsem domů bylinky, aby mi nezmrzli. V neděli jsem vyvářela a už je zase pracovní týden ~n~
Měli jsme první třídní schůzky, tak zatím dobrý, ťuk, ťuk. Čtení si moc zlepšil, matika dobrý, jen to psaní. Do písanky píše pěkně, ale jak má psát diktát nebo něco rychle, tak píše jako prasátko ~;)
Ondra byl teď čtrnáct dní doma, pořád kašlal, měl náběh na laringitidu. Dneska s ním jde Mirek ještě na kontrolu,ale zítra už snad pomastí do školky.
Na ty rovnátky jsme se nakonec objednali k Ryjáčkovi, tak jsem zvědavá, jdeme příští týden.
Jinak mě ani nic nenapadá...
Tak ať nám to pondělí rychle uteče.... Pěkný den!~x~
martina+kačka+jiřík 93377
26.9.2013 20:43:47
Ona právě zapoměla,že mi ho má poslat,furt si říkala,Jiříku ta maminka dneska nějak nejde a pak jí to trklo~t~~t~
Vikuk,Vašík 4/01,Týnka 5/04 18425
26.9.2013 20:40:39
Ahojky,
Marti, tak to bych měla taky strach. Hlavně,že to dobře dopadlo a to nemá na tebe číslo,mohla ti zavolat. To já jednou volala Týně a nemohla se dovolat, měla kroužek a nevěděla jsem v kolik jí končí. Nakonec měl T-Mobile ten výpadek a zrovna v jejích mobilu to nešlo,musel to Milan restartovat,aby šel.
Dnes jsme to všechno v chodbě vyklidili, Vašíkovi dáme počítač do obýváku a stolek s učením,kdyby náhodou to nestihli,aby si mohl udělat úkol.
Mějte se ahoj
martina+kačka+jiřík 93377
26.9.2013 17:18:57
ahojky~x~

Vladi bydlíme hned za řeznictvím nahoru do ulice.~R^
Jirka se hned skamarádil,pořád lítá venku,jak se udělalo hezky,jen dneska tu leje a v rakovníku prej nic,tak to se mi teda nelíbí,že rakovník má výjimku a tam jako pršet nebude a v lužný jako jo!!to si teda jako budu stěžovat~t~~t~~t~


nějak nic víc nevím,zítra jedu na nehtíky,po stěhování dostaly zabrat.
včera jsme objednali uhlí,zatím jen 20 mettráků,nevěděli jsme kolik se vejde do sklepa,to prašulky lítaj,hnedle 7tisíc~n~~n~
dneska jirka do školy 350,-,katka na nějaký testy 700,-ta mě teda už stála peněz ta ekonomka,no to moc pozitivní zprávy nejsou Máni,tak aspon jedna veselá historka z bydlení....no veselá nejdřív teda jsem měla až slzy v očích,ale pak jsem se tomu zasmála.jirka měl jít sám z družiny domů,už chodil i minulý týden,když jsem měla dovolenou,tak taky chodil sám,tak ho čekám,měl vyjít v 15hod,bylo půl4,třičtvrtě,pak celá a už jsem měla slzy kde je co se mu stalo,taky jsem říkala,že to bude sekec jestli je někde u kamaráda,projížděla jsem lužnou nikde nikdo a když se tak vracím tak vidím jak ho družinářka veze svým autem....ona ho zapoměla poslat...známe se,tak jsme si to vyříkali a ještě se tomu zasmály,prej se jí to ještě nikdy nestalo,tak si to na našem jirkovi prubla~t~~t~jo a dneska jsem sjela po zadku schody,nesla jsem věci do špíny a nějak blbě šlápla a už jsem jela,naštěstí jen ze dvou a kecla jsem hezky na zadek~t~~t~~t~
tak papapa~3~
Vikuk,Vašík 4/01,Týnka 5/04 18425
25.9.2013 20:35:08
Ahojky,
Maruško,mysli na to,že máš děti hodný a zdravý a nemysli na nic jinýho.~6~ A co rameno,už ho máš v pořádku?
V pátek jdu k té Jirkovský na masáž,jak nám dohodila Petra,tak pak písnu jaké to bylo. A pak jdeme z práce posedět. Až přijdu domů,tak bude mít snad Milan rozebraný schody. Už zítra to musíme vyklidit.
Mějte se ahoj
MÁNIČKA 32599
25.9.2013 11:54:54
Ahoj všem

holky napište mi něco hezkýho ,veselýho,at nemůžu za to,že je země kulatá.Já už fakt nemůžu,když už si myslím,že dobrý,tak zase dostanu takovou facku.
Vikuk,Vašík 4/01,Týnka 5/04 18425
24.9.2013 20:48:57
Ahojky,
o Hypernově to říkali už v srpnu a nakonec jestli to bude v říjnu.:-)
Marti,a kde tam bydlíte v Lužný? Slyšela jsem od Lenky,že bydlí teď místo vás.
Jak jsem Vašíka chválila,tak to začíná být horší s těma známkama. V sobotu chce jet do Prahy na E-day, to je nějaká modelářská výstava. A protože táta bude dělat ty schody,tak budu muset jet s ním. Týnka pojede k babičce. Nebudeme mít ani kudy chodit,tak doufám,že to stihnou v sobotu a v neděli už se to jen dodělá.
Je to hrůza, práce v práci a i doma,tak budu ráda,že aspoň vypadnu v sobotu.
Dnes bylo odpoledne krásně. Ráno tma,večer v osm už taky. Vůbec se na to netěším.
Vašík pojede v lednu na hory se školou,tak další výdaje navíc. Nejhorší je,že nikdy na tom nestál a má z toho strach.
Mějte se fajn.
ahoj

MÁNIČKA 32599
24.9.2013 6:49:34
Martino,to máš pravdu,ale ještě je tu billa a penny,tak sna dv tescu nebudou fronty,jak na vánoce.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 13338  [Dalších 13308 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.