| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Rakovník

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 13338  [Dalších 13298 >>]
martina+kačka+jiřík 93377
23.9.2013 19:16:20
ahojky

já vím jen o hypře,že bude zavřená,někdy kolem 13.9.bude tam velká rekonstrukce a vzhledem k tomu,že v lídlu staví tu pekárnu,tak možná na tom taky něco bude,to budou mít v tescu žně ~t~~t~
MÁNIČKA 32599
22.9.2013 20:06:43
Ahoj všem

dneska jsem se byla trošku podívat kolem tesca po obchodech a kiku už začínají vánočně,už se tam vybere plno dekorací.

Prý by měla být zavřená hypka a lidl ,nevíte o tom něco?

Jinak unás nic nového,kluk je nastydlej,tak čekám,co z toho bude,aby byl nemocnej se mi zrovna moc nehodí,ale to je vždycky tak.
MÁNIČKA 32599
18.9.2013 20:11:09
Martino,tak vy už jste přestěhovaný,tak at se vám tam krásně bydlí a těch závad je co nejmíň.

Vladěnko my možná platili tolik,že je má v klučičí barvě a ještě tam má zatavený autíčko.No a samo tu krabičku na rovnátka taky od ní.

nybyli jste někdo ted v kiki nebo taku,jestli nemají nějaký podzimní klučičí bundy?my nějak nic nemáme.
martina+kačka+jiřík 93377
18.9.2013 19:16:22
Ahojky~x~~x~

Taky se hlásím po dlouhé době.
Jsme přestěhovaný,bydlíme teď teda v Lužný,Jirka tu začal chodit i do školy a je nadšenej,ze všeho,učitelka hodná,uplně jinej přístup než v rakáči,je jich ve třídě míň,tak i to je plus.
Máni taky zavlažujeme,v baráku se rok netopilo,nevětralo,tak je to tu vlhké,v patře mají děti chladněji ale dole máme teploučko,jenže zatím furt něco meju,uklízím,tak mě zima není...zatím jsme nadšený,uvidíme co přijde,jen s kotlem nám neřekli,že je na odpis,tak snad chvíli vydrží a budeme ho muset vyměnit.

Katka jezdí do rakáče do školy busem,má to kousek od domu a i od školy má zastávku kousek.

Dneska zrovna jsme byli s jirkou na první návštěvě u zubařky obermanový na rovnátka,tak jdeme na rentgen a pak v říjnu na otisky,bude mít vyndavací taky zaplatím necelou 1000,-

Nic víc mě nenapadá,tak papa
Vikuk,Vašík 4/01,Týnka 5/04 18425
18.9.2013 19:12:38
Ahojky,
my začali školní rok dobře,tak doufám,že to oboum vydrží. Vašík má letos i němčinu, a zatím ho to baví a já si můžu opakovat to co jsem kdysi uměla. ~t~
Mají na ní učitele a myslím,že na něj udělal dobrý dojem.
V práci pořád moc práce. Začátkem září jsem byla i v sobotu. V pátek jdu s obouma na rovnátka. Vašík na kontrolu po třech měsících a Týnka na otisky. Bude nosit sundavací na přední zuby, kde má velkou mezeru.
Verun, chodíme k Obermajerový. Pak je tu snad Ryjáček.
Maruško nám řekla doktorka,že mají stát 750 KČ. U Vašíka jsem dávala 500 Kč před 3 roky. Kroužky jsem zrušili aerobik a místo toho má výtvarku. Vašík bude chodit na modeláře a uvidíme kdy bude mít kytaru.
O víkend začneme dělat Vašíkovi topení, je už nevyšší čas,aby mu tam nebyla zima. A další týden předěláváme schody. Jsem řekla,že v tom bordelu nebudu,že odjedu s dětmi na Stochov na posvícení.
Mějte se ahoj
MÁNIČKA 32599
18.9.2013 16:16:48
Ahoj
všem

po dlouhé obě se hlásím,už jsme začali topit,protože je mi doma zima.Do třetí třídy děti dostaly novou mladou učitelku,tak snad vydrží,učí je znakovou abecedu,docela to kluka baví.

Jinak žádné novinky,ve tak nějak na bodu nula.
Evi vy už ten barák máte prodaný?

Veruš,my chodíme k zubařce obermajerová a cenově je dobrá ,my máme vyndavací a dala jsem za ně necelou tisícovku a vyndavací vyjdou na čtyrku jedno patro.ona ti poví.Pak je v Rakáči ještě zubař,ale ten nevím jakej je.
Verokali 42004
17.9.2013 12:16:25
Ahoj holky. Zdravím v dalším školním roce! Prázdniny utekly jako voda, ani jsme pořádně nic nestihli.
Kluci byli většinu prázdnin u našich, my jsme chodili do práce, proběhlo pár výletů, ale jina nic zásadního. Volno jsme si odbyli už v červnu, kdy jsme byli v lázních. To bylo super, počasí vyšlo a moc jsme si to tam užili.
Teď už opět starosti všedních dní. Nástup do školy byl náročný, paní učitelka je pořád stejná... CO Vám budu povídat. Už máme čtyřku, trojku i poznámku... Ondra začal chodit do školky v Řevničově, tak jsem ráda, že to máme bez cestování... Aklimatizaci zvládl docela dobře, ani neplakal.
A co Vy?

HOlky, nemáte nějaké zkušenosti se zubařem, který dělá dětská rovnátka? Hlavně chci, aby byl hodný na děti a nebyl drahý...??
Díky za info.

Tak dejte o sobě vědět! Mějte se moooc krásně!!
Evik+Lea+Marek 50373
10.9.2013 15:17:22
Tady chcípnul pes :-D . My už jsme nahlášený na kroužky. Jen mám strach, jestli si toho nenabrala moc. Chce tanečky i klávesy... A zase mi mrňata ze všeho vyrostly. Se picnu. Venku je hnusně, to máme asi už po létě.
Vikuk,Vašík 4/01,Týnka 5/04 18425
31.8.2013 10:38:03
Ahojky,
tak končí prázdniny a od pondělka nás čeká zase učení, kroužky. Nějak ty dva měsíce utekly. Akorát poslední týden jsme omarodili všichni krom Vašíka. Kristýnka kašlala už tři týdny,tak jsem jí v úterý vzala k dorktorce, na průduškách nic, jen něco na rentgenu,ale antibiotika nám nedala. Já si zašla taky,protože mi taky nebylo dobře. Prý je to bakteriální,ale crp jsem měla vyšší,tak mám antibotika taky. Táta marodí od pondělka, vzal si marodní. Já mám naštěstí dost dovolený,tak mám dovču. Uvidím jak to od pondělka v práci zvládnu. Antibiotika mám až do pátku,ale doma být nemůžu. Zatím se necítím úplně dobře. Místo abysme šli na posvícení,tak čumíme doma. V ten pátek to snad vyjde,i když budu dobírat prášky a na nějaké juchání to také nevidím,ale ráda vás uvidím.
Mějte se fajn a pište co je nového
Hanka,Milánek11/04 a Miška9/07 28557
22.8.2013 23:26:40
Ahojky Krásný den v pátek 6.9. Péťa zamluvila stůl v Šalandě od 18 hod tak koukejte dorazit pokeckáme~t~~b~~v~~w~ moc se na Vás těším pa pa Hanka.~3~
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 13338  [Dalších 13298 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.