| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 50077  [Dalších 50057 >>]
Sengam 24288

Re: Ahoj

6.10.2008 11:52:12
Mám tu mamku,zatím papap
wall123+Jiřík8/08 73574

Re: Ahoj

6.10.2008 11:51:07
tssss další provokatérka~j~~j~~j~

Deni, já jsem o něm uvažovala pouze v případě, že by byl J nedonošený nebo nám potvrdili srdeční vadu. Vše bylo ok, tak jsme nekupovali. Stejně ho mám v postýlce jen v noci a to tam jsme většinu času s ním. A já patřím k těm pošahaným matkám budícím se při každém povzdehnutí a i mezi tím.
Sengam 24288

Re: Ahoj

6.10.2008 11:49:28
Agatho a jaký máš ten monitor?
Sengam 24288

Re: Ahoj

6.10.2008 11:48:26
Wall tak teď jsem ho vyfotila a asi spí podobně jako Jiřík,že?:-)
A tak málo hroznů ho tak potrápí?Chuďátko:-(
agatha2 74661

Re: Ahoj

6.10.2008 11:45:53
Deno, já taky kolem sedmé vždy jsem vzhůru a dohlížím na Lukiho, ať zavčasu razí do školy, ale pak si zase k malé zalezu a vytuhnu ihned - já jsem totiž obrovský spáč~:-D~:-D

Právě toho čekání se děsím, běžně jsem tam tvrdla i v těhu klidně skoro tři hoďky~k~, ale teď říkala sestřička, že mám na ni houknout, že jsem šestinedělka ( spíš teda devítinedělka )~j~ a že mě vezmou hned, tak jsem zvědavá~k~
agatha2 74661

Re: Ahoj

6.10.2008 11:42:46
Akorát vidím, že probíráte monitory - my ho máme a jsem moooc ráda, ale Z. se ze začátku taky šprajcoval, ale jak se malá narodila, tak se z ní tak zbláznil, že ho sám letěl koupit, ještě jak jsme byly v porodnici....

Myslím, že pro klid maminy, je monitor super....a spousta věcí kdysi za nás nebyla, ale to neznamená, že budeme žít postaru....ani mobily nebyly a dneska jich má skoro každý magor hned několik~:-D
Sengam 24288

Re: Ahoj

6.10.2008 11:42:38
Agatho já kdybych tak dlouho spala,tak jsem polámaná:-)Mně M. spí taky až tak do devíti,ale já vstávám v sedm,abych si v klidu vypila kafíčko:-)Ale je fakt, že já nikdy dlouho ráno nespala,ani v těhu.
Tak si to na gyndě užij:-)U nás na šestinedělky ohledy neberou,čekala jsem tam dvě hodiny.
Sengam 24288

Re: Ahoj

6.10.2008 11:41:02
Wall takže ho nemáte, jo?
I když mm tak mluví,tak pokud se já rozhodnu,tak monitor koupím.
Dívám se na netu,nevím jaká značka je nejlepší.
Ale ještě počkám,jestli to spaní na bříšku není náhoda.Zjistila jsem to teprve včera..uvidíme.Teda ale toho času,co já mám:-)Už jsem dopoledne vyžehlila, uklidila a dělám výplaty:-)
agatha2 74661

Re: Ahoj

6.10.2008 11:40:15
Ahoj holky,jen jsem Vás v rychlosti přišla pozdravit - za hodinu razíme konečně na gyngu na kontrolu po šestinedělí, ani se mi tam nechce~;((, Z. jede se mnou a bude mezitím venku vozit kočár, tak snad mě tam nenechají tvrdnout dlouho - je tam vždy šíleně narváno~:-©~:-©

Včera jsem, kvůli té kontrole, hledala až do půl jedné v noci zprávu o porodu, no, nakonec jsem ji našla, ale byla jsem vzteklá jako pes, ale dobře mi tak....

Nechci provokovat, ale musím se pochlubit - malá usla v 9 večer, na první kojo vstávala klasicky v 6, další bylo v 8, další v 10 a teprve teď se vzbudila definitivně - obě tu ještě strašíme v pyžamech....no, paráda~s~~s~~s~....normálně sice také vstáváme kolem 10, ale ten dnešek byl fakt rekord.....jsem opět přespaná, i když jsem kvůli své debilitě šla spát pozdě....

Doufám, že se máte všechny dobře, nestihnu teď dočítat, musím se začít chystat

Zatím pa
wall123+Jiřík8/08 73574

Re: Ahoj

6.10.2008 11:38:35
deni, tvůj chlap je jak můj. za nás to nebylo, tak na co. my jsme taky vyrostli. brrr.

omlouvám se za písmenka. mám malocha na ruce, vyháníme prdy. včera jsem měla asi 5 kuliček hrozna a ted chudák trpí.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 50077  [Dalších 50057 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.